^ RSS

НОВИНИ за 2014 рік

 

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ

НОВИНИ 30.12.2014

Любомльчани прощались зі своїм героєм Олександром Сацюком.


З п'ятьома  загиблими  бійцями  батальйону «Світязь»     Сергієм   Помінкевичем , Максимом  Ляшуком  , Віктором  Шолухою, Олександром   Сивим  , які раніше були у списку зниклих безвісти,  в суботу 27 грудня  прощались    та відспівали   у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору . Серед загиблих був   і наш земляк  Олександр Сацюк((04.06.1994 р.н.), – герой , що захищав  територіальну цілісність нашої держави на Сході України. Усі вони загинули під Іловайськом. Тіла бійців, як виявилось, були поховані у Запоріжжі ще 1 вересня.
В неділю, 28 грудня  в Свято- Георгієвському храмі міста Любомль відспівували і прощались  з  Олександром Сацюком.   Провести в останню путь  та віддати  шану пам’яті герою  прийшли  рідні , друзі, представники районної влади та громадськість міста . Поховали Олександра Сацюка на місцевому кладовищі у Любомлі.

НОВИНИ 26.12.2014

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я з порядком денним:
- Про хід виконання Програми протитуберкульозних заходів у Любомльському районі за 2014 рік;
- Про хід виконання Програми забезпечення профілактики поширення ВІЛ-інфекцї/СНІДу серед населення району за 2014 рік;
- Про хід виконання районної Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги і реформування сільської медицини на 2011-2015 роки за 2014 рік;
- Про хід виконання комплексної  Програми «Цукровий діабет» в  Любомльському районі за 2014 рік;
- Про хід виконання районної Програми «Кардіологія» за 2014 рік;
- Про хід виконання Програми «Онкологія» ТМО Любомльського і Шацького районів;
- Про хід виконання районної Програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань за 2014 рік;
- Про Програму розвитку медичної галузі (первинного та вторинного  рівня надання медичної допомоги) Любомльського та Шацького районів на 2015-2017 роки;
- Про план роботи районної ради на І півріччя 2015 року.

           
У роботі комісії взяв участь і виступив в обговоренні питань порядку денного голова районної ради Микола Сушик
 
Сьогодні відбулось засідання комісії районної ради з питань освіти, духовності, фізичної культури, молоді та спорту. Порядок денний:  - Про стан виконання програми «Шкільний автобус». - Про  внесення змін і доповнень до районної програми розвитку освіти Любомльського району на 2014-2018 роки. - Про організацію літнього оздоровлення дітей району. - Про хід виконання  цільової програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки. - Про надання платних послуг населенню закладами культури району. - Про хід виконання районної Програми розвитку і туризму на 2010-2015 роки. - Про хід виконання Програми підтримки районної газети «Наше життя» на 2013-2015 роки. - Про хід виконання районної  комплексної  Програми «Сприяння здоров’ю  матері і дитини».
 

Вчора голова ради прийняв участь в засіданні колегії райдержадміністраціїї. На порядку  денному  колегії  розглядались питання:

 - про стан виконання законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією в райдержадміністрації (інформував Роман Ярмолюк – заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації);

-про санітарно-епідемічну ситуацію в районі ( інформував Микола Гуняга -начальник  Любомльського міськміжрайонного управління головного управління Держсанепідслужби у Волинській області);

-  звіт про роботу Любомльського РВ УМВС  України у Волинській області по дотриманню законності та попередженню правопорушень в районі ( інформував  Ярослав Москалюк - начальник Любомльського  РВ УМВС)

По завершенню розгляду  кожного з  вищевказаних  питань  головою райдержадміністрації Ігорем Торбою рекомендувано: керівника  структурних  підрозділів райдержадміністрації,територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади,головам місцевих рад району щорічно подавати пропозиції щодо кандидатур для навчання в Національній академії державного управління  при Президентові України; начальнику служби у справах дітей спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектором молоді та спорту райдержадміністрації та Любомльським РВ УМВС України у Волинській області вжити додаткових  заходів  щодо  попередження  дитячої злочинності,  вживання дітьми  алкогольних та тютюнових виробів.

Також  на засіданні колегії присутні заслухали інформацію тимчасово виконувача обов’язків військового комісара Любомльського об’єднаного районного комісаріату Леоніда Шандури про підсумки   мобілізації в районі  2014 року.

НОВИНИ 22.12.2014

       Голова районної ради Микола Сушик взяв участь у міжнародній конференції «Партнерство на ринку праці».  Конференція проходила на базі Любомльмського та Володимир-Волинського районів за участю представників Люблінського воєводського бюро праці, Волинського обласного центру зайнятості, Хелмського повітового бюро праці, Любомльського та Володимир-Волинського районних центрів зайнятості. Делегати конференції обмінялися науковими та практичними напрацюваннями щодо працевлаштування.

 

Традиційно, передвісником новорічно-різдвяних свят є День Святого Миколая Чудотворця.  Особливо  з нетерпіння чекають цього свята діти, які по- справжньому зі щирістю вірять в дива , справжню казку  та солодкі подарунки від Святого Миколая. Чи не кожен з дитинства пам’ятає рядки: «Коли замерзла річка і став біленьким гай, - прийшов у темну нічку на Землю Миколай». Промовляючи їх, дітки  пишуть листа Святому Миколаю Чудотворцю, чекають дива і загадують бажання.

Сьогодні, 19 грудня , свято Миколая   завітало  і у Територіально  медичне об’єднання Любомльського та Шацького районів. Вітали  діток з святом, які знаходяться на стаціонарному лікуванні   голова райдержадміністрації Ігор Торба, голова районної ради Микола Сушик та заступник  генерального директора  ТМО Любомльського та Шацького районів Анжела Лесик. Спочатку  вони завітали в педіатричне відділення, згодом відвідали  малечу  та їх батьків в інфекційному відділенні, де   привітали  та  вручили подарунки  побажавши  всім якнайшвидшого одужання   та гарних новорічних свят. Малеча в свою чергу  підготувала для гостей  вірші.  Подяку гостям за подарунки та увагу вислови і батьки хворих діток та колектив відділення. 

Повірили  в справжню казку та дива  і вихованці Центру реабілітації   для дітей, до яких завітали керівники району із солодкими подарунками. Зі щасливими очима та радісними посмішками отримували дітки подарунки…

 Любов до дітей, привітне ставлення до них, доброзичливість і віра в їх неповторність – найнеобхідніші інвестиції, які зобов’язані робити ми, дорослі, у справі виховання дітей. У цьому переконанні керівники  району. Вони  побажали, щоб щедрий Святий Миколай приніс мир, добро, щастя, злагоду та благополуччя кожній родині, всьому  краю та рідній Україні.

НОВИНИ 18.12.2014

У районному краєзнавчому музеї відбувся захід з нагоди  100-річчя від дня народження засновника музею Дмитра Остап'юка.
На заході були представлені матеріали наукової краєзнавчої роботи Дмитра Остап'юка, відзначено його вагомий вклад у краєзнавство Любомльщини.
Екскурсію виставки праць відомого краєзнавця провів його син, нині директор Любомльського краєзнавчого музею Олександр Остап'юк.

       

У заходах взяв участь і виступив голова районної ради Микола Сушик

 

Голова районної ради  Микола Сушик взяв участь у сходах громадян с. Крушинець Заболоттівської сільської ради. Громада запросила голову районної ради для вирішення  ряду соціально-економічних проблем. Зокрема, найактуальнішим питанням було погодження передачі на умовах оренди земель за межами населеного пункту для ведення особистого селянського господарства.

         
На сходах громадян громада вирішила проблемні питання винести на розгляд сесії сільської ради. У першу чергу питання погодження технічної документації власнику для ведення особистого селянського господарства. Без дозволу громадян власнику не надавати це право. Громада зазначила, що свої права буде відстоювати в межах права щодо захисту своїх інтересів
НОВИНИ 17.12.2014

 

З днем народження!


Любомльська районна рада щиро вітає депутата районної ради - Сиротюка Миколу Юхимовича з днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

НОВИНИ 16.12.2014
НОВИНИ 15.12.2014

   

 У Скибській ЗОШ І-ІІ ступенів відкрита їдальня для місцевих школярів. На ці цілі з бюджету району виділено 96 тисяч гривень.
На урочистому заході з нагоди відкриття шкільної їдальні побували голова районної ради Микола Сушик, голова райдержадміністрації Ігор Торба, начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Стрільчук. Вони подарували для потреб  їдальні холодильник та набір столового посуду.

(12.12.2014)

НОВИНИ 11.12.2014

 

Сьогодні відбулася 41-ша сесія районної ради. На сесії розглянуто питання та прийняті рішення, а саме: - Про внесення змін до рішення районної ради від  31.01.2014 року № 32/21 “Про районний бюджет на 2014 рік”; - роботу районної державної адміністрації щодо підготовки господарського комплексу району до роботи в зимовий період 2014-2015 років; - Звіт директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любомльського району щодо збереження та ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, яке знаходиться на балансі та перебуває в оперативному управлінні установи; - Про продовження контракту директору Любомльської ЦСПШБ; - Про продовження контракту директору Любомльського краєзнавчого музею; - ряд земельних питань і Інші.

Крім того, було включено в порядок дений сесії звернення від Любомльської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок щодо врегулювання існуючої правової розбіжності між рішеннями Волинської обласної ради та відповідно користувачами мисливських угід району. Було прийняте рішення звернутись у Волинську обласну раду.

 

 

Індекс споживчих цін у листопаді 2014 року

Головне управління статистики у Волинській області повідомляє, що за розрахунками Державної служби статистики України, індекс споживчих цін (індекс інфляції) в країні1 у листопаді 2014 року порівняно з жовтнем становив 101,9%, з початку року – 121,2%, у Волинській області – 101,8% та 122,5% відповідно. (Без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і
м. Севастополя).


Весільні дзвони

За 9 місяців цього року на Волині зареєстровано 5337 шлюбів, а це на 124 (2,4%) більше, ніж торік. Максимальна кількість одружень припала на вересень. Зауважимо, що наш край постійно входить в число регіонів з високою інтенсивністю укладання шлюбів. На кожну тисячу жителів області в середньому приходиться 6,8 одружень. Найнижчий рівень шлюбності був у Ковельському районі (4,1‰), а найвищий – у містах Луцьку, Володимирі-Волинському та Ковелі (8,9–8,6‰).
Більшість наречених (82%) вступили у шлюб вперше, розлучені чоловіки та жінки склали 17%, вдові – 1%.
В останні роки намітилась тенденція, так би мовити, до «постаріння» шлюбів. Про це свідчать наступні дані: якщо в 1995р. частка чоловіків і жінок віком до 25 років становила, відповідно, 66% і 80%, в 2001р. – 56% і 75%, то зараз вона скоротилась до 40% і 61%. Стало менше ранніх шлюбів. Так, питома вага молодих людей, які узаконили сімейні стосунки у віці до 18 років, за 20 років зменшилась в 10 разів. Серед тих, хто вирішив поєднати свої долі, 27 жінок і 42 чоловіка віком 60 років і старші.
Цікавим є те, що майже 65% чоловіків віком до 30 років обирають наречених молодших за себе, 22% – старших і 13% – одноліток.
Крім наших співвітчизників, чоловіками волинянок стали громадяни 29 країн світу, переважали росіяни (24 особи), поляки (21), німці (11). А серед наречених-іноземок 14 жінок з Росії, 7 – з Білорусі, 2 – з Польщі, по 1 – з США, Литви, Естонії, Казахстану і Молдови.

Головне управління статистики
у Волинській області

НОВИНИ 10.12.2014

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів та колегія районної ради. ПОРЯДОК ДЕННИЙ: - Про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 року №32/21 “Про районний бюджет на 2014 рік”; - Про списання основнизх засобів та інші.

 

 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Роз’яснення Закону України «Про очищення влади»; - Право на справедливий суд; - 10 грудня - Міжнародний день прав людини; - Розірвання шлюбу в Україн .(Завантажити)

НОВИНИ 09.12.2014

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії  районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення. ПОРЯДОК ДЕННИЙ: - Про запит депутата Любомльської районної ради Лукашука О.О. щодо проведення розпаювання майна Любомльського МСЛП. - Про хід виконання Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства району за 2010-2014 роки та продовження Програми на 2015 рік. - Про роботу Любомльської районної державної адміністрації щодо підготовки господарського комплексу для роботи в зимовий період. - Звіт директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любомльського району щодо збереження та ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, яке знаходиться на балансі та перебуває в оперативному управлінні установи.

 

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики. Порядок денний: - Про продовження контракту директору Любомльського краєзнавчого музею; - Про продовження контракту директору Любомльської ЦСПШБ; - Про порядок денний 41-ї сесії районної ради 6 скликання.

 

Вчора голова ради Микола Сушик прийняв участь в апаратній нараді з начальниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації. Про стан підготовки  стосовно організації проведення  новорічних свят та  дотримання   безпеки дітьми в  канікулярний  період  проінформували  начальник відділу освіти райдержадміністрації  Василь Стрільчук  та  начальник  відділу  культури  та туризму райдержадміністрації Володимир Дячук .

За результатами наради прийняті відповідні рішення .

НОВИНИ 06.12.2014
Зроблено ще один крок на шляху децентралізації - місцеві ради самостійно визначатимуть структуру та чисельність своїх виконавчих органів


ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

 

Уряд за ініціативою Мінрегіону схвалив постанову № 664 від 26.11.2014 р. «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка дає можливість органам місцевого самоврядування самостійно затверджувати загальну чисельність апарату місцевої ради, її виконавчих органів та витрати на їх утримання. Документ набирає чинності з 1 січня 2015 року. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода.
За його словами, таке урядове рішення є черговим кроком на шляху децентралізації повноважень в країні.
«Таке рішення органи місцевого самоврядування очікували роками. І це зрозуміло – виключно місцеві ради мають вирішувати питання загальної чисельності апарату ради, її виконавчих органів та витрат на їх утримання», - сказав В’ячеслав Негода.
Він поінформував, що працюючи над проектом постанови, Мінрегіон виходив також з положень Європейської хартії місцевого самоврядування, яка визначає, що «… органи місцевого самоврядування мають можливість визначати свої власні внутрішні адміністративні структури з урахуванням місцевих потреб і необхідності забезпечення ефективного управління».
Крім того, рішенням Конституційного Суду України від 22.05.08 у справі № 10-рп/2008 було визнано неконституційною норму про затвердження Кабінетом Міністрів типових штатів органів місцевого самоврядування. Також Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» питання затвердження за пропозицією голови структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання віднесено до виключної компетенції відповідної ради.
В’ячеслав Негода повідомив, що одночасно з прийняттям згаданої постанови, Урядом доручено Мінрегіону, Мінфіну, Мінекономрозвитку разом із всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування опрацювати у місячний строк питання стосовно розрахунку рекомендаційної чисельності працівників органів місцевого самоврядування для визначення обсягу асигнувань на їх утримання під час формування відповідних бюджетів та за результатами подати Кабінетові Міністрів узгоджені пропозиції.
Довідково
Постановами, що втратили чинність визнано:
1. Постанова Кабінету Міністрів України від 3 грудня 1997 р. № 1349 «Про фінансове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування».
2. Постанова Кабінету Міністрів України від 3 травня 1999 р. № 758 «Про нову редакцію додатків 1—5 до постанови Кабінету Міністрів України
від 3 грудня 1997 р. № 1349» (Офіційний вісник України, 1999 р., № 18, ст. 794).
3. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2003 р. № 2040 «Про внесення змін у додаток 5 до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 1997 р. № 1349» (Офіційний вісник України, 2003 р., № 52, ст. 2808).
4. Постанова Кабінету Міністрів України від 23 травня 2009 р. № 494 «Про внесення змін у додаток 5 до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 1997 р. № 1349» (Офіційний вісник України, 2009 р., № 39, ст. 1295).
5. Пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2009 р.
№ 614 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 3 грудня 1997 р. № 1349 і від 3 червня 2009 р. № 549» (Офіційний вісник України, 2009 р., № 46, ст. 1555).
6. Постанова Кабінету Міністрів України від 8 липня 2009 р. №  688 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 1997 р.
№ 1349» (Офіційний вісник України, 2009 р., № 51, ст. 1733).

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=247792031&cat_id=244276429

 
НОВИНИ 05.12.2014

Сьогодні у районному будинку відбулися організаційні заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування, Дня Збройних Сил України, Дня працівників статистики, Міжнародного дня волонтерів.

         Зі святом громади привітали голова районної ради Микола Сушик, голова райдержадміністрації Ігор Торба. Кращим представникам громад району за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, зміцнення Збройних Сил були вручені грамоти і подяки обласної ради, обласної державної адміністрації,  районної ради та райдержадміністрації.

        
Учасників заходу зі святом вітали працівники будинку культури
НОВИНИ 04.12.2014

Звернення до громадян та суб’єктів господарювання, у зв’язку з відключенням електроенергії

Шановні краяни, через аварійне відключення енергоблоку потужністю 1 000 мегаВат на Запорізькій АЕС в Україні виник дефіцит потужностей в енергосистемі, який не покривається діючими генерувальними установками. Ситуація також ускладнюється відсутністю запасів вугілля на ТЕС та обмеженим гідроресурсом для роботи гідроелектростанцій.

Для збереження цілісності єдиної енергосистеми, на території всієї України загалом та Волині зокрема запроваджено графіки аварійних вимкнень електроенергії, а також графіки обмеження потужності та електроенергії для промислових споживачів.

Введення зазначених вище графіків передбачено інструкцією про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання, затвердженою наказом міністерства палива та енергетики України 23 листопада 2006 року № 456, зареєстрованою у міністерстві юстиції України 19 лютого 2007 року за № 151/13418.

Графіки вводяться в дію упродовж 3 – 15 хв після розпорядження головного диспетчера ДП НЕК «Укренерго». Відповідно, відключення відбувається без попередження споживачів та попереднього узгодження з місцевими органами влади.

Просимо з розумінням поставитися до ситуації та закликаємо громадян і суб’єктів господарювання зменшити обсяги споживання електроенергії, зокрема в період із 8.00 до 20.00, задля уникнення можливих відключень та стабілізації ситуації в енергосистемі.

Антикризовий енергетичний штаб

НОВИНИ 03.12.2014

 

З днем народження!


Любомльська районна рада щиро вітає заступника голови ради, депутата районної ради - Ганну Василівну Сачук з днем народження!


Прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження.
Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго дні й літа,

А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта.
Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім.
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай повсякчас і радість, і достаток
Спадають до Вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свято,
А Господь дарує довгих-довгих літ.

З повагою,
депутатський корпус та працівники
виконавчого апарату районної ради

НОВИНИ 02.12.2014

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання 41 сесії районної ради 6 скликання" на 11 грудня 2014 року ( 11.00 годину), яка відбудеться у малому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  41-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від  31.01.2014 року №32/21 “Про районний бюджет на 2014 рік”; - Про продовження контракту директора Любомльського краєзнавчого музею; - Про продовження контракту директора Любомльської ЦСПШБ; - Про звіт директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любомльського району щодо збереження та ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, яке знаходиться на балансі та перебуває в оперативному управлінні установи; - Інші.

З проектами рішень можна ознайомитись на даному сайті.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

 

Любомльська районна інформує, що змінився графік прийому громадян з особистих питань в Любомльській районній раді.

 

П.І.Б. посадової особи, що веде прийом

Прийомні дні

Години прийому

Сушик Микола Миколайович – голова районної ради

Щовівторка

З 10.00 до 13.00

Сачук Ганна Василівна – заступник голови районної ради

Щочетверга

З 10.00 до 13.00

 

 

 

Відділ статистики у Любомльському районі інформує: - Заробітна плата в січні-вересні 2014 року; - Індекс споживчих цін у жовтні 2014 року; - Економіка Волині у січні-жовтні 2014 року. (Завантажити)

 

28 листопада в Любомльському районному будинку культури за участю голови райдержадміністрації Ігоря Торби , голови районної ради Миколи Сушика, голова міської ради Романа Ющука, керівників установ підприємств та організацій району, голів місцевих рад та громадськості відбувся благодійний концерт –акція «Все для нашої перемоги» .

Захід відбувся за участю аматорів сцени Ківерцівського районного будинку культури імені М.П Ковальова, підтримки Волинської ОДА і ГО «Автомайдан України у Волинській області».

Під час концерту зібрані кошти та гуманітарну допомогу бійцям в АТО.

Гостей-артистів із Ківерець привітав голова райдержадміністрації Ігор Торба.

Кожен номер благодійного концерту був наповнений любов’ю до рідної землі, присвячений відважним українським воїнам, містить у собі віру та надію на мир і швидке закінчення війни. Незламність, нескореність та високий дух відтворював образ дівчини-України, яка в епілозі, гордо несучи жовто-блакитний стяг, промовляє: «Я – Україна, я – Україна, лиш перед Богом на колінах!

 

З днем народження!


Любомльська районна рада щиро вітає депутата районної ради Стрільчука Василя Івановича з днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі на благо громади!
Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів.
Хай буде щасливою кожна мить Вашого життя!

НОВИНИ 01.12.2014

ОГОЛОШЕННЯ
 «До уваги громадян! Любомльське районне управління юстиції повідомляє, що 10 грудня 2014 року з 10.00 год. до 13.00 год. керівництвом Головного управління юстиції у Волинській області буде здійснено особистий виїзний прийом громадян в приміщенні Любомльського райуправління юстиції за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності, 33 (попередній запис на особистий виїзний прийом громадян здійснюється начальником рай управління юстиції – Фельмецгером В.В.)».

УВАГА:
Всеукраїнський тиждень права


Любомльське районне управління юстиції повідомляє, що з 08 по 13 грудня 2014 року в районі проводиться Всеукраїнський тиждень права.
Також нагадуємо, що при районному управлінні юстиції діє громадська приймальня з надання безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення.
10 грудня 2014 буде проводитись пряма телефонна “Гаряча лінія” з метою надання громадянам правових консультацій за номером 2-21-21.

 

 

 

З днем народження!


Любомльська районна рада щиро вітає депутата районної ради - Вашерук Лідію Миколаївну з днем народження!

Хай кожен Ваш день розпочинається з усмішки, а завершується відчуттям задоволення від досягнутого, думки Ваші і вчинки проміняться добром і щедрістю.

Міцного здоров’я, щастя та благополуччя.

НОВИНИ 28.11.2014

 

У 2007 році в Україні започатковано Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який фінансується Європейським Союзом та спів фінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в нашій державі, має на меті сприяти соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом підтримки та спів - фінансування громадських ініціатив на пріоритетні напрямки розвитку їх територій.
Активну участь у другій фазі Проекту взяли громади Любомльського району. Окремі стали його переможцями.
Зокрема, з ініціативи громадської організації с. Зачернеччя «Відродження» (голова Шиманюк Г.П.), с. Забужжя «Забужанка» (голова Суха В.І.), с. Полапи «Віра в майбутнє» (голова Фенко О.Я.), с.Нудижі «Спільна справа» (голова Карпенко С.П.) вдалося у рамках Проекту вирішити свої проблемні питання у сфері енергозбереження, покращення якості надання послуг місцевими закладами медицини,освіти тощо
Саме досвід цих громад і перспективні можливості долучення до Міжнародного Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» інших територіальних громад став предметом роботи семінару за участю координатора Волинського обласного ресурсного центру розвитку громад Оксани Гузь.


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Відкрив районний семінар голова районної ради Микола Сушик. Він зазначив, що проведення цього семінару передусім зумовлено зацікавленістю місцевих органів самоврядування у реалізації своїх найактуальніших питань розвитку територій у пошуку додаткових коштів. Проект дає хороші можливості (практичний досвід мають громади Нудиженської, Забузької, Полапівської та Зачернецької сільських рад).
Сьогодні робота після спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» продовжується. У цьому році розпочалася вже третя фаза Проекту.

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Оксана Гузь інформувала про мету, цілі, фінансове забезпечення реалізації проектних пропозицій місцевих громад у рамках третьої фази проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (Завантажити).
З метою залучення до участі у конкурі проекту «Місцевий розвиток,орієнтований на громаду», інших конкурсів Любомльська районна рада проводить заходи щодо ознайомлення з практикою роботи і реалізації проектів на території району та області.
Особливістю роботи семінару було підписання головою районної ради Миколою Сушиком та головою райдержадміністрації Ігорем Торбою угоди про співпрацю з спільним проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток,орієнтований на громаду».

НОВИНИ 27.11.2014

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів. Порядок денний: - Про виділення коштів на придбання соціального житла для Беренти Н.М. у с.Куснище (Інформували: Сацюк О.П., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації та Самойліч О.В., начальник управління фінансів райдержадміністрації).
НОВИНИ 26.11.2014

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Погашення заборгованості по заробітній платі;- Видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану; - Будь-яке пряме чи непряме обмеження прав і свобод громадян за національною ознакою забороняється й карається законом; - Порядок черговості задоволення вимог стягувачів у разі недостатності стягнутої суми для задоволення всіх вимог стягувачів.(Завантажити)

 

Вчора в режимі відеоселектору відбувся семінар за участю директора та заступника директора департаменту видань для публічно-правової сфери ТОВ ВБ «Фактор» (в.Козіної – шеф-редактора журналів «Держслужбовець», «Місцеве самоврядування») щодо нового антикорупційного законодавства та законодавства про очищення (люстрацію) влади. На семінарі приймали участь юристи та кадровики Любомльського району.

НОВИНИ 25.11.2014

        У районі відбулися й інші заходи  по вшануванні жертв Голодомору на Україні в 1932-1933 роки.
Зокрема, з ініціативи Любомльської районної організації ВО «Свобода»    за участю мирян, представників районної, міської влади відбулося богослужіння у церкві Святого Архістратига Михаїла Української Православної Церкви Київського Патріархату. Поминальні молебені проведено за невинно загубленими під час голодомору-геноциду.
Після закінчення богослужіння віряни церкви з представниками громадськості рушили до Меморіалу Борцям за Волю України, де відбувся мітинг-реквієм.
Вів мітинг заступник голови Любомльської районної організації ВО «Свобода», депутат районної ради Богдан Зосимчук. Перед громадськістю виступили заступник голови районної ради Ганна Сачук, депутат районної ради Захар Сокольвяк, заступник Любомльського міського голови Михайло Бісюк, голова районної організації «Правий сектор» Віталій Семенюк.

НОВИНИ 24.11.2014

Щорічно у четверту неділю листопада Україна згадує жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 роки. Такі заходи відбулися минулої суботи, 22 листопада, на Любомльщині у районній бібліотеці. Вони були присвячені пам’яті невинно убієнних страшною смертю голоду – жертвам тогочасної системи комуністичної влади.
У заходах взяли участь і виступили голова районної ради Микола Сушик, голова райдержадміністрації Ігор Торба, представники громадськості району.
У цей день були запалені Свічки пам’яті по жертвах голодомору в установах державної влади та органах місцевого самоврядування району, господарських структурах незалежно від форм власності та у житлах громадян міста та сіл Любомльського краю.

 

Українська і європейська громадськість вшанували річницю Євромайдану та День гідності і свободи.
З ініціативи районної ради, райдержадміністрації захід на вшанування героїв Небесної Сотні, учасників героїчних подій майдану відбулися в актовому залі  районного відділу освіти . Представники місцевої влади, громадськості зустрілися з учасниками революційних подій 2013-2014 років – вихідцями з Любомльського району. Вони поділилися спогадами про ті буремні події, обговорили теперішню суспільно-політичну ситуацію та економічні проблеми держави і району, стан, перспективи виконання завдань Революції Гідності, відповідальність влади перед загиблими та живими учасниками Майдану, учасниками бойових дій в зоні АТО.
У бібліотеці було організовано виставки літературно-ілюстрованих матеріалів на тему національно-визвольного руху, зокрема революційних подій  періоду Революції Гідності, проведено збір благодійних коштів на підтримку воїнів АТО.
У заході взяв участь і виступив голова районної ради, учасник майданівських подій Микола Сушик. Він відзначив роль учасників Майдану як віху в нелегкій боротьбі української нації за свою свободу і державність, право жити у спільності демократичних держав Європи і Світу
.

 

21.11.2014 року у виставковому залі Любомльського краєзнавчого музею  відбулося  відкриття виставки  під назвою «Святе материнство»ІV міжнародного  пленеру майстрів іконопису, який  проходив з 14 по 25 липня 2014 року у Центрі інтеграції в селі Замлиння Любомльського району.

Протягом двох тижнів живописної праці майже 30 митців  з Польщі та України  втілювали власноруч на іконах своє бачення  божественного начала та людської сутності. Неповторні та автентичні ікони написані талановитими художниками на полотні , на склі,на корі і навіть  виготовлені на стовбурах дерев .   Зображення лику Пресвятої Богородиці на іконах митців є тою вічною і значущою роллю Богоматері як посередниці  між людством і Богом.  Особливістю цього заходу стало те ,що він присвячений людям ,які захищають  нині свою Батьківщину. Подякувати  організаторам  виставки та пленеру  та взяти участь у її відкритті прибули голова  районної ради Микола Сушик, начальник  відділу   освіти райдержадміністрації Василь Стрільчук, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Володимир Дячук.

З теплими словами привітань  до учасників виставки звернулись  консул Республіки Польщі  Кшиштоф Савіцький, директор Центру інтеграції в селі Замлиння  отець Ян  Бурас та голова Волинської спілки художників Володимир Марчук..Експозиція ікон  у музеї має на меті спонукати кожного з нас  поглянутм на Всесвіт  зовнішній  і свій  внутрішній світ іншими зором. Аби  незрима благодать ікон торкнулася кожного серця, відкритого світлу і доброті. 

НОВИНИ 21.11.2014

22 листопада, у День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій, українське суспільство сумує за невинно загубленими життями у страшні роки  більшовицького авторитарного режиму.
Покоління тих, хто пам’ятає ті страшні часи, рідшається. Але хочеться вірити, що ми, українці, збережемо пам'ять про тих, хто помер насильницькою смертю, загинув або змучено провів час у таборах ГУЛАГу, в інших каральних системах тогочасної влади.
Пам’ятаємо, схиляємо у день смутку голови перед пам’яттю померлих і загиблих, уклінно просимо: «Простіть».
Слава Україні!

НОВИНИ 20.11.2014

Радехівська сільська рада Любомльського району
Волинської області оголошує конкурс


на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування - головного бухгалтера Радехівської сільської ради на постійній основі. Вимоги до конкурсантів:
-повна вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним
рівнем магістра,спеціаліста;
-стаж роботи за фахом не менше як 3 роки;
-досвід роботи на керівних посадах не менше як 2 роки;
-знання основних принципів роботи на комп»ютері та відповідних програмних засобах,
Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом тридцяти (ЗО)календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс.
До заяви про участь у конкурсі додаються такі документи:особова картка П-2ДС з відповідними додатками,дві фотокартки розміром 4x8,копія документа про освіту декларація про майно,доходи,витрати і зобов»язання фінансового характеру за 2013 рік,копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України,копія військового квитка (за наявності),згода на обробку персональних даних.
Кандидати на посаду будуть складати іспити на знання Конституції України,Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування»,»Про засади запобігання і протидії корупції»,а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного бухгалтера сільської ради.
Стосовно осіб,які претендують на зайняття посади головного бухгалтера буде проведена спеціальна перевірка відомостей,в тому числі поданих претендентами особисто відповідно до Закону України «Ппо засади запобігання і протидії корупції»
Документи приймаються за адресою :село Радехів, вул.Незалежності,50,кабінет секретаря сільської ради.
Довідки за телефоном:33-8-42

 

18 листопада 2014 року з нагоди річниці подій на Майдані з польської столиці Варшави до Києва стартував марафон «Пробігом на Майдан». Відомі громадські діячі Польщі, представники провідних засобів масової інформації, неурядових організацій та регіональної влади Республіки Польща стали в одну колону і рушили до Києва і цим своїм вчинком вони прагнуть привернути увагу європейської спільноти до подій в Україні, продемонструвати свою солідарність з Українським народом, а також протест проти військового протистояння на Сході України.

Сьогодні , 19 листопада учасники марафону перетнули українсько-польський державний кордон через МАПП «Ягодин» . З запашним хлібом та сіллю на вишитому рушникові зустрічали та радо вітали гостей на теренах нашого краю голова райдержадміністрації Ігор Торба, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Володимир Дячук, начальник відділу освіти Василь Стрільчук, сільський голова Рівненської сільської ради Володимир Крижук, громадськість та спортсмени нашого району. Гості були приємно здивовані таким прийомом в ранню годину,їх настрій бігти далі став бадьорішим,а втому немов рукою зняло.

Після короткої перерви, яку зробили для знайомства й пам'ятних фотографій, учасники марафону рушили далі. В знак солідарності та підтримки польських колег кілька спортсменів нашого району приєднались до спільного короткого пробігу.

Далі продовження маршруту бігового марафону на Волині проляже через Ковельський та Маневицький райони.

Пробіг фінішуватиме в Києві 21 листопада. Тоді Україна зустрічатиме першу річницю Євромайдану та десяту - Помаранчевої революції, вшановуватиме пам’ять своїх загиблих Героїв, які власною кров’ю вибороли нам другий шанс стати дійсно незалежною європейською державою.

НОВИНИ 18.11.2014

         У районі побував голова Волинської обласної організації ветеранів Булавін Олександр Олександрович. Він зустрівся з ветеранами війни і праці Любомльщини. На зустрічі обговорювалися питання роботи місцевих ветеранських організацій, їх співпраця з органами виконавчої і представницької влади щодо надання матеріальної допомоги ветеранам, вирішення найболючіших питань їх соціального захисту, організаційні питання.
Особливістю робочої зустрічі голови обласної організації ветеранів було те, що Олександр Булавін за дорученням Волинської обласної держадміністрації, Волинської обласної ради на виконання звернення Посольства Республіки Білорусії вручив медалі «За 70-річчя визволення  Республіки Білорусія» Любомльчанам Овдієвичу Володимиру Кириловичу і Самолюку Михайлу Пилиповичу – учасникам бойових дій на території Білорусії.
У заходах взяли участь заступник голови районної ради Ганна Сачук, заступник голови районної організації ветеранів Володимир Сачук.

 

 

З днем народження!


Любомльська районна рада щиро вітає депутата районної ради - Оксану Іванівну Семенюк з днем народження!
Хай Бог рясно благословить Вас на довгі й щасливі роки, дає міцного здоров’я та сили!
Нехай Ваша життєва дорога буде сповнена добра, любові і миру!

НОВИНИ 17.11.2014

Сьогодні  голова районної ради Микола Сушик прийняв участь в апаратній нараді Любомльської райдержадміністрації із начальниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході наради начальники  відділів освіти райдержадміністрації  Василь Стрільчук ,культури і туризму райдержадміністрації  Володимир Дячук та  генеральний  директор територіального медичного об’єднання Любомльського і Шацького районів  Володимир Дибель  прозвітували  про проведену роботу та її результативність по виконанню доручення голови РДА від 22.10.2013р. №1830/12/2-13 з питань проектної роботи місцевого та регіонального значення .

Інформуючи,  начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Стрільчук повідомив,   що по підготовці  проектів  місцевого та регіонального значення  та інших організаційних заходів  здійснених відділом освіти  дали можливість  у 2013 році  розробити ,взяти участь та перемогти  у Всеукраїнському конкурсі  проектів та програм розвитку місцевого самоврядування чотирьом проектам з впровадження ефективної системи сучасних енергозберігаючих технологій.Реалізація цих проектів,як наслідок, дала можливість зекономити бюджетні кошти,сприяла створення в школах належного температурного режиму,санітарно –гігієнічних умов,сприятливих умов для фізичного,соціального та духовного розвитку школярів  у шести загальноосвітніх навчальних закладах  району: у Забузькій ЗОШ І-ІІІ ст.та Гущанському НВК Корпоративний проект впровадження ефективної системи сучасних технологій для збереження тепла «Тепло і затишок-шкільної оселі»(загальна вартість проекту 350.0тис.грн);в Зачернецькій  ЗОШ І-ІІІ ст. та Радехівській ЗОШ І-ІІІ ст .проект впровадження здоров’язберігаючих заходів»Школа-сад фізичного і духовного здоров’я»(загальна вартість проекту 600 тис.грн);в  Куснищанському дошкільному закладі проект впровадження енергозберігаючих технологій через заміну старих вікон та дверей «Калинонька»(загальний бюджет 205 тис.грн, у Нудиженському НВК проект «Хай музика звучить»(загальний бюджет  158,707 тис.грн).

Щодо підготовки та  участі  у проектах закладів культури начальник відділу та культури райдержадміністрації Володимир Дячук відзначив : «Першими участь в проектах  взяли  бібліотеки району.Завдяки участі в програмі «Бібліоміст» в проекті: «Організація нових бібліотечних послугз використанням вільного доступу до Інтернету -3» отримано 15 комп’ютерів,які підключені до мережі Інтернет.

Також центральна районна бібліотека  стала переможцем проекту»Електронне е-урядування і бібліотеки»(грант у сумі 6.0 тис.грн).Дію програми «Бібліоміст» продовжили до жовтня 2015 року,тому є можливість і надалі приймати участь в конкурсах».

За результатами наради прийняті відповідні рішення.

 

 

Вітаємо ювіляра!

         Любомльська районна рада вітає з 60-річчям від дня народження депутата Волинської  обласної ради багатьох скликань Латковського Володимира Володимировича.
Бажаємо ювіляру міцного здоров’я, щастя, успіхів у депутатській діяльності, громадській роботі, веденні бізнесових справ, любові, добра і достатку.
Хай шана людей, родинний затишок дарують Вам, Володимире Володимировичу, віру, надію та багатства усіх щедрот життя на многії-премногії літа.

 

 

З днем народження!


Любомльська районна рада щиро вітає депутата районної ради Ткачука Григорія Костянтиновича з днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі на благо громади!
Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів.
Хай буде щасливою кожна мить Вашого життя!

 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Реалізація права громадян на усне звернення; - Спеціальні заходи з попередження насильства в сім'ї; - Реєстрація речових прав на земельну ділянку.(Завантажити)

 

ОГОЛОШЕННЯ
 органам виконавчої влади, підприємствам, установам, організаціям, навчальним закладам

 

            Відповідно до підпункту 4 пункту 7 рішення № 23 засідання Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року “Рішення з окремих питань. Органам виконавчої влади вживати заходів до забезпечення підвідомчих їм підприємств, установ та організацій інформаційним бюлетенем “Офіційний вісник України та інформувати щокварталу Мін'юст про проведену роботу із зазначеного питання”.
Любомльське районне управління юстиції Волинської області рекомендує  здійснити передплату бюлетеня “Офіційний вісник України” на 2015 рік в журнальній формі: передплатний індекс — 40433.
Для зручності користування можливо передплатити електронну версію видання (на СD – диску) за передплатним індексом — 48345.
Передплату бюлетеня можна оформити у всіх поштових відділеннях, а також у відділі збуту ДП “Українська правова інформація” за адресою: 01601, м. Київ -601, пров. Рильський, 8а.
За додатковою інформацією щодо здійснення передплати звертатися за телефонами: (044) 278-0074, 353-5702 (ДП Українська правова інформація”).

НОВИНИ 14.11.2014

Вишнівською сільською радою проводиться ремонт вулиць місцевого значення. Останнім часом проведено ремонт з асфальтним покриттям вулиці Жовтнева у с. Вишнів. На проведення ремонтних робіт сільською радою виділено 120 тисяч гривень.

 

          У районному центрі зайнятості пройшли заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства.
На урочистості були запрошені представники сільгосппідприємств, фермерських та особистих селянських господарств, організацій агропромислового комплексу району.
Зі святом трударів сільськогосподарського виробництва  привітали голова районної ради Микола Сушик, голова райдержадміністрації Ігор Торба. Вони  вручили кращим виробникам грамоти та подяки районної ради та райдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток сільського господарства району.


Під час святкових заходів було представлено нового керівника управлінняагропромислового розвитку райдержадміністрації Андрія Грижака.

НОВИНИ 13.11.2014

Голова районної ради Микола Сушик та голова райдержадміністрації Ігор Торба провели нараду, на якій обговорювалися основні напрямки та шляхи використання коштів районного бюджету на 2015 рік.
В ході наради було акцентовано увагу на виділення в першу чергу коштів з районного бюджету на завершення будівництва раніше розпочатих об’єктів. Також особлива увага приділятиметься тим питанням, які є найбільш проблемні в районі. Серед яких – заміна старих опалювальних котлів, ремонт покрівель закладів соціальної сфери. Ще одним напрямком використання бюджетних коштів в наступному році буде співфінансування різного роду проектів. Зокрема, генеральний директор ТМО Любомльського та Шацького районів Володимир Дибель звернувся з проханням до присутніх у реалізації інвестиційного проекту стосовно реконструкції існуючих приміщень лікарні під гуртожитки.
Також у найближчих  планах в галузі охорони здоров’я по проекту Програми Світового банку «Поліпшення здоров’я на службі у людей» передбачено провести реконструкцію лікувального корпусу під амбулаторію загальної практики сімейної медицини та адмінкорпус в м. Любомлі, реконструкцію будівлі інтернату Забузької ЗОШ під амбулаторію загальної практики сімейної медицини, загальна кошторисна вартість робіт яких складає 9,8 млн. грн. Обговорювалось питання і про подальше використання коштів, що надійшли в районний бюджет від продажу приміщення центральної районної лікарні по вул. Незалежності, 55 (688 тис. грн.).
Вироблені на нараді рекомендації будуть враховані при затвердженні районного бюджету на 2015 рік.

 

Ладинською сільською радою розроблено проектно-кошторисну документацію та проведено експертизу проекту по реконструкції зовнішнього освітлення вул. Незалежності у с. Мосир загальною кошторисною вартістю 105 тисяч гривень. Зареєстрована декларація про початок будівельних робіт. Вишукуються додаткові кошти на завершення реконструкції.
Крім того, у 2012-2013 роках за кошти сільського бюджету проведено реконструкцію зовнішнього освітлення в с. Ладинь.

 

12 листопада відбувся Волинський Конгрес кадровиків

Всеукраїнська асоціація кадровиків, редакція журналів «Довідник кадровика» та «Кадрова практика», спільно з Федерацією професійних спілок Волинської області провели Волинський Конгрес кадровиків у місті Луцьку.
Обговорити актуальні питання трудового законодавства та кадрового діловодства зібралося 230 спеціалістів Волинського регіону — представники провідних компаній, державних установ.

Багато кадровиків від Любомльського району взяли участь у конгрес-семінарі, а саме: Любомльська районна рада, Любомльська райдержадміністрація, управління фінансів Любомльської райдержадміністрації, управління праці соціального захисту населення Любомльської райдержадміністрації, відділ кадрів ТМО Любомльського і Шацького районів, відділ освіти Любомльської райдержадміністрації і інші організації.
Зокрема в рамках заходу було проведено міні прес-конференцію на тему: «Поради щодо укладення трудового договору, основні помилки при звільненні працівника, огляд судової практики щодо вирішення індивідуальних трудових спорів» та розглянуто наступні питання:
• реформування трудового законодавства: проблеми, динаміка, перспективи (проект Трудового кодексу України);
• організація роботи з питань дотримання законодавства про працю, відповідальність, укладення колективного договору, здійснення представництва у судах під час захисту трудових прав працівників (досвід роботи).
Учасники заходу отримали можливість дізнатися про останні зміни у законодавстві, отримали компетентні відповіді на практичні запитання від провідних експертів кадрової справи в Україні та можливість виграти цікаві призи.
Кожен учасник зборів отримав подарунки від організаторів і сертифікат про участь у конгресі.

НОВИНИ 11.11.2014

Сьогодні в режимі відеоселектору відбулось засідання Антикризового енергетичного штабу. Розмова була щодо запобігання та не допущення системних аварійних вимкнень, дотримання встановлених граничних величин споживання електроенергї. Рекомендовано керівникам промислових підприємств щодо зменшення енергогоспоживання..

 

Вчора в актовому залі  районного відділу освіти відбулось засідання Громадської ради при Любомльській  райдержадміністрації, в роботі якої взяла участь заступник голови районної ради Ганна Сачук. В ході засідання ради обговорювались блок  питань  соціально –економічного розвитку  району . Голова  РДА Ігор Торба та  начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Євгенія Столярчук охарактеризували основні аспекти  економічного і соціального  розвитку  району  за 9 місяців поточного року. Про роботу управління  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  протягом 2014 року проінформував заступник начальника - начальник відділу агропромислового виробництва  та матеріально – технічного забезпечення управління агропромислового розвитку  райдержадміністрації Валентин Станіславчук. По завершенню розгляду вищевказаних питань членами громадської ради було піднято  питання про направлення та використання коштів, які надійшли в районний бюджет  від продажу колишнього приміщення Любомльської центральної лікарні в місті Любомль по вул.Незалежності,55.
Крім того, було здійснено обговорення та підтримано одноголосно   кандидатуру Андрія Грижака  на посаду  начальника управління агропромислового  розвитку райдержадміністрації.

НОВИНИ 10.11.2014
Любомльська районна рада інформує, що розпочато підготовку плану роботи на І півріччя 2015 року. Пропозиції до плану роботи приймаються на електронну адресу: або за тел. 24313, 24707 (індекс44300, м.Любомль, вул.Незалежності, 23).
 

До бюджетів усіх рівнів волиняни спрямували понад 1,7 мільярда гривень податків і зборів

У січні-жовтні 2014 року до бюджетів усіх рівнів на Волині  зібрано 1 740,8 мільйона гривень податкових платежів, - інформує координаційно-моніторингове управління ГУ ДФС у Волинській області.
Лише у жовтні волинські платники податків перерахували до бюджетів 195,8 мільйона гривень податків і зборів. Таким чином, збір податкових платежів у жовтні  перевищив поступлення податків у жовтні торік  на 18,9 мільйона гривень,  або на 10,7 відсотків.
Ще одна показова тенденція – збільшення надходжень у жовтні в порівнянні з середньомісячними показниками.
«Як і у вересні, у жовтні теж зафіксовано збільшення  надходжень порівняно з середньомісячними показниками. Зокрема, жовтневий позитив – плюс 24,5 мільйона гривень до середньомісячних показників надходжень на Волині цього року», - розповів в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.
Таку динаміку сплати податків на Волині у ГУ ДФС Волині пояснюють не наявністю переплат, а підвищенням якості аналітичної роботи та налагодженим діалогом з представниками сумлінного бізнесу.
«Водночас ми  не ставимо за пріоритет фіскальні заходи впливу. Про це свідчить стабільне зменшення кількості перевірок. Завдяки постійному спілкуванню з представниками бізнес-середовища та налагодженій процедурі надання якісних послуг, зокрема через ЦОП, в складних соціально-економічних умовах бюджети отримують необхідний фінансовий ресурс», - підсумував Віталій Чуй.

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області

 

В п’ятницю у приміщенні районного Будинку культури 07.11.2014 року голова районної ради Микола Сушик та голова райдержадміністрації Ігор Торба, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Володимир Дячук привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва  району із професійним святом, завітавши на урочистий захід.
Були нагороджені найкращі працівники культури  району подяками  райдержадміністрації та районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, досягнення високої майстерності в професійній діяльності та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та  майстрів народного мистецтва .

НОВИНИ 07.11.2014

Міністерство соціальної політики України   розглянуло звернення депутатів Волинської обласної ради до Президента України Петра, Порошенка щодо визначення бійців добровольчих батальйонів, що проходять службу на Сході та Півдні України, учасниками антитерористичної операції, і в межах компетенції повідомляє.
"Пунктом 19 статті 6 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” визначено, що до учасників бойових дій належать військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані) та працівники Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці, працівники Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції, а також працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися та брали ‘ безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення у порядку, встановленому законодавством.
Порядок надання статусу учасника бойових дій особам, зазначеним в» абзаці першому цього пункту, категорії таких осіб та терміни їх участі (забезпечення проведення) в антитерористичній операції, а також райони проведення антитерористичної операції визначає Кабінет Міністрів України.
Відповідно до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і  брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 №413, рішення про надання статусу учасника бойових дій приймається Міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, яка утворюється Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції із включенням до її складу фахівців Міноборони, МВС, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Адміністрації Держприкордонслужби, Адміністрації Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, військових формувань.
Статтею 1 Закону України „Про оборону України” визначено, зокрема, що військове формування - створено відповідно до законодавства України сукупність військових з’єднань і частин та органів управління ними, які комплектуються військовослужбовцями і призначені для оборони України, захисту її суверенітету, державної незалежності і національних інтересів, територіальної цілісності і недоторканності у разі збройної агресії, збройного конфлікту чи загрози нападу шляхом безпосереднього ведення воєнних (бойових) дій.
Враховуючи викладене, добровольчі батальйони, що беруть участь в антитерористичній операції, мають бути визначені, як військові формування, що утворені відповідно до законодавства України (розпорядженнями, наказами відповідних „силових” структур - МОУ, МВС, Нацгвардія та інші).
З урахуванням листів Міністерства оборони України від 14.10.2014 № 116/8/11631 та Міністерства внутрішніх справ України від 13.10.2014 №21912/Вл щодо правового забезпечення статусу громадян України, які записалися добровольцями у частини Збройних Сил та Національної гвардії, у добровільні батальйони „Дніпро”, „Дніпро-1”, „Донбас”, „Азов”, „Айдар”, а також у батальйони територіальної оборони, і які виконують завдання у зоні АТО зазначаємо, що в період з 01 березня по 09 жовтня 2014 року в структурі МВС України створено 36 підрозділів патрульної служби міліції особливого призначення, у тому числі „Дніпро-1” та „Азов”. Згадані підрозділи створені наказами Міністра внутрішніх справ України на підставі положень Законів України „Про центральні органи виконавчої влади” (стаття 8) та „Про міліцію” (стаття 7), а також Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 № 383.
Основними документами, що регламентують діяльність підрозділів патрульної служби міліції особливого призначення, є Закони України „Про міліцію”, „Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю”, Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.1991 №    114, Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затверджено Указом Президента України від 06.04.2011 № 383, Статут патрульно-постової служби міліції, затверджено наказом МВС України від 27.08.1994 № 404, зареєстровано у Міністерстві юстиції України 06.09.1994 за № 213/423, та наказ Міністерства'внутрішніх справ України від 08.05.2014 № 477 „Про затвердження Положення про підрозділи міліції громадської безпеки особливого призначення”, зареєстровано у Міністерстві юстиції України 12.05.2014 за № 490/25267, яким визначено, зокрема, права і обов'язки, організація роботи таких підрозділів.
Права працівників    органів внутрішніх справ при проведенні антитерористичної операції визначені Законом України „Про боротьбу з тероризмом”.    
Батальйон територіальної оборони з неофіційною назвою „Айдар” та інші батальйони територіальної оборони (далі - ТрО), що формовані у складі Збройних Сил України є військовими частинами, тому особовий склад згаданих батальйонів є військовослужбовцями.
У статті 2 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, яка визначає види військової служби, добровільна військова служба не передбачена.
Водночас, у разі звернення військовозобов’язаного до військового комісаріату з клопотанням про його призов на військову службу під час мобілізації, процедура його призову аналогічна по відношенню до тих військовозобов’язаних, які такого бажання не декларували.
Слід зазначити, що в ході проведення в державі часткової мобілізації значна частина громадян України добровільно зверталася з клопотанням щодо вступу на військову службу. Особливо це було характерно під час укомплектування особовим складом військових частин територіальної оборони, які формувалися за адміністративно-територіальним принципом.
Громадяни України, які проходять військову службу у батальйонах ТрО, є військовослужбовцями, тому на зазначених осіб та членів їх сімей поширюються права, пільги та соціальні гарантії, передбачені для військовослужбовців та членів їх сімей відповідно до чинного законодавства України. Законом України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (зі змінами, унесеними Законом України від 01.07.2014 № 1547-УІІ) передбачено, що учасниками бойових дій визнаються військовослужбовці (резервісти, військовозобов'язані) та працівники Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, особи рядового, начальницького складу, працівники Міністерства внутрішніх справ України, інших утворених згідно із законами України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції, а також працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися та брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення в порядку, установленому законодавством.
Порядок надання статусу учасника бойових дій вищезазначеним особам, категорії таких осіб та терміни їх участі (забезпечення проведення) в антитерористичній операції, а також райони антитерористичноїі операції визначено постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 №413.
Стосовно визначення правового статусу та питання підпорядкування добровольчих батальйонів „Дніпро”, „Донбас” та „САКСАГАНЬ” необхідно спільне рішення командування батальйонів та керівного складу Міноборони, Міністерства внутрішніх справ та Національної гвардії.
Крім того зазначаємо, що 31.05.2014 було сформовано 40 батальйон ТрО Дніпропетровським обласним військовим комісаріатом у м. Кривий Ріг відповідно до спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України від 03.05.2014 № Д-322/1/13дск.
40 батальйон ТрО є військовою частиною Збройних Сил України та призначений для виконання бойових завдань згідно з планами застосування, при цьому відповідно до вимог статті 1 Закону України „Про Збройні Сили України”, враховуючи обстановку, яка склалася, військова частина територіальної оборони може застосовуватися як у своїй області, так і поза її межами.
На даний час народними депутатами України Агафоновою Н. В. та Продан О. П. внесений на розгляд Верховної Ради України проект Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щодо додаткових соціальних гарантій для учасників (ветеранів) антитерористичної операції” (реєстр. № 4564а від 01.09.2014).
Зазначеним законопроектом пропонується внести зміни до статті 6 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, якими передбачається визнати учасниками бойових дій працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також добровольців та членів добровільних батальйонів та формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення.
Одночасно повідомляємо, що народним депутатом України Кінахом А. К. внесений на розгляд Верховної Ради України законопроект „Про внесення змін до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щодо визнання учасниками бойових дій осіб, які у складі добровольчих формувань територіальної оборони були залучені державними або громадськими організаціями або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції (реєстр. № 5037 від 05.09.2014)".
Відповідь обласній раді надана за підписом Першого заступника Міністра Віталія  Мущиніна.

(Інформація з офіційного сайту Волинської обласної ради http://volynrada.gov.ua/news/gromadyani-ukrayini-yaki-prokhodyat-viiskovu-sluzhbu-u-batalionakh-teroboroni-ye-viiskovosluzhb)

НОВИНИ 06.11.2014

З днем народження!


Любомльська районна рада щиро вітає депутата районної ради – Лукашука Олександра Омеляновича з днем народження!

У цей святковий для Вас день бажаємо добра, великого щастя, міцного здоров’я на довгі роки, оптимізму, добробуту та подальших успіхів у всіх Ваших планах і задумах!

 

Голова районної ради Микола Сушик прийняв участь в черговій зустрічі учасників Мережі співпраці прикордонних територій, яка проходила в Турійському районному Центрі зайнятості.

Захід був присвячений розвитку туризму на прикордонних територіях. Кожний представник мав можливість презентувати діяльність своєї території, були названі основні проблеми, що супроводжують розвиток туристичної галузі. Свої міркування висловила і викладач факультету бізнесу ЛНТУ Вікторія Левчук. На зустрічі обговорено діяльність Асоціації за останній
період, окреслено плани на найближчий час. Зокрема, голова організації Сергій Пархонюк запропонував до обговорення питання
створення та наповнення веб-сторінки Мережі, про підготовку візиту до одного з туристичних регіонів Польщі, проведення під егідою Асоціації спортивних змагань, та інше. Особливу увагу приділено темі участі Мережі у проектній діяльності, залученні позабюджетного фінансування. Визначено також тему наступної зустрічі, вона буде присвячена залученню інвестицій у прикордонні території.

НОВИНИ 04.11.2014

Любомльська районна рада інформує, що розпочато підготовку плану роботи на І півріччя 2015 року. Пропозиції до плану роботи приймаються на електронну адресу: або за тел. 24313, 24707 (індекс44300, м.Любомль, вул.Незалежності, 23).

НОВИНИ 30.10.2014

        У режимі відеоселекторного зв’язку відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації, яке проводив голова ОДА Володимир Гунчик. На колегії розглянуто ряд питань:
-   Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку області на 2014-2015 роки за підсумками січня-вересня 2014 року.
-  Про підсумки виконання бюджету області у січні-вересні 2014 року та фінансовий план на ІV квартал 2014 року.
-  Про стан підготовки господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.
-  Про підсумки роботи із зверненнями громадян в облдержадміністрації за січень-вересень 2014 року.
- Про стан сплати земельного податку та орендної плати за користування земельними ділянками.
       По кожному з розглянутих питань прийняті відповідні рішення.
У роботі колегії взяла участь заступник голови районної ради Ганна Сачук.

НОВИНИ 28.10.2014

Гущанською сільською радою у другому півріччі 2014 року на грейдерування  місцевих доріг, впорядкування сміттєзвалища використано близько 10 тисяч гривень з місцевого бюджету.
Проводяться роботи щодо фінансового обґрунтування заміни димохідної труби у Гущанському НВК. Дане питання розглядалося на сесії районної ради. Депутати районної ради надали свої пропозиції щодо проведення робіт на даному об’єкті.

НОВИНИ 24.10.2014
За підтримки району проводиться ремонт вулиці Дружби  із щебеневим покриттям у с. Нудиже. На ці потреби з районного бюджету сільська рада уже отримала і використовує 80 тисяч гривень. Всього проектно-кошторисна вартість робіт становить 300 тисяч гривень
 
Рівненська сільська рада на роботи по грейдеруванню вулиць населених пунктів ради у цьому році уже використала понад 12 тисяч гривень
 
На виконання прийнятої районною радою «Програми енергозбереження Любомльського району на 2011-2015 роки» Вишнівською сільською радою використано 23 тисячі гривень. За ці кошти проведено заміну вікон і підвіконників Вишнівського будинку культури. Радою у межах бюджетних можливостей проводяться й інші енергозберігаючі заходи на території установ ради
 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Затверджено Положення про Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади»; - Внесено зміни до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян; - ПРИВІД БОРЖНИКА.(Завантажити)

НОВИНИ 23.10.2014

23 жовтня відбулась нарада при голові райдержадміністрації з порядком денним:

Вступне слово.
Торба І.О. – голова райдержадміністрації.
- Про стан використання перерозподілених коштів з державного та місцевого бюджетів у наслідок перевиконання планових завдань.
Інформує: Самойліч О.В., начальник управління фінансів РДА.
- Про надання земельних ділянок учасникам АТО (щодо прозорості їх виділення).
Інформує: Грицюк М.С., в.о. начальника відділу Держземагенства у
Любомльському районі Волинської області, завідувач сектору
землеустрою та ринку земель.
- Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України та Любомльського міського голови.
Інформує: Капустян О.О., начальник відділу ведення Державного
реєстру виборців.
- Про організацію підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України та Любомльського міського голови.
Інформує: Ярмолюк Р.М., заступник керівника апарату –
начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату
райдержадміністрації.
- Про забезпечення громадського порядку на території району під час проведення позачергових виборів народних депутатів України та Любомльського міського голови.
Інформує: Богдан Я.І., інспектор дозвільної системи РВ УМВС
України у Волинській області.
- Про відзначення в районі 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.
Інформує: Міщук Р.П., завідувач сектору інформаційної
діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА.

У роботі наради взяла участь і виступила заступник голови районної ради Ганна Сачук.

 

Вчора своє 75-річчя з дня виходу першого номера у світ відзначила Любомльська районна громадсько-політична газета «Наше життя».
З поважною і знаменною датою трудовий колектив редакції привітали голова районної ради Микола Сушик, голова райдержадміністрації Ігор Торба. Вітання надійшли від Волинської обласної ради, облдержадміністрації, творчих і громадських організацій області і району, читачів газети.

НОВИНИ 22.10.2014

Сьогодні у режимі відео-селекторної наради у голови обласної державної адміністрації пройшла нарада з розгляду питання «Про стан готовності виборчої комісії до проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, окремих місцевих виборів у частині їх матеріально-технічного забезпечення відповідно до встановлених норм».
У роботі наради взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Торба, начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради Петро Гусєв, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники відділів УМВС України, Державної служби надзвичайних ситуацій у районі, представники інших структур виконавчої влади району.

     
На виконання доручення голови обласної державної адміністрації  була проведена нарада на районному рівні. Відповідних районних структур зобов’язано забезпечити виконання вимог діючих законодавчих документів, що забезпечили б роботу дільничних виборчих комісій на території Любомльського району.
 

У Головненській селищній раді розпочали роботи по заміні старої огорожі селищного кладовища на метало профіль. На ці потреби депутати ради виділили з місцевого бюджету  70 тисяч гривень.
Крім того, у районному відділі казначейства зареєстроване  платіжне доручення на 56 тисяч гривень для початку робіт по облаштуванні вуличного освітлення селища. Всього на ці цілі буде витрачено 200 тисяч гривень. Це також кошти місцевого бюджету. За  власні бюджетні кошти проводяться й інші роботи, передбачені селищною програмою соціально-економічного розвитку.

НОВИНИ 21.10.2014
Окремі цифри виконання доходів станом на 20 жовтня 2014 року по Любомльському районі:
- податок на доходи з фізичних осіб по району за січень-жовтень 2014 року виконано на 101,5 % (його надійшло 13 086, 955 тисяч гривень);
- 2 793, 958 тисяч гривень надійшло плати за землю;
- на 121,3 % виконано річне завдання по збору податків на впровадження деяких видів підприємницької діяльності (за січень-жовтень 2014 року надійшло 365,943 тисячі гривень);
- перевиконано план по збору за спеціальним використанням лісових ресурсів (їх надійшло 256, 089 тисяч гривень, що становить 123,3 % до річного призначення).

 

 

Відділ статистики у Любомльському районі інформує: - Щодо термінів подання фінансової звітності  за 9 місяців 2014 року; - Індекс споживчих цін у вересні 2014 року. (Завантажити)

НОВИНИ 20.10.2014

Вчора, 19.10.2014 року на міському стадіоні проходив фінальний матч  кубка району з футболу. За звання володаря кубка змагалися  колективи фізкультури Головненської селищної ради та Олеської сільської ради. Переможцем змагання стала команда Головненської селищної ради: 4 : 1.
Головою районної ради Миколою Сушиком та головою райдержадміністрації Ігорем Торбою були відзначені учасники фінального етапу змагання: переможцям-футболістам Головненської селищної ради вручено перехідний кубок з футболу, а іншим учасникам фінальних змагань – спортивні медалі. Окрім того, команди були нагороджені грамотами районної ради та райдержадміністрації. Отримали учасники фінального етапу змагання на кубок району з футболу і грошові нагороди спонсорів.

 
 

З метою безкоштовного забезпечення  дровами на опалювальний період 2014-2015 років мало захищених верств населення району міським, селищним та сільськими головами складені списки громадян району, що потребують допомоги в забезпеченні дровами для опалення. Список в загальній кількості 160 громадян передано лісогосподарським підприємствам для подальшої організації заготівлі та доставки дров громадянам, які закріплені за цими лісовими господарствами.
Для своєчасної підготовки житла одиноких непрацездатних громадян до осінньо-зимового періоду та вирішення питання першочергового забезпечення паливом соціальними робітниками територіального центру проведено 469 обстежень умов проживання цієї категорії громадян. Виявлено: 442 особи повністю забезпечені паливом на осінньо-зимовий період 2014-2015 р.р.; 27 громадян частково потребують допомоги у забезпеченні паливом.

НОВИНИ 17.10.2014

       На ремонт комунальних доріг району у 2014 році виділена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, передбаченої бюджетам місцевого самоврядування в сумі 1484,1 тис. грн. та субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, передбаченої для обласного бюджету в сумі 848,13208 тис. грн. (розпорядження голови ОДА від 17.06.2014 року № 218 та від 30.05.2014 року № 192).
Станом на 01.09.2014 року надійшло субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 684,9 тис. грн., касові видатки становлять 329,1 тис. грн. (Штунська сільська рада – 50,1 тис. грн., Вишнівська сільська рада – 109,7 тис. грн., Згоранська сільська рада – 49,8 тис. грн., Олеська сільська рада – 95,5 тис. грн., Любомльська міська рада – 24,0 тис. грн.).
Крім того, на поточний ремонт вулиць та доріг комунальної власності району передбачено 398,1 тис. грн. коштів обласного бюджету, в т.ч. по Любомльській міській раді – 199,4 тис. грн., по Головненській селищній раді – 99,2 тис. грн., по Радехівській сільській раді – 99,5 тис. грн. Розпорядником даних коштів є Департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

НОВИНИ 16.10.2014

 

Сьогодні. відбулася 40-ва сесія районної ради. На сесії розглянуто питання та прийняті рішення, а саме: - Про внесення змін до рішення районної ради від  31.01.2014 року № 32/21 “Про районний бюджет на 2014 рік”; - Про безкоштовне харчування у ЗНЗ та ДНЗ району дітей, батьки яких мобілізовані для виконання завдань військового характеру у зону дії антитерористичної операції та дітей громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції; - Про передачу приміщення палацу Браницьких на баланс відділу освіти Любомльської райдержадміністрації; - Про план діяльності з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів на 2015 рік; - Про затвердження списку присяжних; - Про внесення змін та доповнень до Регламенту роботи Любомльської районної ради шостого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 24.12.2010 № 2/31; - Інші.

 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - В Україні набрав чинності закон про люстрацію; - Антикорупційне законодавство – нова сторінка української політики; - Витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану складених за межами України та порядок засвідчення документів, необхідних для використання їх за кордоном; - Щодо моделі поведінки, яка допоможе запобігти ініціюванню корупційних проявів
(Завантажити)

НОВИНИ 15.10.2014
Сьогодні відбулось засідання колегії районної ради. На котрій розглядались питання на чергову 40 сесію районної ради 6 скликання
 


Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів. Порядок денний: - Про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 року № 32/21 «Про районний бюджет на 2014 рік»; - Про внесення змін та доповнень до Регламенту роботи Любомльської районної ради шостого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 24.12.2010 року № 2/31; - Про безкоштовне забезпечення гарячим харчування дітей, батьки яких мобілізовані і знаходяться в зоні АТО, а також дітей, які прибули в район із зони АТО; - Про передачу приміщення палацу Бранницьких на баланс віділу освіти Любомльської райдержадміністрації; - Про передачу пристроїв GPS-трекер; - Про перелік рухомого майна спільної власності для відчуження у 2014 році.

 


Вчора відбулись засідання постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, продовольства та раціонального використання природних ресурсів та постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики. Порядок денний: - Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,3724 га Згоранського родовища пісків; - Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,75 га господарський двір с.Замлиння Штунська сільська рада; - Про внесення змін та доповнень до Регламенту роботи Любомльської районної ради шостого скликання, затвердженого рішенням районної   ради від 24.12.2010 №2/31; - Про підтримку звернення депутатів Локачинської районної ради Волинської області про внесення змін до Земельного Кодексу України щодо передачі повноважень з надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності; - Про затвердження списку присяжних; - Про план діяльності з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів на 2015 рік; - Про підтримку звернення депутатів Луцької районної ради Волинської області до Президента України Петра Порошенка щодо визнання воїнів добровольчих батальйонів, що проходять службу на сході України, учасниками антитерористичної операції; - Інші.

НОВИНИ 13.10.2014

 

11 жовтня на міському стадіоні «Колос» перед початком ¼ фіналу кубка району з футболу відбулася церемонія нагородження призерів та переможців відкритого чемпіонату району з футболу, що проходив з 1 червня по 28 вересня 2014 року. Нагородження спортсменів провели голова райдержадміністрації голова районної ради Микола Сушик та Ігор Торба. Вони побажали футболістам подальших звершень та перемог і нагородили грамотами, медалями та кубками районної ради та райдержадміністрації.
Переможці:
І місце – команда с.Полапи;
ІІ місце – ФК «Літос» с.Згорани;
ІІІ місце – команда смт.Головне.

НОВИНИ 09.10.2014
Для допомоги Любомльській районній центральній лікарні населенням району на умовах благодійної допомоги уже заготовлено  20 тонн картоплі.
 

Почапівська сільська рада стала переможцем Конкурсного відбору 2014 року Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування на грантове фінансування реалізації проекту «Міцна і затишна будівля школи – запорука життя, здоров’я та успішності учнів». Бюджет проекту становить 200 тисяч гривень. Кошти будуть спрямовані на реконструкцію шкільного об’єкту.

 


НОВИНИ 07.10.2014

 

Любомльське районне управління юстиції інформує:

8 жовтня – ДЕНЬ ЮРИСТА
Дата — 8 жовтня для відзначення дня юриста вибрана не випадково. Науковці вважають, що саме в жовтні 1016 року Ярослав Мудрий видав першу в історії нашої країни низку законів «Русская правда», що стала правовою основою для розвитку централізованої держави Київська Русь.
У День юриста слід згадати, що для українського суспільства професія юриста дуже важлива, особливо нині, коли відбуваються процеси формування та розвитку правових засад громадянського суспільства та становлення України, як демократичної держави. В першу чергу на правове суспільство покладають надії та сподівання встановлення принципу верховенства права, вдосконалення української законодавчої бази, посилення правових гарантій захисту різних верств населення та підвищення рівня правової культури українців.
Юрист — це спеціаліст, який має юридичні знання, причому не за¬гальні відомості з права і держави, а професіональні, тобто фундамен¬тальні та спеціалізовані знання та використовує їх на практиці, тобто має навички щодо складання юридичних документів, виконання всіх дій та операцій із застосуванням необхідних засобів і способів у процесі вирішення юридичної справи, які належать до його професійної компетенції. Юридична професія спрямована перш за все на захист або відновлення порушених, невизнаних або оспорюваних прав особи. Крім того: це соціально значуща професія, тому що пов'язана з державою і правом, важливими соціальними явищами; при цьому часто юристи мають великі владні повноваження. Це високоінтелектуальна професія, оскільки повинна охоплю¬вати всі сфери життя суспільства з урахуванням складних заплутаних юридичних проблем. Це творча професія, оскільки пов'язана з вирішенням нестан¬дартних юридичних ситуацій; при цьому "творчість" не повинна вихо¬дити за межі права, що потребує від юриста ще більшого мистецтва щодо розв'язання юридичних проблем. Це точна професія, тобто вона є діяльністю, яка спирається на конкретні юридичні факти при точному дотриманні законодавства для отримання конкретного результату. Ця професія має організований характер, тому що завдання юриста полягає в організації дотримання юридичних заборон, вико¬нання обов'язків, використання прав. Ця професія має велику свободу і самостійність, оскільки без них неможливо вирішити складні нестандартні ситуації, які виника¬ють у діяльності юриста, але ця свобода повинна перебувати в межах закону. Це відповідальна робота, оскільки завжди пов'язана з долею людей, і помилок не повинно бути.
Так, в районному управлінні юстиції та його відділах (ДВС, РС, ВДРАЦС РС та ДНК) фактично працює 20 юристів. Специфіка кожного відділу індивідуальна і посадові обов’язки кожного із працівників по службах різні.
За 9 місяців поточного 2014 року:
- Любомльським районним управлінням юстиції здійснено 142 безвиїзних та виїзних перевірок суб’єктів нормотворення щодо додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів та переглянуто 170 розпоряджень райдержадміністрації та 439 наказів з основної діяльності суб’єктів нормотворення, НПА які б підлягали державній реєстрації але не були подані не виявлено.
- До Любомльського РУЮ надійшло 4 письмових звернень громадян (з приводу порушення вимог чинного законодавства службовими особами реєстраційної служби Любомльського РУЮ; щодо відтермінування сплати штрафу, про відмову виплати соціальної допомоги, як малозабезпеченій сім’ї та про виконання рішення суду). Усі звернення за наслідками їх розгляду визнані необґрунтованими. Відповіді на звернення громадян надані у встановлені Законом України «Про звернення громадян» строки.
- Любомльським районним управлінням юстиції проведено 9 перевірок стану правової роботи підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади згідно плану роботи Любомльського районного управління юстиції на 2014 рік, а саме в:
1. Відділ молоді та спорту Любомльської РДА (контрольна).
2. Управління агропромислового розвитку Любомльської РДА (спільна).
3. Відділ статистики у Любомльському районі.
4. Любомльський краєзнавчий музей.
5. Управління Державної казначейської служби України у Любомльському районі Волинської області.
6. Архівний відділ Любомльської районної державної адміністрації (контрольна).
7. Любомльський районний центр зайнятості (спільна).
8. Відділ культури і туризму Любомльської районної державної адміністрації.
9. Управління ветеринарної медицини в Любомльському районі.
- Працівниками апарату районного управління юстиції здійснено 71 виступ у ЗМІ, та на веб-сайтах районної державної адміністрацій, районної ради та районної газети «Наше життя», де з них – 20 виступів начальника управління; 17- головного спеціаліста управління; 12 – працівників ДВС; 16 – працівників реєстраційної служби та 6 – державного нотаріуса Любомльської ДНК.
- Любомльським районним управлінням юстиції стан правової освіти у звітному періоді вивчався у 9 навчальних закладах, це: - Любомльська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.- районна гімназія; Зачернецька ЗОШ І-ІІІ ст.; Бережецький НВК ЗОШ І-ІІ ст.; Заболоттівська ЗОШ І-ІІ ст.; ДНЗ с. Запілля; Заозернянський ДНЗ; Куснищанський ДНЗ; Полапівський ДНЗ, Мосирська ЗОШ І-ІІ ст.
- Працівниками відділу державної виконавчої служби Любомльського районного управління юстиції - завершено протягом 9 місяців 2014 року виконавчі провадження по 2 088 виконавчих документах на загальну суму 10 997 884 грн., фактично виконано 1 525 виконавчих документів на загальну суму 638 773 грн. Стягнуто виконавчого збору за 9 місяців 2014 року на суму 26 462 грн.
- Працівниками реєстраційної служби Любомльського районного управління юстиції зареєстровано - 1 606 заяв. Сформовано рішень:
- про державну реєстрацію права власності – 1 339;
- про державну реєстрацію іншого речового права – 98;
- про зупинення розгляду заяв – 0;
- про державну реєстрацію обтяжень – 84;
- про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень –10;
- про запити про надання інформації – 63.
За 9 місяців 2014 року стягнуто 663 грн. за внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно; державного мита – 143 735 грн.; 163 680 грн. – послуги за надання інформації.
- Державним реєстратором юридичних та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Любомльського районного управління юстиції здійснено 611 дій. В тому числі за даний період зареєстровано 18 юридичних осіб та 51фізичних осіб-підприємців. Припинено 7 юридичних осіб та 140 фізичних осіб-підприємців. Окремо за даний період опрацьовано 336 запитів на видачу витягу, виписки, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
- Працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Любомльського районного управління юстиції - складено 590 актових записи про народження, 687 – про смерть, 235 – про шлюб, 31 – про розлучення. Стягнуто держмита на суму 880.09 грн. За надання додаткових платних послуг правового та технічного характеру отримано 2 175 грн. Стягнуто за видачу витягів 2 993 грн.
- Державним нотаріусом Любомльської державної нотаріальної контори було вчинено 916 нотаріальних дій. Стягнуто державного мита – 18 310 гривень 47 копійок. Отримано плати за послуги правового та технічного характеру – 37 715 гривень 00 копійок.

НОВИНИ 06.10.2014

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання 40 сесії районної ради 6 скликання" на 16 жовтня 2014 року ( 11.00 годину), яка відбудеться у малому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  40-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від  31.01.2014 року №32/21 “Про районний бюджет на 2014 рік”; - Про безкоштовне забезпечення гарячим харчуванням дітей, батьки яких мобілізовані і знаходяться в зоні АТО, а також дітей, які прибули в район із зони АТО; - Про перелік рухомого майна спільної власності для відчуження у 2014 році; - Про внесення змін до плану діяльності з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів на 2014 рік; - Про план діяльності з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів на 2015 рік; - Про внесення змін та доповнень до Регламенту роботи Любомльської районної ради шостого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 24.12.2010 №2/31; - Про затвердження списку присяжних; - Інші.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

НОВИНИ 03.10.2014

Голова районної ради Микола Сушик з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти відвідав педагогічний колектив Любомльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Він привітав педагогів, технічних працівників школи зі святом.
Вручив грамоту районної ради  кухарю школи Романюк Раїсі Григорівні.

     
З нагоди свята педагогічні колективи відвідали голова райдержадміністрації Ігор Торба, окремі депутати районної ради
НОВИНИ 02.10.2014

       Волинські енергетики завершили вирішення проблеми енергопостачання міжнародного автомобільного пропуску «Ягодин» та прилеглих населених пунктів Любомльського району, побудувавши повітряну лінію електропередач напругою 35 кіловат і підстанцію 35/10 кіловат у с. Старовойтове.
За роки незалежності України – це перше за такими масштабами будівництво енергооб′єкта в області. Загалом на будівництво даного об’єкту витрачено понад 17 млн. гривень.

НОВИНИ 01.10.2014

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку відбулися районні заходи щодо вшанування ветеранів, котрі своєю багаторічною сумлінної працею внесли вагомий внесок у становлення та розвиток Української незалежної держави, її господарського комплексу, зокрема на теренах Любомльщини. Їх сумлінна праця – зразок життя в ім’я держави, громади і сім′ї. Чесна людина завжди служила ідеалам праці, а не прислужувала партійно-чиновницькій номенклатурі. І саме за це ми шануємо наших людей у поважному віці.
Про це говорили учасники зборів.
Привітали і подякували за багаторічну працю людей поважного віку Любомльського району голова районної ради Микола Сушик, голова районної державної адміністрації Ігор Торба. Вони вручили окремим представникам  грамоти та подяки.

 
У цьому році, протягом січня-вересня , до доходів районного бюджету на 2014 рік надійшло 256 тис.грн. від збору за спеціальне використання лісових ресурсів (збір ягід, грибів, корисних лікарських рослин тощо)
 

На виконання рішення районної ради від 29.01.2014 року № 32/21 «Про районний бюджет на 2014 рік» районною радою, постійною комісією  з питань планування, бюджету та фінансів  здійснюється моніторинг виконання районного бюджету на 2014 рік.
Зокрема, до районного бюджету за січень-вересень 2014 року надійшло 12053.905 тис. грн.. з податку на доходи з фізичних осіб, що становить 102.5% до призначення за цей період.
Згідно аналізу доходів районного бюджету за січень-вересень до районної казни плати податку за землю надійшло 2614.637 тис.грн, що становить 135 % до призначення за названий період.
Проводяться інші заходи  по забезпеченню виконання дохідної частини бюджету на 2014 рік.

 

У рамках спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні у м. Луцьку відбувся вступний семінар на тему: «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ».
У роботі семінару взяли участь представники громади Любомльського району, голова райдержадміністрації Ігор Торба, заступник голови районної ради Ганна Сачук, радник голови районної ради Богдана Ковальчук.

НОВИНИ 30.09.2014

На виконання рекомендації координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради за участю місцевих голів району щодо заготівлі картоплі у населення для потреб медичних закладів району та області станом на 03.09.2014 року для ТМО  Любомльського і Шацького районів заготовлено і завезено для зберігання на зиму 23 тонни картоплі.
Заготівля картоплі продовжується.

 
НОВИНИ 29.09.2014

Делегація представників громадськості, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, трудових колективів Любомльщини  у рамках співпраці з Парчевським повітом Республіки Польща взяла участь у святі Культури Землі Парчевської – Парчев 2014.
У програмі свята були представлені музичні і вокальні колективи гмін Парчевського повіту, кулінарні вироби місцевих підприємств і майстрів, тощо.
На святі виступив народний аматорський  фольклорний колектив Любомльського районного будинку культури «Любава», свої кулінарні вироби представило районне об’єднання ресторанного господарства.
Від імені громади Любомльщини учасників свята привітав голова Любомльської районної ради Микола Сушик.

НОВИНИ 26.09.2014

            Відповідно до рішення районної ради від 21.08.2014 року № 39/5 «Про доповнення до районної Програми соціального захисту населення Любомльського району на 2013-2015 роки» станом на 26.09.2014 року проведено виплати:

 • родинам військовослужбовців, загиблих в зоні АТО – 15 тисяч гривень;
 • родинам, поранених військовослужбовців в зоні АТР – 16 тисяч гривень;
 • родинам військовослужбовців, які проходять службу (по мобілізації, прикордонні війська, інші військові формування) – 50 тисяч гривень. 
  НОВИНИ 25.09.2014

         Машівська сільська рада прийняла рішення  «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (виведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянки Лонюк Тетяни Григорівни».
  На черговій сесії радою прийнято інші розпорядчі документи щодо земельного законодавства у межах повноважень місцевої ради.

  НОВИНИ 24.09.2014

  На черговій сесії Ладинської сільської ради розглядалися питання і відповідно прийняті рішення ради: - Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт вулиці Незалежності в с. Мосир Любомльського району (затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта. Загальна кошторисна вартість будівництва 234,359 тис. грн.); - Про затвердження локального кошторису на будівельні роботи № 2-1-1 на поточний ремонт будинку в с. Пустинка Любомльського району (зведений кошторисний розрахунок в сумі 29,757 тис. грн.

  Сесією розглянуто також ряд інших питань.

   

  Районною радою  організовано збір картоплі  для медичних закладів району та області від населення місцевих рад району.

           На сьогоднішній день на потреби медичних  закладів населенням уже заготовлено і вивезено 13 тонн картоплі

  НОВИНИ 19.09.2014

  Голова районної ради Микола Сушик, голова районної державної адміністрації Ігор Торба взяли участь в урочистих зборах працівників лісового господарства району – Дня працівника лісу.
  З нагоди свята кращим працівникам лісогосподарських підприємств району були вручені грамоти районної ради, райдержадміністрації.

   

  В Любомльському будинку культури у рамках мистецько-патріотичної акції «Дух, що тіло рве до бою» відбувся благодійний концерт Волинського державного академічного народного хору обласної  філармонії.

          
  Участь у благодійному заході  взяли голова районної ради Микола Сушик, голова райдержадміністрації Ігор Торба, керівники та представники установ та організацій міста, громадськості району
   

  Голова районної ради Микола Сушик взяв участь у відкритті районних туристичних змагань серед працівників освіти у «Машівському борі», як проводять відділ освіти РДА та районна організація профспілки працівників освіти.

  НОВИНИ 18.09.2014

  Сьогодні відбулася сесія Хворостівської сільської ради. На сесії затверджено список присяжних та розглянуто земельні питання.

   

  УВАГА:
  Тиждень правових знань

  Любомльське районне управління юстиції повідомляє, що з 29 вересня по 03 жовтня 2014 року в районі проводиться тиждень правових знань «Подолання корупції в судовій системі» (з метою обговорення проблемних питань функціонування судової системи та проведення судової реформи, в тому числі проекту Закону України про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів»).
  Також нагадуємо, що при районному управлінні юстиції діє громадська приймальня з надання безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення.
  2 жовтня 2014 буде  проводитись пряма телефонна  “Гаряча лінія” з  метою надання громадянам  юридичних  консультацій  за  номером 2-21-21.

   

   

  Любомльське районне управління юстиції інформує: -Виплата аліментів на дитину, після досягнення нею 18 річного віку; - Місце та терміни вчинення нотаріальних дій; - В чім різниця між зверненням громадян і запитом на інформацію?.(Завантажити)

  НОВИНИ 17.09.2014

  Представники громад Любомльського району, громади м.Любомль взяли участь у святі дожинок у селі Жовтянці Хелмського повіту. Польська місцева громада відзначає це свято як в дячність Богові і людям за врожай нинішнього року.
  На святі була представлена сільгосппродукція, вирощена місцевими рільничими колективами, а також сільгосптехніка, продукція, що виробляється на підприємствах Хелмського повіту.
  З дарунком громаді прикордонного Хелмського повіту – хлібом – короваєм на вишитому українському рушнику – вітали організаторів та учасників свята дожинок гості Любомльського району  заступник голови районної ради Ганна Сачук та секретар Любомльської міської ради Василь Кравчук.

  НОВИНИ 16.09.2014

  На виконання рішення ради від 21.08.2014 року №39/5 «Про доповнення до Програми соціального захисту населення Любомльського району на 2013-2015 роки та Порядку надання грошової матеріальної допомоги» така допомога виплачено трьом родинам загиблих військовослужбовців в зоні АТО (по 5 тисяч гривень), чотирьом родинам поранених військовослужбовців (по 2 тисячі гривень), а також 89 родинам військовослужбовців, які проходять службу (по мобілізації, прикордонні війська, інші військові формування) – 44 550 (по 500 гривень) кожній сім"ї.

   

  На оздоровлення та відпочинок дітей району з 2014 році з районного бюджету було виділено 405,3 тис.гривень. до цього додатково залучено 14,6 тис.гривень спонсорських коштів. Оздоровленням та відпочинком за бюджетні кошти охоплено 2758 дітей.
  За межами області у дитячих закладах оздоровлено 30 дітей, в тому числі в закладах санаторного типу та дитячих центрах.

   

  З 18 по 20 вересня 2014 року в урочищі «Машівський бір» проводитимуться І відкриті туристські змагання  серед  педагогічних  працівників. Змагання проводитимуться відповідно до Регламенту, затвердженого відділом освіти та профспілковим комітетом.
  Мета і завдання:

  • популяризація спорту, туризму та краєзнавствіа серед педагогів району;
  • підвищення туристської майстерності працівників освіти;
  • зміцнення дружніх зв’язків між  освітянами району та Волині;
  • визначення найсильніших команд серед працівників освіти.
   НОВИНИ 12.09.2014

   11 вересня 2014 року відбулася обласна відео-селекторна нарада, яку проводив голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик. Обговорювалися питання  реформування податкової  та бюджетної системи в  Україні, стан наповнення обласного та місцевих бюджетів області, посилення контролю органів влади за  стан фінансової дисципліни суб’єктами господарської діяльності  незалежно від форм власності.
   Після закінчення наради голова районної ради Микола Сушик, голова районної державної адміністрації Ігор Торба провели нараду з головами місцевих рад району. Головними питаннями роботи були: організація заготівлі  картоплі населенням для лікувальних закладів (Любомльської ЦРЛ та обласного протитуберкульозного диспансеру), завдання органів місцевого самоврядування щодо сприяння організації виборів Народних депутатів Верховної Ради України на території ради.

   НОВИНИ 11.09.2014

   У Радехівському дитсадку відкрили другу групу. Попередньо були проведені ремонтні роботи у чотирьох приміщеннях закладу. Як зазначив Радехівський сільський голова на ці цілі було використано понад 137 тисяч гривень. Роботи виконала будівельна фірма «Промінь», яку очолює депутат районної ради Микола Пархомук.

    

   Для переходу на спрощену систему оподаткування з IV кварталу подайте заяву до 15 вересня 2014 року, - Луцька ОДПІ

   Фахівці інформаційно-комунікаційного сектору Луцької ОДПІ інформують, що платники податків, які бажають перейти на спрощену систему оподаткування з загальної, подають відповідну заяву до контролюючого органу за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Тобто, для переходу на спрощену систему оподаткування з IV кварталу останнім днем для подачі заяви є 15 вересня 2014 року.
   До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.
   Нагадуємо, що такий перехід можливий один раз протягом календарного року.
   Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, платником податків дотримано вимоги, встановлені пунктом 291.4 статті 291 Податкового кодексу України. 
   Порядок подання платником інших податків і зборів заяви про перехід на спрощену систему визначено пп. 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 ПКУ.

   Інформаційно-комунікаційний сектор Луцької ОДПІ

    

   НОВИНИ 10.09.2014

   Голова районної ради Микола Сушик взяв участь у роботі наради яку проводив  голова обласної ради. Головним питанням, що розглядалося, було використання субвенцій, що передані з обласного бюджету бюджетам міст та районів області, а також з питання  забезпечення комунальних закладів області продуктами харчування.

            Попередньо питання заготівлі картоплі для ТМО Любомльського та Шацького районів (Любомльській  ЦРЛ ) та для обласних лікувально-профілактичних закладів за участю голів місцевих рад району обговорювалися на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

            До відома голів місцевих рад доведено рекомендації щодо заготівлі картоплі та іншої овочевої продукції.

            Проводиться робота на виконання рекомендацій координаційної ради.

    

   Представники  органів місцевого самоврядування Любомльського району з числа голів місцевих рад взяла участь у позачергових Зборах голів  сільських, селищних рад та голів місцевих рад України.
   Обговорювалися питання :

   • суспільно-політична ситуація  в Україні;
   • проблеми адміністративного устрою України;
   • інші питання з організації роботи органів місцевого самоврядування в державі  та забезпечення співпраці центральної влади та місцевого самоврядування у здійсненні заходів щодо захисту держави розвитку її господарського та економічного комплексу.
     

    Почав функціонувати офіційний  веб-сайт Любомльської міської ради за адресою

    http://www.lubomlmisto.in.ua/

    НОВИНИ 09.09.2014

    Волинський аукціонний центр проводить аукціон
    за методом зниження ціни з продажу майна,
    що належить територіальній громаді сіл, селищ, міст району 

    в особі Любомльської районної ради Волинської області:

     

    лот І – приміщення лікувального корпусу А-2, заг.площею 2140,50 кв.м.           
    Майновий комплекс розташований на земельній ділянці площею 0,7614 га.
    Кадастровий номер – 0723310100:01:000:0239.
    Місцерозташування – вул.Незалежності, 55, м.Любомль , Волинської області.
    Балансоутримувач: Територіальне медичне об’єднання Любомльського і Шацького районів Волинської області.
    Відомості про об’єкт:
    – приміщення лікувального корпусу А-2: кількість поверхів – 2, рік побудови – 1954, площа забудови – 1468,10 кв.м, об’єм – 11202,0 куб. м, загальна площа – 2140,50 кв.м. Конструктивні елементи: фундамент – бетоннстрічковий; стіни – цегляні; перекриття – з/бетонне, дерев’яне; підлога – дерев’яна, плитка; покрівля – 2-х схила, шифер; вікна – 2-х стульчасті; двері – 1 і 2-х пільні. Знос – 52%.
    Початкова ціна лоту – 920486,40 грн. із урахуванням ПДВ.
    Питання землекористування вирішується покупцем після укладання договору купівлі-продажу згідно з чинним законодавством.
    Грошові кошти в розмірі 92049,00 грн., що становить 10% від початкової ціни об’єкта аукціону та плата за реєстрацію заяви в розмірі 17 грн. вносяться на:
    р/р 26003203233 в ПАТ „Райффайзен Банк Аваль” у м.Києві, МФО 380805, код 21733635.
    Отримувач: ПАТ ДАК “НМАЦ“ – філія “Волинський аукціонний центр”.
    Кошти під час розрахунку за придбаний об’єкт вносяться: Одержувач: УК у Любомльському районі (Любомльський р-н) 31030000; Ін.код 38031501; Рах. 31515905700262; Банк ГУДКСУ у Волинській області; МФО 803014; Призначення платежу: 31030000 „Кошти від відчудження майна, що перебуває у комунальній власності”.
    Аукціон відбудеться через 20 днів після публікації інформації за адресою: м.Луцьк, вул.Мельнична, 13.
    Кінцевий термін прийняття заяв та плата грошових внесків – за три дні до початку аукціону.
    Заяви на участь в аукціоні приймаються у робочі дні з 9.00 до 17.00 за адресою: м.Луцьк, вул.Мельнична, 13, тел. для довідок: (0332) 244-188, 242-065.

    Ознайомитися з об’єктом можна в робочі дні за місцем його розташування.
    НОВИНИ 04.09.2014

    Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, духовності, фізичної культури, молоді та спорту
    Порядок денний :

    - Про звернення представників СК «Літос» щодо результатів матчу з футболу «Гуща-Полапи» від 10 серпня 2014 року.

    Інформували : Р.Омельченко, капітан команди СК «Літопис»,
    О.Д.Степанюк, головний спеціалісті відділу з
    питань молоді та спорту райдержадміністрації,
    В.В.Мельничук, голова ФСТ «Колос» .
    - Про клопотання Любомльської дитячо-юнацької спортивної школи щодо виділення коштів на здійснення спортивно-масової роботи.
    Інформував: О.Є.Максимович, директор Любомльської ДЮСШ
    Постійною комісією згідно питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.
    Вів засідання  голова постійної комісії Микола Сиротюк. 

     

    03.09.2014 року відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва в районі, на якому розглядалось питання підготовки та відзначення Дня підприємця.
    З пропозиціями виступили Дмитро Шлапа – керівник Тзов «Надія»,  Олексій Хом’як -  голова ради промисловців і підприємців Любомльського району, Микола Пархомук – керівник ТзОВ «Фірма Промінь ЛТД», директор районного центру зайнятості Ольга Бондаренко.
    Було вирішено провести 5 вересня 2014 року об 11.00 год. круглий стіл з нагоди Дня підприємця на базі Центру зайнятості.

            
    В роботі координаційної ради взяв участь і виступив голова районної ради Микола Сушик.
     

     

    Любомльське районне управління юстиції інформує: - Заборона дискримінації в Україні; - Внесено зміни до законодавства України щодо посилення захисту прав дітей військовозобов’язаних; - Види і ознаки корупційних діянь.(Завантажити)

    НОВИНИ 02.09.2014

    У школах району, як і по всій Україні, відбулися заходи з нагоди свята Знань. Перший дзвоник сповістив про початок нового навчального року. За шкільні парти сіли понад 5 тисяч учнів, серед  них 530 першокласників.
    На святі першого дзвоника у школах району побували уповноважені представники з числа депутатів районної ради, депутатів місцевих рад району, райдержадміністрації та громадськості Любомльщини.
    У гостях Головненської допоміжної школи-інтернату  для дітей-сиріт побував і привітав зі святом учнівську дітвору та педагогічний колектив голова районної ради Микола Сушик.

     

    Голова районної ради Микола Сушик особисто взяв участь у доставці українським військовим у зоні АТО (м.Щастя Луганська обл.) продуктової продукції, яку на підтримку Збройних Сил України зібрали житель Любомльщини.
    До організації фінансової і збору продуктів харчування допомоги долучилися місцеві ради району, депутати районної ради, підприємницькі структури, представники релігійних громад різних конфесій.
    Продовольча допомога з ініціативи українських військових буде розподілена і серед місцевих жителів, які потерпіли від агресії проросійських сепаратистів.

     

    ОГОЛОШЕННЯ

    Любомльська міська рада  запрошує фахівців прийняти у участь в конкурсі по видаленню дерев на старому кладовищі загальною кубомасою 300м3. Заявки на участь приймаються до 15 вересня 2014 року. Засідання конкурсної  комісії відбудеться 17 вересня 2014 року.
    Довідки за адресою:  м. Любомль вул. Червоної Армії, 2.
    Телефони:  2-31-64, 2-42-06.

     

    Любомльське районне управління юстиції інформує: - Порядок анулювання актових записів цивільного стану.(Завантажити)

    НОВИНИ 28.08.2014

      Напередодні нового навчального року у районному будинку культури відбулася конференція педагогічних працівників освіти.
    У роботі серпневої конференції взяла участь заступник голови районної ради Ганна Сачук.

     

    Відбулася чергова колегія при голові райдержадміністрації.
    На порядку денному розглядалися питання:

    • про стан підготовки загальноосвітніх навчальних закладів району до нового навчального року та  до роботи в осінньо-зимовий період;
    • про хід виконання Любомльської районної програми «Зайнятість населення» у 2014 році.
     НОВИНИ 26.08.2014

     У районі відбулися заходи з нагоди  23-ї річниці незалежності України.
     На урочистих зборах з нагоди Дня незалежності України були відзначені кращі представники громадськості району.
     На зборах з вітанням виступив голова районної ради Микола Сушик.

      

            Відбувся 13-й тур чемпіонату району по футболу. 
     Результати: Куснище – Машів        0 : 1
     Головне – Олеськ         5 : 1
     Згорани – Вишнів         5 : 3
     Полапи – Піща             3 : 1

      

     Відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Любомльського та Шацького районів. Основним питанням порядку денного було:
     - Про стан боротьби зі злочинністю та корупцією на території Любомльського та Шацького районів за підсумками роботи за перше півріччя 2014 року.
     У роботі координаційної наради взяв участь і виступив голова Любомльської районної ради Сушик Микола Миколайович.

      

     У районі відбулися заходи з нагоди Дня національного прапора. Його урочисто було піднято перед адмінприміщенням районної ради.
     З вітальним словом до представників громади звернувся голова районної державної адміністрації Ігор Торба.
     Від імені депутатського складу районної ради зі святом Державного прапора України привітала заступник голови районної ради Ганна Сачук. Зокрема вона сказала:              Шановні учасники заходу!
     В  усіх народів прапор є одним з найголовніших символів держави, бо в його кольорах – історія  боротьби і праці  нації за свою свободу. 
     Кажуть, що всі кольори прапора  - душа народу. В українського прапора найтепліші кольори – неба і пшениці на землі: синій і жовтий. За різними історичними джерелами ці кольори майоріли на прапорах княжих дружин часів Київської Русі та Козацької доби.  
     Синьо-жовтий прапор був ідеологічним  і духовним символом в усі часи боротьби українського народу. Його міцно тримали в руках і вмирали  за Україну  СІЧОВІ СТРІЛЬЦІ, ВОЇНИ Української Народної республіки, вояки Української повстанської Армії.
     Прапор надавав їм сили і снаги у боротьбі за українську державність з різними ворогами нашого народу і різними прапорами.
     У 1991 році Україна здобула Незалежність. Синьо-жовтий прапор став Державним прапором.
     Під цим дорогим для нас стягом ми боремося, працюємо, живемо з вірою в майбутнє України, наше з вами майбутнє, майбутнє наших дітей та онуків.
     Сьогодні над Україною, нашим народом знову велика загроза - війна, яку нав’язали нам наші вороги – вороги нашої державності і нашого українського духу.
     Сьогодні з синьо-жовтим прапором за Україну вмирають її найкращі сини. Ми віримо  в нашу перемогу.   
     Вічна пам'ять загиблим героям України!
     Слава їм і їх живим побратимам.
     Шановні учасники заходу! Від імені Любомльської районної ради, депутатів районної ради вітаю  Вас, Ваші сім'ї  і родини зі святом державного прапора України та 23-ю річницею  Незалежності України.  Здоров’я Вам, щастя, достатку і миру! Хай Бог укріпляє силу нашого духу і віри!

     НОВИНИ 22.08.2014

     21.08.2014 р. відбулася 39-та сесія районної ради. На сесії розглянуто питання порядку денного:

       - Про внесення змін до рішення районної ради від  31.01.2014 року №32/21 “Про районний бюджет на 2014 рік”.

       - Про затвердження цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов'язаних із виконанням військового обов'язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки.

       - Про затвердження Порядку використання коштів Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин та підрозділів правоохоронних органів в області, у яких проходять службу жителі Любомльського району.

       - Про доповнення до Програми соціального захисту населення Любомльського району на 2013-2015 роки та Порядку надання грошової матеріальної допомоги.

       - Про продаж майна за методом зниження ціни.
     - Про передачу лікарняних ліжок КЗ «ЦПМСД Любомльського і Шацького районів».

       - Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки.

       - Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2014 року.

       - Про внесення змін до Порядку надання і використання коштів районного бюджету на фінансування програми розвитку сільськогосподарського виробництва в Любомльському районі на 2013-2017 роки.

       - Про призначення на посаду завідувача Трудовим архівом.

       - Про хід виконання звернення депутатів Любомльської районної ради Волинської області.

       - Про звернення депутатів Любомльської районної ради до Президента України.

       - Про звернення депутатів Любомльської районної ради до Верховної Ради України,  Кабінету Міністрів України щодо врегулювання питання пільгових тарифів на електроенергію для всіх категорій населення не газифікованих природним газом територій України.

       -  Про розпорядження голови  районної ради, видані в міжсесійний період.

       - Про спільне  розпорядження голови районної ради,  голови районної  державної  адміністрації, видане в міжсесійний період.

       - Різне.            
            У районній сесії взяли участь представники громадськості.

     НОВИНИ 15.08.2014

      

     Відділ статистики у Любомльському районі інформує: - Індекс споживчих цін у липні 2014 року; - Статистичний портрет населення Волині. (Завантажити)

      

     Громада Куснищанської сільської ради (с. Куснище, с. Городне) зібрала понад 45 тисяч гривень на підтримку матеріально-технічного забезпечення, придбання засобів особистого захисту для своїх земляків, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України.
     За ці кошти придбано і доставлено 7 бронежилетів, радіостанції для своїх військовослужбовців. Місцевою громадою з ініціативи сільської ради та громадських активістів проводиться збір продуктів харчування та предметів першої необхідності для солдатів АТО.

      

     Майже півтонни продуктів харчування тривалого зберігання, а також засоби особистої гігієни, одягу, тощо зібрали для потреб військових, задіяних в антитерористичній операції, жителі Полапівської сільської ради. До заходу активно долучилося понад 100 сімей.

     НОВИНИ 14.08.2014

     Сьогодні, 14 серпня 2014 року, відбулися похоронні заходи по загиблому в бойових діях антитерористичної операції – Федчишину Анатолію Миколайовичу.

      

      У Любомльському районі у зв’язку із загибеллю військовослужбовця Федчишина Анатолія Миколайовича, який брав участь у антитерористичній операції на Сході України, 13, 14, 15 серпня 2014 року оголошено днями жалоби.
     Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, міському, селищному, сільським головам забезпечити внесення відповідних змін до всіх запланованих розважальних культурно-масових заходів, спортивних змагань, тощо.
     У дні жалоби на всій території Любомльського району приспустити Державний прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій.

      

            

     Делегація Любомльського району з числа представників районної ради, її депутатів, райдержадміністрації, місцевих рад, громадських організацій району вкотре взяла участь у роботах по впорядкуванню території православного кладовища в селі Бусьно гміни Бялополе Хелмського повіту Республіки Польща.
     Роботи проводилися за підтримки і співпраці з польською місцевою громадою.
     Робочу бригаду очолювала заступник голови районної ради Ганна Сачук.

     НОВИНИ 12.08.2014

      

     Головою районної ради прийняте розпородження від 11.08.2014 року № 50-р "Про скликання 39 сесії районної ради 6 скликання" на 21 серпня 2014 року ( 11.00 годину), яка відбудеться у великому залі адмінприміщення районної ради.

     На розгляд  39-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від  31.01.2014 року №32/21 “Про районний бюджет на 2014 рік”; - Про звернення депутатів Любомльської районної  ради  до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання питання пільгових тарифів на електроенергію для всіх категорій населення не газифікованих природним газом територій України; - Про призначення завідуючого Трудовим архівом; - Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2014 року; - Про передачу лікарняних ліжок КМ «ЦПМСД Любомльського і Шацького районів»; - Інше.

      

     На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

     НОВИНИ 07.08.2014

              Голова Любомльської районної ради Микола Сушик разом з делегацією Волинської області, яку очолював голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, взяв участь в Міжнародній конференції «Наше Полісся, наш Буг». Конференція проходила в м. Влодаві Республіки Польща в рамках європейського добросусідства.
     Зокрема, обговорювалися і були прийняті відповідні рішення щодо підвищення ролі регіональних місцевих влад у сприянні польським, українським, білоруським прикордонним територіальним громадам у вирішенні екологічних, туристичних та транспортних проблем.

     НОВИНИ 06.08.2014

      

     Любомльське районне управління юстиції інформує: -АКТИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ – ПОЗА ПРАВОВИМ ПОЛЕМ; - Третя черга часткової мобілізації.(Завантажити)

      

     Громада Любомльського району активно долучилася до заходів щодо підтримки воїнів, які беруть участь у бойових діях АТО.
     Зокрема, з ініціативи депутатів Рівненської сільської ради, громадою на підтримку військових зібрано  понад 27 тисяч гривень. З них: закуплено 4 бронежилети, 2 з яких уже відправлено мобілізованим з числа жителів громади. Решта коштів за рекомендаціями депутатів буде використана для придбання продуктів харчування, одягу, засобів особистої гігієни для потреб військових, задіяних в антитерористичній операції на сході України.

      

     Місцеві скарбниці Волині отримали на 15 мільйонів гривень більше, як торік

     Протягом семи місяців 2014 року до місцевих бюджетів області надійшло 692,4 мільйона гривень. А це на 2,2 відсотка більше проти аналогічного періоду минулого року, - інформує координаційно-моніторингове управління ГУ Міндоходів у Волинській області.
     Додаткових 14,9 мільйона гривень місцеві бюджети отримали, насамперед, завдяки збільшенню надходжень податку на доходи фізичних осіб на 5 відсотків, єдиного податку на 12,5 відсотка та збору за використання лісових ресурсів на 81,2 відсотка.
     Отож, за цей час з доходів працюючих волинян до місцевих бюджетів сплачено 520,5 мільйона гривень ПДФО, внесок підприємців – спрощенців - 60,9 мільйона гривень єдиного податку, а завдяки збору за використання лісових ресурсів місцеві скарбниці поповнилися ще на 9,4 мільйона гривень.
     «В умовах обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування  та територіальної  організації влади в  Україні питанням своєчасного наповнення місцевих бюджетів ми приділяємо належну увагу, оскільки від того, наскільки відповідальним є ставлення бізнесу та громадян до сплати податків, залежить виконання зобов’язань перед громадою органами влади на місцях. Як свідчить динаміка надходжень, волинський бізнес теж розуміє важливість своєчасного перерахування визначених законом платежів до місцевих бюджетів», - зазначає в.о. начальника ГУ Міндоходів  Волинській області Віталій Чуй.
     За словами керівника ГУ відомства на Волині, в майбутньому, за умови отримання додаткових повноважень, якість життя громад, їх інвестиційна привабливість та особливості провадження бізнес-діяльності  значно мірою залежатимуть від достатнього фінансового забезпечення місцевих бюджетів.
     «Тому реальне підґрунтя майбутньої фінансової самостійності територіальних громад –  відповідна податкова культура, якісне адміністрування місцевих податків і зборів, сприятливий бізнес-клімат, закладається саме сьогодні», - підсумував Віталій Чуй.
     Довідково: місцеві скарбниці Волині найбільш значимі надходження отримують від  ПДФО, єдиного податку, плати за землю, збору за спец- використання лісових ресурсів.

     Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області

     НОВИНИ 05.08.2014

     Протягом серпня 2014 року
     Любомльський районний центр соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді
     проводить благодійну акцію
     «Зберімо дитину до школи !»,


     з метою збору необхідного канцелярського приладдя для дітей із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, переселенців із Донецької , Луганської областей та АР Крим, а також для дітей із сімей, в яких батьки призвані на військову службу
     Усі  речі просимо приносити в Любомльський районний центр соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді за адресою м. Любомль, вул.. 1-го Травня, 18 (приміщення друкарні, 2 поверх)
     Дякуємо!!!

     НОВИНИ 04.08.2014

     Розпорядженням голови райдержадміністрації створено дві мобільні групи з роз’яснення законодавства та організації проведення мобілізаційних заходів на території району. Представники груп з числа представників об’єднаного військового комісаріату, райдержадміністрації, райради, райвідділів міліції та служби безпеки провели зустрічі з жителями територіальних громад району.

          
     Основна увага приділялась питанням третьої хвилі мобілізації, створенню на Любомльщині загонів територіальної оборони, залучення до них жителів краю з числа військовозобов’язаних, матеріального забезпечення цих структур на сьогодні і в умовах військового стану.
      
     Рішенням Любомльської районної ради від 28.07.2014 року № 38/2 затверджено Порядок надання грошової матеріальної допомоги родинам військовослужбовців, які призвані для проходження служби відповідно до Указу Президента України "Про часткову мобілізацію". Грошова матеріальна допомога надається одному із членів родини:
     — родинам військовослужбовців, які призвані для проходження служби відповідно до Указу Президента України "Про часткову мобілізацію";
     — родинам військовослужбовців, які поранені при виконанні військового обов'язку — в залежності від ступеня важкості поранення;
     — родинам військовослужбовців, які загинули при виконанні військового обов'язку.
     Надання грошової допомоги здійснюється на підставі списку військовослужбовців, затвердженого військовим комісаром Любомльського ОРВК та звернення одного із членів родини вищезазначених військовослужбовців до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
     При собі мати:
     — довідку про склад сім'ї;
     — згоду заявника на обробку та використання персональних даних (заповнюється особисто заявником);
     — реквізити банку та номер особового рахунку, на який буде перерахована допомога;
     — копія паспорта та коду заявника (при собі мати оригінали).
     Комісія з питань соціального захисту населення Любомльської РДА розглядає матеріали .справи і на основі даного Порядку приймає рішення щодо надання грошової допомоги або вмотивовану відмову.
     Виплата грошової допомоги здійснюється протягом одного місяця з дня прийняття рішення про виділення коштів.
     НОВИНИ 01.08.2014

     ОГОЛОШЕННЯ

     8 серпня 2014 року з 10 по 13 год.
     в приміщенні відділу державної виконавчої служби Любомльського районного управління юстиції Волинської області
     (м. Любомль, вул. Незалежності,33)
     відбудеться особистий виїзний прийом громадян -
      в.о. начальника Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Волинській області
      Куляшою Олександром Олександровичем

      

      

     Любомльське районне управління юстиції інформує: -Відповідальність за вчинення насильства в сім`ї; - ОСОБЛИВОСТІ ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ СУДІВ НЕМАЙНОВОГО ХАРАКТЕРУ; - Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам; - Зупинення виконавчого провадження; - Право та обов’язок державного виконавця, порядок і строки.(Завантажити)

     НОВИНИ 31.07.2014

      

     Гущанська сільська рада оприлюднює про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2008 року №20/6 «Про окремі питання управління майном спільної власності територіальної  громади Гущанської сільської ради» (Завантажити).

      

            29 липня в приміщенні обласної ради відбувся практичний семінар щодо наявних фондів та програм міжнародної технічної допомоги з метою залучення додаткових зовнішніх фінансових ресурсів для соціально-економічного розвитку області.

            В порядку денному розглянуто питання:
        -  про стан залучення міжнародної технічної допомоги в Волинську  
           область;
        -  наявні фонди та програми міжнародної технічної допомоги, кошти яких  
           можна залучити для соціально-економічного розвитку області;
       -   можливості фінансування проектів  соціально-економічного спрямування  
            у рамках Держаного фонду регіонального розвитку;
       -    про стан реалізації в області Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток,  
            орієнтований на громаду»;

     - практичні аспекти реалізації проектів у рамках Програми прикордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013».

            Участь у семінарі взяли представники від районної ради, міської ради, Районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді райдержадміністрації, ТМО Любомльського та Шацького районів та КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

     НОВИНИ 29.07.2014

     Вчора відбулась позачергова тридцять восьма сесія районної ради  шостого скликання. На сесії прийняті рішення: - Про доповнення до районної програми соціального захисту населення Любомльського району на 2013-2015 роки; - Про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 року №32/21  «Про районний бюджет на 2014 рік»; - Про продовження контракту директору Любомльської районної друкарні; - Про передачу лікувального корпусу № 2 та котельні КЗ «ЦПМСД Любомльського і Шацького районів».      

     На сесії були присутні 45 депутатів районної ради, представники громадськості, громадських організацій району. Вони емоційно висловили своє незадоволення, що на сесію було внесено питання про звільнення голови районної ради, як таке, що є політично вмотивованим та не відповідає інтересам громади Любомльщини.

     Присутні відзначили, що ініціатива проведення позачергової сесії є спробою внести розбрат  у суспільно-політичну атмосферу району,  держави, яка і без того, коли йде справжня війна, дуже  складна. У різних словесних формах на адресу ініціаторів сесії (а це  17 депутатів)  звучали звинувачення.

     Після словесної перепалки частина депутатів,які ініціювали  позачергову сесію, покинули зал засідань. Заявивши про порушення їх депутатських прав і повноважень.

     Депутати поставили питання доцільності включення у порядок денний сесії про звільнення голови на поіменне голосування. За результатами голосування проти внесення питання звільнення голови районної ради проголосував 31 депутат, 3  утрималося, за -  не проголосував жоден.  Це рішення представники громадськості привітали оплесками.  

           Далі були розглянуті вище названі питання порядку денного позачергової сесії, які попередньо розглядалися на  постійних профільних комісіях районної ради. Зокрема, були внесені зміни до бюджету району на 2014 рік та програми соціального захисту Любомльського району на 2013-2015 роки, що дасть можливість фінансово допомогти родинам мобілізованих.

     У роботі позачергової сесії  взяли участь і виступили народний депутат Верховної Ради України Евген Мельник, заступник голови обласної ради Святослав Пирожик.

     Перед депутатами районної ради, матерями і дружинами мобілізованих і тих, які  отримали мобприписи виступив і дав  роз’яснення   представник Любомльського об’єднаного військового комісаріату капітан  Кравчук.

     Після закриття сесії голова районної ради Микола Сушик зустрівся з присутніми у залі матерями і дружинами  військовозобов’язаних. Він вислухав їхні зауваження  і відповів на питання  про третю хвилю мобілізації військовозобов’язаних у районі і державі.. Зокрема, зазначив, що  будуть проводитися зустрічі з людьми щодо роз’яснення суспільно-політичної і військово-мобілізаційної ситуації.     

     НОВИНИ 25.07.2014


     Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров"я. Порядок денний: - Про доповнення до районної Програми соціального захисту населення Любомльського району на 2013-2015 роки; Про доповнення до районної цільової Програми "Молодь Любомльщини" на 2011-2015 роки; - Про передачу лікувального корпусу №2 та котельні КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги Любомльського та Шацького районів"; - Про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 №32/21 "Про районний бюджет на 2014 рік".

     НОВИНИ 24.07.2014

            Любомльська районна рада активно долучилася до всеукраїнського народного руху підтримки Збройних Сил України.
     На перших початках з ініціативи координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, зокрема з підтримки голів місцевих рад району, управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємців краю, політичних і громадських організацій була надана допомога, як фінансова, так і продуктами харчування військовим підрозділам, що дислокуються на території Волині. Представники Штуньської, Запільської сільських громад з числа спеціалістів  брали участь у ремонті військової техніки бригади, що дислокується у м. Володимир-Волинському.
     На превеликий жаль, агресія по відношенню до України з боку проросійських сепаратистів продовжується.
     Районна рада спільно з громадою району і сьогодні продовжує допомагати Збройним Силам України.
     Зокрема, вишукуються фінансові можливості як із районного бюджету, так і за рахунок спонсорських коштів для придбання засобів захисту  мобілізованим у підрозділи Збройних Сил України вихідцям з Любомльського району.
     На днях три бронежилети для наших військових у військову бригаду м. Володимир-Волинського особисто завіз голова Любомльської районної ради Микола Сушик.
     Районною радою і надалі продовжується робота щодо підтримки Збройних Сил України, соціального захисту сімей і родин, члени яких мобілізовані для проходження військової служби і захисту державної цілісності України.

      

      

     Любомльське районне управління юстиції інформує: -Відповідальність за вчинення насильства в сім`ї; - Відповідальність за корупційні правопорушення та усунення їх наслідків..(Завантажити)

     НОВИНИ 23.07.2014

      

     Відділ статистики у Любомльському районі інформує: - Про терміни подання фінансової звітності за І півріччя 2014 року; - Економіка Волині у січні-червні 2014 року. (Завантажити)

      

     ПОВІДОМЛЕННЯ

     28 липня 2014 року відбудеться позачергова 38 сесія районної ради 6 скликання (11.00 год.), у великому залі адмінприміщення районної ради (І-поверх).

     На розгляд  38-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про звільнення голови Любомльської районної ради із займаної посади.

      

     На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

     НОВИНИ 21.07.2014

     Вчора відбулась позачергова тридцять сьома сесія районної ради  шостого скликання. На сесії прийнято рішення «Про районну Програму матеріально-технічного забезпечення військових частин та підрозділів правоохоронних органів в області, у яких проходять службу жителі Любомльського  району»  (Інформував: Карпухін В.М., головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи Любомльської райдержадміністрації). Крім того, в порядок денний було включено ще два питання, а саме: - Про доповнення до Програми соціального захисту населення Любомльського району на 2013-2015 роки; - Про доповнення до районної цільової соціальної Програми «Молодь Любомльщини» на 2011 – 2015 роки (Інформував: Гаврилюк С.Є., депутат Любомльської районної). По даних програмам було рекомендовано управлінню соцзахисту населення в Любомльському районі, фінансовому управлінню та сектору молоді та спорту подати свої  пропозиції для розгляду на постійній комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів.
     В сесії районної ради взяли участь депутат Верховної Ради Мельник Є.І. та заступник голови Волинської обласної ради Пирожик О.В.

     НОВИНИ 18.07.2014

      

     Головою районної ради прийняте розпородження від 18.07.2014 року № 45-р "Про скликання позачергової 37 сесії районної ради 6 скликання" на 21 липня 2014 року ( 15.00 годину) , яка відбудеться в малому залі адмінприміщення районної ради.

     На розгляд  3-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про Програму матеріально-технічного забезпечення військових частин та підрозділів правоохоронних органів в області, у яких проходять службу жителі Любомльського  району.

      

     На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

      

     Волинський аукціонний центр проводить аукціон з продажу майна,

     що належить територіальній громаді сіл, селищ, міст району  

     в особі Любомльської районної ради Волинської області:

     лот І – приміщення лікувального комплексу А-2, заг.площею 2140,50 кв.м.             
     Майновий комплекс розташований на земельній ділянці площею 0,7614 га.
     Кадастровий номер – 0723310100:01:000:0239.
     Місцерозташування – вул.Незалежності, 55, м.Любомль , Волинської області.
     Балансоутримувач: Територіальне медичне об’єднання Любомльського і Шацького районів Волинської області.
     Відомості про об’єкт:
     – приміщення лікувального комплексу А-2: кількість поверхів – 2, рік побудови – 1954, площа забудови – 1468,10 кв.м, об’єм – 11202,0 куб. м, загальна площа – 2140,50 кв.м. Конструктивні елементи: фундамент – бетоннстрічковий; стіни – цегляні; перекриття – з/бетонне, дерев’яне; підлога – дерев’яна, плитка; покрівля – 2-х схила, шифер; вікна – 2-х стульчасті; двері – 1 і 2-х пільні. Знос – 52%.
     Початкова ціна лоту – 920486,40 грн. із урахуванням ПДВ.
     Питання землекористування вирішується покупцем після укладання договору купівлі-продажу згідно з чинним законодавством.
     Грошові кошти в розмірі 92049,00 грн., що становить 10% від початкової ціни об’єкта аукціону та плата за реєстрацію заяви в розмірі 17 грн. вносяться на:
     р/р 26003203233 в ПАТ „Райффайзен Банк Аваль” у м.Києві, МФО 380805, код 21733635.
     Отримувач: ПАТ ДАК “НМАЦ“ – філія “Волинський аукціонний центр”.
     Кошти під час розрахунку за придбаний об’єкт вносяться: Одержувач: УК у Любомльському районі (Любомльський р-н) 31030000; Ін.код 38031501; Рах. 31515905700262; Банк ГУДКСУ у Волинській області; МФО 803014; Призначення платежу: 31030000 „Кошти від відчудження майна, що перебуває у комунальній власності”.
     Аукціон відбудеться через 20 днів після публікації інформації за адресою: м.Луцьк, вул.Мельнична, 13.
     Кінцевий термін прийняття заяв та плата грошових внесків – за три дні до початку аукціону.
     Заяви на участь в аукціоні приймаються у робочі дні з 9.00 до 17.00 за адресою: м.Луцьк, вул.Мельнична, 13, тел. для довідок: (0332) 244-188, 242-065.
     Ознайомитися з об’єктом можна в робочі дні за місцем його розташування.

      


     Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів. Порядок денний: - Про розподіл та використання коштів додаткової дотації на придбання засобів захисту, речового майна та спорядження для військових частин та правоохоронних підрозділів області (Інформувала: Ющук Л.В., в. о. заступника   начальника управління фінансів Любомльської райдержадміністрації).

      

      

     З днем народження!


     Любомльська районна рада щиро вітає депутата районної ради – Ющука Григорія Олександровича з днем народження!

     Нехай здійсняться всі Ваші  задуми і кожен день буде осяяний почуттям любові і взаєморозуміння, а добре здоров’я та гарний настрій стануть запорукою успішної праці!

     НОВИНИ 17.07.2014

     З днем народження!


     Любомльська районна рада щиро вітає депутата районної ради – Макарук Людмилу Василівну з цим чудовим святом та зичить невпинного руху вперед, нехай Ваш шлях буде наповнений приємними несподіванками, цікавими зустрічами та успішними справами!

     Нехай завжди з Вами поруч будуть ті, кому Ви довіряєте, хто готовий розділити радість і підставити плече в скрутну хвилину!

     НОВИНИ 16.07.2014

      

     Головою районної ради прийняте розпородження від 16.07.2014 року № 42-р "Про скликання позачергової 37 сесії районної ради 6 скликання" на 28 липня 2014 року ( 11.00 годину) , яка відбудеться в малому залі адмінприміщення районної ради.

     На розгляд  37-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про звільнення голови Любомльської районної ради із займаної посади.

      

     На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

     НОВИНИ 15.07.2014

     13 липня Делегація Любомльського району на запрошення вуйта гміни Бялополе Хелмського повіту Генріха Марушевського побувала на 17 турнірі гмін «Між нами, сусідами», який проходив цього року на теренах гміни Бялополе.
     В програмі свята були турніри між посадовцями-представниками сусідніх гмін Хелмського повіту, представлення команд та презентація їх осередків культури, конкурс «Традиційний хліб» та оцінювались вироби народних умільців кожної гміни.
     Дуже тепло гості та учасники свята зустріли народний фольклорний  колектив «Опалинка» Гущанського будинку культури, який завершив свято віночком українських народних та польських пісень.
     Голова ради Микола Сушик подякував керівництву гміни за тісну співпрацю з Любомльським районом, яка розпочата відносно недавно, за сприяння в організації робіт по облаштуванню православного кладовища в с. Бусьно і висловив сподівання на подальшу співпрацю.

      

      

     Любомльське районне управління юстиції інформує: -Посвідчення заповіту посадовими особами органів місцевого самоврядування .(Завантажити)

      

      

     ІНФОРМАЦІЯ     

     щодо соціального забезпечення громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО


     Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном Урядової "гарячої лінії" (БЕЗКОШТОВНО ЦІЛОДОБОВО):        0 800 507 309 або до Міжвідомчого координаційного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції за телефонами «101», (044) 247-30-02,  (044) 247-32-92.
     Адреса штабу – м.Київ, вул. Гончара, 55 а Інформація про наявність вільних місць для розміщення http://migrants.gov.ua
     Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги слід звертатися до найближчої установи соціального захисту населення за місцем фактичного проживання (перебування).

      

     НОВИНИ 14.07.2014
     Голова районної ради Микола Сушик взяв участь у засіданні 27-ої сесії обласної ради, яка відбулась 11 липня 2014 року. На даній сесії було прийнято рішення Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 березня 2014 року № 24/19 «Про обласний бюджет на 2014 рік». та ряд інших рішень, а саме розгляд проблемних питань із освоєнням коштів для потреб військових.
     НОВИНИ 09.07.2014

     З днем народження!


     Любомльська районна рада щиро вітає депутата районної ради – Солом"янюка Володимира Євтихійовича з днем народження!

     Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі!

     НОВИНИ 08.07.2014

      

     Гущанська сільська рада оприлюднює проект рішення сесії від 27.06.2014 року №29/8 "Про внесення змін до рішення с/ради від 14.10.2013 №23/7 "Про затвердження плану діяльності підготовки та розгляду проектів регуляторних актів на 2014 рік" (Завантажити).

     НОВИНИ 04.07.2014

      Міжнародне фольклорне свято «Івана Купала» ,

     яке відбудеться 06.07.2014 року біля Гущанського озера (с.Гуща Любомльського району) в рамках реалізації спільного проекту "Польсько- українська співпраця зі сприяння розвитку туризму на прикордонній території".

     ПРОГРАМА

     1

     7.00-11.00

     Районні змагання любителів лову риби вудочками з човнів.

     2

     11.00-15.00

     Місцеві XII змагання по волейболу на кубок підприємця Юрія Гупала.

     3

     14.00-15.00

     Виступ учнівського духовного оркестру Гущанського НВК.

     4

     15.00

     Відкриття фольклорного свята «Івана Купала».

     5

     15.10

     Вітання, нагородження переможців спортивних змагань.
     Театралізоване дійство «Купала Марена» (виконує народний аматорський фольклорний колектив «Перевесло» Радехівського СБК).

     6

     15.40

     Театралізоване дійство «Купальські віночки» (виконує народний колектив Згоранського СБК).

     7

     16.10

     Виступ народного аматорського фольклорного колективу «Опалинка» Гущанського СБК.

     8

     16.40

     Виступ народного аматорського колективу «Любава».

     9

     17.10

     Виступ фольклорного колективу з Республіки Польща.

     10

     17.40

     Розіграш лотереї від спонсорів. Конкурс «Іван».

     11

     18.00

     Виступ фольклорного колективу СБК с. Столинські- Смоляри.

     12

     18.30

     Виступ фольклорного колективу «Медовіца» с. Клейники Республіки Польща.

     13

     19.00

     Виступ диксиленду  «Гаряча шістка»  Любомльського РБК.

     14

     19.30

     Акція «Запали свічку» та хвилина мовчання по загиблих на сході України.

     15

     19.40

     Розіграш лотереї від спонсорів.

     16

     19.50

     Виступ народного аматорського фольклорного колективу «Опалинка» Гущанського СБК.

     17

     20.10

     Театралізоване дійство «Квітка папороті» (виконує фольклорний колектив «Забужанка» с. Забужжя).

     18

     20.20

     Конкурс «Міс Русалка», розіграш лотереї від спонсорів.

     19

     20.40

     Театралізоване дійство «Купальське вогнище» (представляє молодь Гущанського СБК).

     20

     21.00

     Нагородження переможців конкурсу «Купальський вінок», пускання вінків на воду молодіжним колективом Рівненського СБК.

     21

     21.10

     Виступ групи «Тріода» м. Тернопіль.

     22

     21.30

     Виступ енто-джаз-пол-року «Пластілін» м. Луцьк.

     Впродовж свята працюватимуть: -атракціони - м. Львів; - «Гущанський ярмарок»- продаж сувенірів, кондитерських виробів; -  школа бойового мистецтва (с. Рокині Луцького району); - куліш, чай, пригощання учасників свята; -  майсер-клас  (плетіння вінків, портретист - шаржист, художниця боді- арту,  мотання ляльок та ін.)

     НОВИНИ 02.07.2014

     Вчора голова ради Микола Сушик взяв участь у виїзнійобласній нараді-семінар, яка відбулась на базі фермерського господарства «Аміла», що у селі Радовичі Турійського району. Участь в її роботі взяли  голова облдержадміністрації Г.Пустовіт, заступник з аграрних питань М.Собуцький, перший заступник голови облради О.Пирожик, профільні керівники, голови асоціацій фермерів та приватних землевласників. Учасникам наради представили організацію жнив у ФГ «Аміла», ознайомили з роботою  зерносушильного комплексу та машино-тракторного парку господарства. Також продемонстрували авіацію у с/г виробництві.
        У с. Радовичі оглянули соціальний комплекс, яку збудувала ТзОВ «Аміла», та  побували у Туличівській сільраді Турійського району.
        Як  поінформував власник ФГ «Аміла» Роман Микитюк, господарство працює вже 15 років. Наразі обробляється 3 тис. га  землі.  Мають 500 га лісу, 28 тракторів, 4 зернозбиральні комбайни. В «Аміла» вигодовують одну тисячу великої рогатої худоби, в тому числі 520 корів,  а також 500 свиней, 200 овець та коні. У планах цього року  збудувати  свинокомплекс на 12 тис. голів та доїльний зал. Загалом в ТзОВ «Аміла» працює 400 людей.
       Потому на обласній нараді розглянули питання соціально-економічного розвитку  Турійського району. Загалом обговорено  хід жнивною кампанії в області, зокрема щодо дотримання вимог пожежної безпеки, в тому числі на складах хлібоприймальних підприємств та при використанні технічних засобів.
         За словами директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Юрія  Горбенка, на Волині аграрії очікують зібрати понад 900 тисяч тонн зерна. Озимий ячмінь вже розпочали молотити, на черзі – ріпак. На полях працює більше як 3 тис. комбайнів.  При  хороших погодніх умовах жнивну кампанію планують завершити за 12 днів. Також Юрій Горбенко поінформував, що вартість роботи комбайна за одну сотку населенню коштує в межах 12-14 грн.
         Окремо  президент Волинської торгово-промислової палати  Надія Мотронюк виступила з доповіддю «Торгівля з ЄС – автономні преференції для України».
         У рамках програми наради відбулося вручення дипломів за участь у XXVI Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2014».

      

     Любомльська районна рада інформує, що розпочато підготовку плану роботи на ІІ півріччя 2014 року. Пропозиції до плану роботи приймаються на електронну адресу: або за тел. 24313, 24707.

     НОВИНИ 17.06.2014

      

     Любомльське районне управління юстиції інформує: - Порядок реалізації конфіскованого та арештованого майна в Україні змінюється; -Зміна імені (імені, прізвища, по батькові) фізичної особи; - Роз`яснення щодо змін до Конституції України; ЗВЕРНЕННЯ ДО НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ; - РОЗШУК ТА ЗАТРИМАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ, ЯК ЗАХІД ПРИМУСОВОГО ВИКОНАННЯ ВИКОНАВЧИХ ДОКУМЕНТІВ.(Завантажити)

      

     Волинським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Запобігання та протидія корупції у сферах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування» для посадових осіб та депутатів Любомльської районної ради, державних службовців апарату та структурних підрозділів Любомльської райдержадміністрації, секретарів місцевих рад району.  Крім питань корупційного законодавства розглядалось питання «Правовий статус та діяльність депутата місцевої ради».

     НОВИНИ 01.06.2014

     УВАГА:
     Всеукраїнський тиждень права

     Любомльське районне управління юстиції повідомляє, що з 29 травня по 27 червня 2014 року в районі проводиться місячник правових знаньметою забезпечення проведення публічних заходів з обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади).
     Також нагадуємо, що при районному управлінні юстиції діє громадська приймальня з надання безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення.
     З метою надання громадянам правової допомоги та юридичних консультацій  11 червня 2014 буде проводитись пряма телефонна “Гаряча лінія”  за номером 2-21-21.

      

      

     Любомльське районне управління юстиції інформує: - Порядок реалізації конфіскованого та арештованого майна в Україні змінюється; - Час провадження виконавчих дій. (Завантажити)

     НОВИНИ 30.05.2014

     Сьогодні в шкільних закладах району відбулося свято останнього дзвінка.
     Зі святом учнівську молодь привітали представники районної влади, депутати обласної, районної, місцевих рад, голови місцевих громад.
     У заходах з нагоди свята взяли участь голова районної ради Микола Сушик, голова райдержадміністрації Ігор Торба.

     НОВИНИ 26.05.2014

      

     Любомльське районне управління юстиції інформує: -Одержуючи зарплату в „конверті”, працівник робить серйозне правопорушення; - Роз’яснення щодо окремих гарантій під час проходження зборів військовозобов'язаними та проведення мобілізації.( Завантажити)

      

     Для вступу до вузу обов’язково потрібен реєстраційний номер облікової карки платника податків


     Усім випускникам шкіл, котрі ще не отримали реєстраційний номер облікової карки платника податків, варто негайно звернутися до центрів обслуговування платників для його оформлення, - наголошують у Головному управлінні Міндоходів у Волинській області.
     Дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків вносяться до справи абітурієнтів вишів та середніх спеціальних навчальних закладів. Тому без реєстраційного номера (ідентифікаційного коду) у вступників виникнуть проблеми в приймальних комісіях.
     Якщо випускник ще не досягнув 16-річчя, подбати про реєстраційний номер облікової картки платника податків повинні батьки, – звертають увагу фахівці ГУ Міндоходів Волині.
     Зважаючи на широке інформування випускників про необхідність оформлення реєстраційного номера облікової карки платника податків, у центрах обслуговування платників на Волині не спостерігається ажіотажу. Відтак, кожен відвідувач ЦОПів зможе без черг та інших незручностей отримати всі послуги.
     Довідково: якщо з релігійних міркувань громадянин відмовляється від присвоєння ідентифікаційного коду, дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб можуть бути внесені до паспорту громадянина згідно ст. 70 Податкового кодексу України.


     Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області

     НОВИНИ 21.05.2014

      

     Сьогодні відбулось ІІ пленарне засідання 36 сесії районної ради 6 скликання. На сесії розглянуто такі питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 року №32/21 “Про районний бюджет на 2014 рік”; - Про затвердження порядків надання і використання коштів; - Про внесення змін до колегії районної ради; - Про затвердження розміру грошової компенсації вартості продуктів харчування.

     НОВИНИ 20.05.2014

      

     Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів та колегія районної ради. Порядок дений: - Про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 року №32/21 “Про районний бюджет на 2014 рік”; - Про затвердження порядків надання і використання коштів; - Про внесення змін до колегії районної ради; - Про затвердження розміру грошової компенсації вартості продуктів харчування.

     НОВИНИ 18.05.2014

     Любомльська районна рада щиро вітає депутата районної ради – Святослава Євгеновича Гаврилюка з днем народження!
     У цей святковий для Вас день бажаємо добра, великого щастя, міцного здоров’я на довгі роки, оптимізму, добробуту та подальших успіхів у всіх Ваших планах і задумах!

     НОВИНИ 16.05.2014

     Сьогодні відбувся семінар-навчання секретарів місцевих рад. Порядок денний: - Про  роботу державного реєстру актів цивільного стану громадян та недопущення недоліків при їх реєстрації (Інформувала: Станіславчук Л.П.-начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Любомльського районного управління юстиції); - Про організацію оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати  працездатності (Інформувала: Пелінкевич Г.Г.- директор фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності); - Про роботу місцевих рад з питань охорони дитинства (Інформувала: Сацюк Л.П. – начальник служби у справах дітей Любомльської райдержадміністрації); - Про окремі питання діловодства в місцевих радах району (Інформувала: Пасаман О.В. – начальник загального відділу районної ради).

      

           З ініціативи громади відбулася позачергова сесія Римачівської сільської ради. Сесія задовольнила заяву Римачівського сільського голови Коцури В.І. щодо звільнення з посади.
     Сесія розглянула інші питання сільської ради.

      

      

     Головою районної ради прийняте розпородження про скликання ІІ-ге пленарне засідання 36 сесії районної ради 6 скликання на 21 травня 2014 року ( 11.00 годину) , яка відбудеться в малому залі адмінприміщення районної ради.

     На розгляд сесії районної ради винесені наступні питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 року №32/21 “Про районний бюджет на 2014 рік”; - Про затвердження порядків надання і використання коштів; - Інші.

      

     На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

     НОВИНИ 14.05.2014

      

     Любомльське районне управління юстиції інформує: -Спрощено порядок реєстрації прав на нерухомість, збудовану в сільській місцевості до 05.08.1992 р; - Звернення громадян як спосіб забезпечення законності; - Відповідальність за порушення виборчого законодавства України; - ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ШЛЮБУ.( Завантажити)

      

      

     Відділ статистики у Любомльському районі інформує:

     Чи почувають себе здоровими волиняни?

     За результатами соціологічного опитування населення області, проведеного органами державної статистики, більше половини волинян оцінили стан свого здоров’я як добрий, майже кожен третій – як задовільний і кожен дев’ятий – як поганий. П’ять з кожних семи мешканців області повідомили, що за останні 12 місяців перенесли захворювання. Хронічні хвороби чи проблеми зі здоров’ям мають більше чверті волинян. Найбільше жителі Волині хворіють на гіпертонію (37%) та серцеві захворювання (22%).
              Переважно волиняни звертаються в поліклінічні заклади з причини хвороби або проблеми зі здоров’ям, дещо рідше - з метою проходження профілактичного огляду.

     ******

     Індекс споживчих цін у квітні 2014 року

     Головне управління статистики у Волинській області повідомляє, що за розрахунками Державної служби статистики України, індекс споживчих цін (індекс інфляції) в країні у квітні 2014 року становив 103,3% порівняно з березнем, з початку року – 106,4%, у Волинській області – 103,2% та 105,7% відповідно.

      

      

     НОВИНИ 13.05.2014

           Відбувся огляд художньої самодіяльності  учнів загальношкільних та позашкільних навчальних закладів  району.
     Учасники та гості заходу мали можливість ознайомитися з роботами гуртківців районного будинку школяра у різних жанрах народної творчості та видах народних промислів.
     Підсумковий захід відбувся у районному будинку культури: тут перед вкрай заповненим залом про таланти у пісенному, фольклорному, танцювальному жанрі продемонстрували творчі колективи загальноосвітніх та позашкільних закладів Любомльщини.
     У огляді взяли участь керуючий справами районної ради Михайло Склянчук, завідуючий відділом організаційної та кадрової роботи райдержадміністрації Роман Ярмолюк.

     НОВИНИ 09.05.2014

     У м.Любомль з нагоди 69-ї річниці Перемоги на Меморіалі Слави відбувся мітинг за участю представників громадськості та покладання вінків до пам’ятника загиблим. Вінки шани були також покладені до момеріалу Борцям за волю України та пам’ятника загиблим воїнам афганцям.
     Перед учасниками зібрання виступили голова районної ради Микола Сушик, голова райдержадміністрації Ігор Торба. Вони відзначили вагомий внесок українського народу в боротьбі з нацизмом у Другій світовій війні, привітали ветеранів.
     На Фосіївській горі також було проведено молебень за загиблими у роки Другої світової війни.
     У цей день ветеранів частували фронтовою кашею, відбулися спортивні заходи.

     НОВИНИ 07.05.2014

           

     Районна команда ВФСТ «Колос» взяла участь у обласних змаганнях з легкої атлетики серед сільських школярів під девізом «Хто ми, майбутні олімпійці?»
     Районна команда зайняла 3-є місце в обласному змаганні.
     Серед переможців змагань, які представляли район:

     Олександр Оліферович (1-ше місце по бігу на 1000 м.);
     Вишнівська сільська рада  
     Інна Богомаз (1-ше місце по метанні);
     Римачівська сільська рада
     Мирослав Троць (2-ге місце по стрибках);
     Почапівська сільська рада
     Юрій Гупало (2-ге місце по метанні);
     Заболоттівська сільська рада
     Вадим Валюх (3-є місце по стрибках);
     Запільська сільська рада
     Юрій Троянчук (3-є місце по бігу на 500 м.);
     Головненська селищна рада
     Олександр Мартинюк ( 3-є місце по бігу на 100 м.);
     Машівська сільська рада

     НОВИНИ 05.05.2014

               Трудовий архів Любомльського району

     Телефон 2-26-23, lubomlarhiv@gmail.com
     Адреса: 44300, м. Любомль, вул. 1 Травня, 18
     Графік роботи
     Понеділок-четвер: 08-30 до 17-30
     П’ятниця: 08-30 до 16-30
     Перерва: 13-00 до 13-45
      Кожна остання п'ятниця місяця – санітарний день

     Графік прийому громадян та видача довідок:
     Понеділок: 9-00 до 13-00
     Четвер: 9-00 до 13-00

     Більш детально можна ознайомитись за силкою http://lbmrada.net/58.html

      

     30 квітня 2014 року відділ держземагенства України у Любомльському районі провів нараду за участю землевпорядників місцевих рад району про виконання доручення голови Держземагенства України щодо використання земель сільськогосподарського призначення, паїв, земель резерву.
     Вів нараду начальник відділу Анатолій Дитина.

     НОВИНИ 04.05.2014

     З днем народження!


     Любомльська районна рада щиро вітає депутата районної ради – Климович Тетяну Дмитрівну з днем народження!

     Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі!

     НОВИНИ 30.04.2014

      

     Любомльське районне управління юстиції інформує: - Укладення шлюбного договору –  прояв довіри чи порушення можливості довіряти партнерові?; - Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь; - Д О В І Д Н И К відповідальних осіб ОДА за облаштування громадян, що прибувають з АР Крим і м. Севастополь на тимчасове перебування до регіонів України; - Координати Штабу з питань розміщення сімей військовослужбовців, які перебувають на території АР Крим та м. Севастополя.( Завантажити)

     НОВИНИ 29.04.2014

      

     Сьогодні відбулась 36 сесія районної ради 6 скликання. На сесії розглянуто такі питання: - Про районну Програму створення містобудівного кадастру та його ведення на 2014-2017 роки; - Про затвердження районної Програми розвитку освіти Любомльського району на 2014-2018 роки; Про затвердження штатного розпису Любомльського районного будинку культури; - Про розмір плати за навчання в Любомльській дитячій музичній школі; - Про  співпрацю органів місцевого самоврядування щодо організації громадських робіт тимчасового характеру, хід і визначення намірів співпраці на 2014 рік; - Про перелік майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, що може бути передано в оренду у 2014 році; - Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста району кошторисної документації; - Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району для відчуження у 2014 році; - Інші. Сесію вирішено незакривати і інші питання перенесено на розгляд другого пленарного засідання.

     Крім того відбулось засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Порядок денний: Про завдання органів місцевого самоврядування щодо організації, забезпечення проведення військової мобілізації та чергового призову на військову службу до Збройних Сил України. (Інформував: Шандура О.Л., заступник комісара Любомльського об’єднаного військового комісаріату.) - Про пропозиції щодо виділення коштів, зібраних громадами району для потреб Збройних Сил України. (Інформував: Сушик М.М., голова районної ради). - Про організацію проведення сходів громадян та звітів голів перед громадою у місцевих радах району. (Інформувала: Сачук Г.В., заступник голови районної ради).

     НОВИНИ 28.04.2014

     З днем народження!


     Любомльська районна рада вітає депутата районної ради – Пилипаку Сергія Степановича з Днем народження та бажаємо здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і хай пощастить здійснити всі мрії!

      
     Сьогодні відбулось засідання колегії районної ради та постійної комісії  районної ради з питань планування бюджету і фінансів. На даних засіданнях було розглянуто проекти рішень котрі виносяться на чергову сесію районної ради, яка відбудеться 29.04.2014 в приміщення райради (малий зал на 4 поверсі об 11.00).
     НОВИНИ 25.04.2014
     Вчора відбулось засідання постійної комісії районної ряди з питань сільського господарства, продовольства та раціонального використання природних ресурсів. Порядок денний: - Про стан фінансово-господарської діяльності фермерських господарств району; - Про хід виконання Програми поводження з відходами у Любомльському районі на 2012-2015 роки; - Про підтримку звернення депутатів Ківерцівської районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Волинської обласної ради щодо внесення змін у земельне законодавство; - Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, площею 15,50 га, що надана Руденському психоневролічному інтернату для ведення підсобного сільського господарства, та розташована за межами населених пунктів Хворостівської сільської ради Любомльського району Волинської області.
      

     24 квітня 2014 року відбулось засідання постійної комісії  районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення. Порядок денний: - Про  виконання програми енергозбереження Любомльського району на 2011 – 2015 роки; - Про районну Програму створення містобудівного кадастру та його ведення на 2014-2017 роки; - Звіт редактора Любомльської районної газети «Наше життя» щодо збереження та ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, яке знаходиться на балансі та перебуває в оперативному управлінні установи; - Про  перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району для відчуження у 2014 році.

      
     24 квітня 2014 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики. Порядок денний: - Про обрання секретаря постійної комісії; - Про аналіз травматизму дорослого та дитячого населення району за 2013 рік; - Про розгляд заяв щодо призначення завідуючої Трудовим архівом Любомльського району; - Про внесення змін до колегії районної ради; - Про вступ у Місцеву асоціацію районних та міських рад; Про погодження проекту регуляторного акту «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей.»; - Про порядок денний 36 сесії районної ради  6 скликання.
     НОВИНИ 24.04.2014

      

     Любомльське районне управління юстиції інформує: - Нововведення щодо процесу реєстрації землі та права власності на неї, а отже й порядку оформлення земельної документації; - Соціальний та правовий захист військовозобов’язаних та резервістів, призваних на військову службу у зв’язку з мобілізацією .( Завантажити)

     Любомльське районне управління юстиції інформує про те, що за дорученням Міністра юстиції України з 03 квітня 2014 року відкрито три додаткові прямі телефонні “гарячі” лінії:
     486-71-56 - для надання правової допомоги жителям Автономної Республіки Крим;
     486-42-09  - для повідомлень з питань діяльності Міністерства юстиції України, органів державної влади та місцевого самоврядування;
     486-71-32 - для осіб, які мають намір звернутись до Європейського суду з прав людини.
     Графік роботи: щоденно у робочі дні з 8:00 до 20:00.
     Усі телефонні дзвінки громадян, що надходять на прямі телефонні “гарячі” лінії, проходять реєстрацію в Управлінні розгляду звернень громадян Департаменту організаційного та ресурсного забезпечення, після цього передаються на розгляд відповідним структурним підрозділам Міністерства та направляються за належністю до органів виконавчої влади для розгляду.

     Зазначені звернення розглядаються невідкладно та в межах компетенції надаються обґрунтовані відповіді
      

            23 квітня 2014 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я. Порядок денний: - Про співпрацю органів місцевого самоврядування з районним центром зайнятості щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, визначення намірів співпраці на 2014 рік. (Інформувала: Бондаренко О.В., директор районного центру  зайнятості); - Про затвердження порядків надання і використання коштів. (Інформувала: Ліщук Н.Д., заступник генеральний директор ТМО Любомльського та Шацького районів); - Про роботу КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любомльського та Шацького районів» (визначення позитивного досвіду роботи, проблем, які потребують першочергового вирішення) (Інформувала: Васенько Т.С., головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»); - Про погодження порядку денного тридцять шостої сесії районної ради шостого скликання (Інформував: Сушик М.М.,голова районної ради).
     Комісія прийняла рішення з питань порядку денного.

     НОВИНИ 18.04.2014

      

     Відділ статистики у Любомльському районі інформує: - Про терміни подання фінансової звітності за І квартал 2014 року; - Індекс споживчих цін у березні 2014 року; - Економіка Волині  у січні – березні 2014 року. ( Завантажити)

     НОВИНИ 17.04.2014

           Відбулася  чергова сесія Полапівської сільської ради.
     Про свою роботу за звітний період перед депутатами ради, керівниками місцевих установ прозвітував сільський голова Анатолій Піддубенець.

     На сесії розглядалися заяви громадян. З даних питань прийняті відповідні рішення.
     НОВИНИ 16.04.2014

                У Волинській області протягом 2008-2014 років реалізовується Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», учасниками якого були 15 районів області, Любомльський як один з найактивніших.
     На даний момент громади області працюють за трьома програмними напрямками Проекту, а саме:
     - класична методологія (частки спів фінансування становлять: 50% (не більше 10 тис. дол.. США) Проект   + 45% місцевий бюджет + 5% громада);
     - відтворення методології Проекту (частка фінансування: 20% (не більше 2,6 тис. дол. США) Проект + 75% місцевий бюджет + 5% громада);
     - «Енергоефективність» (впровадження енергозберігаючих заходів, шляхом використання відновлювальних та альтернативних джерел енергії) (частки фінансування: 70% (не більше 20 тис. дол. США) Проект + 25% місцевий бюджет + 5% громада).
     З метою продовження завдань Проекту у обласному центрі відбувся семінар. У роботі семінару взяла участь заступник голови районної ради Ганна Сачук. Вивчались питання реалізації напрямків проекту для вирішення найважливіших питань місцевих громад, їх соціально значимих закладів та установ, зокрема щодо впровадження енергозберігаючих заходів.

      

           

            Заступник голови районної ради Сачук Ганна Василівна взяла участь у роботі першого блоку навчання в рамках проекту «Транскордонна система пошуку інвесторів Польща-Україна», який проходив в обласному центрі. Ключовим питанням проекту є: завдання органів державної влади на місцях, органів місцевого самоврядування щодо залучення інвестицій у розвиток місцевих територій. Над цим питанням з урахуванням можливостей району працює районна рада.

     НОВИНИ 15.04.2014

      

     Головою районної ради прийняте розпородження про скликання 36 сесії районної ради 6 скликання на 29 квітня 2014 року ( 11.00 годину) , яка відбудеться в малому залі адмінприміщення районної ради.

     На розгляд  36-ї сесії районної ради винесені наступні питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 року №32/21 “Про районний бюджет на 2014 рік”; - Про районну Програму створення містобудівного кадастру та його ведення на 2014-2017 роки; - Про затвердження порядків надання і використання коштів; Про розмір плати за навчання в Любомльській дитячій музичній школі; - Інші.

     З проектами рішеннями можна ознайомитись на сайті http://lbmrada.net/45.html

     На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

      

     ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ

     Відповідно до ст..7 Закону України «Про автомобільний транспорт» забезпечення організації пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району покладено на районні державні адміністрації.
     Станом на сьогодні скарги серед населення породжує відсутність прямого автобусного сполучення сіл Зачернеччя, Біличі, Високе, Почапи, Вигнанка, Чорноплеси, Мосир, Олеськ, Глинянка з районним центром.
     На останній конкурс, який проводився райдержадміністрацією 26 грудня 2013 року серед інших об’єктів конкурсу були оборотні рейси: «Любомль-Чорноплеси», «Любомль-Мосир» (двічі на тиждень) та «Любомль-Олеськ» (щоденно).
     Однак пропозицій від перевізників, які б побажали взяти участь у конкурсі по вказаних об’єктах не виявилось.
     Враховуючи вищевказане, відділ економіки розвитку і торгівлі райдержадміністрації звертається до жителів району і місцевих суб’єктів господарювання, які мають можливість здійснювати пасажирські перевезення повідомити про це за телефоном (03377) 2-22-33 та (03377) 2-44-71.

     Відділ економіки розвитку і торгівлі райдержадміністрації

     НОВИНИ 14.04.2014

      

     Любомльська міжрайонна прокуратура на виконання наказу Генерального прокурора України №11 від 14 липня 2006 року "Про організацію роботи прокуратури з реалізації принципів гласності" інформує щодо порядку складання, подання запиту на отримання публічної інформації (додається) .( Завантажити)

      

     Представлення голови Любомльської райдержадміністрації

     11 квітня 2014 року, голова обласної державної адміністрації Григорій Пустовіт представив активу Любомльського району голову районної державної адміністрації Ігоря Торбу.
     Офіційне представлення відбулося в залі засідань районної ради за участю заступника голови обласної ради Ігоря Гузя, заступника голови районної ради Ганни Сачук, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, управлінь, відділів, служб, керівників організацій та підприємств району, селищного та сільських голів, депутатів районної ради, представників політичних партій, громадських організацій та засобів масової інформації.
     Вітаючи новопризначеного голову райдержадміністрації, Григорій Пустовіт наголосив на головних завданнях, які сьогодні стоять перед владою. Це - позбавлення корупційної складової в діяльності всіх гілок влади, кадрові зміни, реформування системи влади. Голова облдержадміністрації також поінформував присутніх щодо процесу оновлення влади на Волині, вів розмову про відповідальність, прозорість та підконтрольність в діяльності влади, її звітність перед народом. Як наголосив Григорій Пустовіт, новопризначений керівник особливу увагу має звернути на економіку району, співпрацю з бізнесовими структурами, які мають відчувати підтримку влади.
     Новопризначеного голову Любомльської районної державної адміністрації привітав заступник голови обласної ради Ігор Гузь, який висловив своє бачення суспільно-політичної ситуації, що склалася в державі та наголосив, що система управління, яка довела до революційних подій, буде змінена докорінним чином. Ігор Володимирович запевнив, що новопризначений керівник виконавчої влади району буде мати підтримку з боку обласної ради та обласної державної адміністрації.
     У свою чергу голова райдержадміністрації Ігор Торба подякував за довіру керівництва держави і області та окреслив перелік завдань, над якими районна влада працюватиме у першу чергу. Ігор Олександрович запевнив, що державну службу нестиме чесно і прозоро на користь громади, і запросив усіх до плідної роботи та співпраці.

     Біографічна довідка. Торба Ігор Олександрович народився 25 червня 1974 року на Кіровоградщині, освіта вища. Закінчив Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки, Луцький інститут розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний Університет розвитку людини «Україна» - спеціальність правознавство, кваліфікація юрист. Розпочав трудову діяльність судовим виконавцем. Викладав право та Конституцію України в Любомльському СПТУ №8.З 1997 по 2014 рік працював юрисконсультом на підприємствах: ТОВ «Надія» та ТОВ «Світязь». Депутат 5-го та 6-го скликань Любомльської районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики. Одружений, виховує дві доньки.

     (З веб-сайту Любомльської райдержадміністрації http://www.lbmadm.gov.ua/?p=news5)

     НОВИНИ 13.04.2014

     З днем народження!


     Любомльська районна рада вітає депутата районної ради – Фурманюка Валерія Олексійовича з Днем народження та бажаємо Вам міцного здоров’я та особистого щастя. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі!

     НОВИНИ 10.04.2014

     Сьогодні працівники апарату районної ради, райдержадміністрації, управлінь та відділів, розташованих в адмінприміщенні районної ради, взяли участь у толоці. Зокрема, прибирали територію парку в місті Любомль.

      

            На підтримку військових підрозділів Збройних Сил України громадою Полапівської сільської ради зібрано понад 4 тисячі гривень. Крім того, жителі сіл Полапи, Сокіл зібрали продовольчу підтримку.

     НОВИНИ 09.04.2014

     Графік
     прийому громадян з особистих питань
     у Волинській обласній раді

      

     № п/п

     П.І.Б. посадової особи, що веде прийом

     Прийомні дні

     Години прийому

     1.

     Вітер Валентин Степанович – голова обласної ради

     перший і третій вівторок щомісяця

     З 10.00 до 13.00

     2.

     Пирожик Олександр Веніамінович – перший заступник голови обласної ради

       друга і четверта середа щомісяця

     З 10.00 до 13.00

     3.

     Гузь Ігор Володимирович – заступник голови обласної ради

        другий і четвертий понеділок щомісяця

     З 10.00 до 13.00

      

                 Місце проведення прийому громадян з особистих питань – кабінет №123 (перший поверх). (Розпорядження голови обласної ради від 26.03.2014 №70-р)

     НОВИНИ 08.04.2014

      

     Любомльське районне управління юстиції інформує: - Право громадян на збори, мітинги, походи і демонстрації; - УЧАСТЬ ГРОМАДСЬКОСТІ В ЗАХОДАХ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ; - Державна реєстрація шлюбу із засудженими до  позбавлення волі.( Завантажити)

     НОВИНИ 07.04.2014

              У країні шириться рух на підтримку військових підрозділів Збройний Сил України. Долучилася до цього і громада району, трудові колективи і окремі жителі  нашого краю.
     Так, у с. Штунь це питання внесли як головне на сходи громадян. Сільські жителі вирішили надати благодійну допомогу військовій частині, що дислокується у м. Володимир-Волинську. За короткий час  зібрали 5 800 гривень.
     За ці кошти придбали необхідні запчастини для ремонту військової техніки. Більше того, два дні бригада сільських спеціалістів з числа механіків, трактористів сумлінно працювала на ремонті військових автомобілів. Всього власноруч у «бойову готовність» поставили 7 одиниць техніки.
     Командування частини щиро подякували  сільському голові Василю Забокрицькому та усій громаді Штунської сільської ради за громадську позицію та допомогу.

     НОВИНИ 04.04.2014

           Відбулися сходи громадян с. Олеськ. Про роботу виконавчого комітету ради, особисту перед громадою прозвітував сільський голова Андрій Ягодинець. Він проінформував про виконання завдань місцевої програми соціального та економічного розвитку за 2013 рік, як забезпечувалося виконання програми за рахунок сільського бюджету, підтримки обласного і районного бюджетів. Довів до відома громади про наміри щодо вирішення  питань розвитку території у нинішньому, 2014 році.
     На сходах громадян побував і спілкувався з місцевою громадою голова районної ради Микола Сушик, Зокрема, щодо пошуків шляхів вирішення  питань ремонту дороги з твердим покриттям від автодороги Володимир-Волиський-Любомль до с.Олеськ, забезпечення постійним (з урахуванням потреб) автобусним сполученням жителів ради, що мешкають у с.Глинянка. Також голова підтримав претензії громади до ДП «Любомльське лісове господарство» щодо ремонту місцевих доріг у с.Глинянка, пошкоджених при веденні ним господарської діяльності.
     На сходах громади у с.Олеськ побував і виступив народний депутат України від партії «Свобода» Євген Мельник.

      

      

     Головненська селищна рада оприлюднює проект регуляторного акту "Про затвердження Порядку розміщення на території Головненської селищної ради тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності і малих архітектурних форм та надання в оренду конструктивних елементів благоустрою для їх розміщення" та Аналіз регуляторного впливу (Завантажити).

     НОВИНИ 31.03.2014

     Про злісних неплатників до бюджету громадськість Волині інформуватимуть через ЗМІ

     Щокварталу питання надходжень до бюджетів всіх рівнів та інформація про керівників фірм та підприємств, котрі свідомо ухиляються від сплати податків, обговорюватимуть на засіданні громадської ради при ГУ Міндоходів Волині. Потому інформацію про фіктивні підприємства та групи, що слугують для використання схем мінімізації та ухилення від сплати податків,  оприлюднюватимуть у ЗМІ.
     Про це учасників засідання громадської ради при ГУ Міндоходів у Волинській області поінформував начальник ГУ Міндоходів у Волинській області Ігор Сінгаєвський.
     «Сьогодні ми бачимо, що вплив громадськості на суспільні процеси - визначальний. Тому можемо повернутися до практики, коли інформація про злісних неплатників до бюджету стане доступною широкому загалу,» - зазначив Ігор Сінгаєвський.
     За словами керівника ГУ відомства на Волині, про порушення комерційної таємниці та законодавства про захист інформації у жодному випадку не йдеться. «Оскільки, фірми, що у складних економічних умовах дозволяють собі користатися схемами та уникати сплати податків  не є підприємствами реального сектору економіки. Ми будемо інформувати лише про ті дані та у тому форматі, які дозволяє чинне законодавство»,  - уточнив Ігор Сінгаєвський.
     За словами керівника ГУ Міндоходів в області, за розрахунками фахівців Міндоходів Волині щомісяця бюджет міг би отримувати додатково в межах 30 мільйонів гривень від волинських суб’єктів господарювання, але за умови, що сумлінно сплачуватимуть податки усі без винятку підприємства та фірми.
     «Громадський контроль за тим, чи в повному обсязі сплачуються податки, так само як і питання компетентності і професійності тих, хто адмініструє податки, сьогодні, які ніколи актуальний,» - підсумував Ігор Сінгаєвський.

     Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області

     НОВИНИ 28.03.2014

            Голова районної ради Микола Сушик взяв участь у засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування «Мережа співпраці прикордонних територій», яка проходила на базі Шацького району. До складу Асоціації входять Ковельський, Турійський, Шацький райони, м. Нововолинськ.
     Обговорювався план дій на 2014 рік згідно пріоритетів діяльності Асоціації, потенційних напрямків співпраці. Вироблені пропозиції щодо міжнародного співробітництва прикордонних територій, розробки проектів їх розвитку у різних сферах, зокрема у туристичній.
     Любомльська районна рада вивчає питання участі і членства в Асоціації.

      

           Сьогодні відбулися сходи громадян у с. Штунь.
     На сходах перед сільською громадою звітував Штунський сільський голова Василь Забокрицький, землевпорядник сільської ради Віктор Кец.
     Громада обговорила і підтримала ініціативу координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради (рішення від 21.03.2014 року №4/1), зокрема щодо надання жителями ради допомоги військовим підрозділам Збройних Сил України. Сільські жителі підтримали і пропозицію про створення з числа місцевих механіків, трактористів, водіїв, інших військових спеціалістів бригаду по наданню допомоги військовій частині у м.Володимир-Волинську у ремонті військової техніки, проведенні інших робіт для підвищення боєздатності підрозділу.
     На сходах селян побував і виступив в обговоренні питань порядку денного місцевого зібрання голова районної ради Микола Сушик.
     Голова проінформував сільську громаду про суспільно-політичну ситуацію в державі, напрямки і першочергові завдання роботи місцевих органів влади, їх посадових осіб, прозорість і відповідальність у виконанні наділених державою та громадою повноважень. Він також відповів на питання жителів рада, закликав усіх до співпраці і взаємопідтимки.

     НОВИНИ 27.03.2014

     ПОВІДОМЛЕННЯ

     Верховною Радою України прийнята Постанова від 15.03.2014 року №1093-VII"Про призначення позачергових виборів Гущанського сільського голови" на неділю 25 травня 2014 року.

     http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1093-18

     НОВИНИ 26.03.2014

     Координаційна рада з питань місцевого самоврядування
     при  голові районної ради

     Р І Ш Е Н Н Я

     Про  організацію виконання
     завдань координаційної ради
     з питань місцевого самоврядування

              З метою організації допомоги органів місцевої влади, підприємницьких структур, громадських організацій, жителів району військовим підрозділам Збройних Сил України, виконання мобілізаційних завдань, прийому і розселення можливих переселенців (біженців) з Автономної Республіки Крим, дотримання законності і правопорядку на території району, координаційна рада:                                 
     В И Р І Ш И Л А:

               1. Рекомендувати міському, селищному, сільським головам:

               1.1. До 29.03.2014 року провести невідкладні заходи щодо уточнення  та звірки з Любомльським міжрайонним військкоматом обліку військовозобов’язаних, транспортних засобів, забезпечення їх оповіщення, збору та постанови при мобілізації.
     1.2. До 1.04.2014 року подати у виконавчий апарат районної ради узагальнені дані про наявність вільного житла для можливого розселення переселенців (біженців) з Автономної Республіки Крим (житлових будинків, гуртожитків, інших приміщень для цих потреб).
     1.3. Провести роз’яснювальну та організаційну роботу серед населення ради щодо збору коштів, сільськогосподарської продукції, матеріально-технічних ресурсів для військових підрозділів Збройних Сил України.
     З цією метою створити при раді ініціативну групу з числа депутатів, представників громадськості, представників підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, розташованих на території ради.
     Свою роботу щодо передачі зібраної грошової та іншої допомоги військовим підрозділам Збройних Сил України координувати з Любомльським міжрайонним військовим комісаріатом.
     Грошові нарахування можна переказати:
     Міністерству Оборони України, Волинському обласному військовому комісаріату (банківські реквізити додаються).
     Зібрану сільськогосподарську продукцію, продукти харчування довготривалого зберігання (картоплю, овочі, м’ясні та овочеві консервації, крупи, цукор, чай тощо)  можна передати у Любомльський об’єднаний військовий комісаріат: тел. 2-42-62 (комісар), 2-41-94.
     Забезпечити облік і передачу одержувачам грошових та інших благодійних надходжень.
     1.4. Поновити списки членів місцевої варти порядку, інших громадських формувань з охорони порядку на території населених пунктів. Активізувати їх роботу по охороні громадського порядку.
     1.5.  Довести до відома осіб, які уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також інших прирівняних до них осіб, інформацію про своєчасність (до 01.04.2014 року),  достовірність заповнення і подання декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру, забезпечити перевірку декларації уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у місцевій раді.
     1.6. До 31.03.2014 року розробити та затвердити заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів згідно постанови КМУ від 01.03.2014 року № 65.

                2. Рекомендувати :

                2.1. Адміністрації ТМО Любомльського та Шацького району  (Дибель В.Ю.) розробити графік, довести його до відома голів місцевих рад району і до 15.04.2014 року  провести у  населених пунктах рад району навчання серед місцевих жителів щодо надання первинної медичної допомоги  потерпілим внаслідок надзвичайних ситуацій.
     2.2. Відділу освіти райдержадміністрації (Стрільчук В.І.)  спільно з місцевими радами району, дирекціями навчальних закладів уточнити можливості щодо сприяння органам влади у виділенні  транспортних засобів для мобілізаційних потреб, розміщення, організацію  навчання, харчування дітей у шкільних і дошкільних закладах району з числа можливих переселенців (біженців).
     За участю педагогічних працівників проводити  навчально-виховні, інформаційно-лекційні заходи з питань військово-патріотичного виховання з учнівською молоддю та іншими категоріями жителів району.
     2.3.Любомльському об’єднаному військовому комісаріату (Бережний А.М.)  вивчити  питання механізму (номера рахунків, адреси тощо) перерахування грошових коштів, матеріальних та продовольчих ресурсів для потреб військових підрозділів Збройних Сил України.
     Пропозиції щодо організації допомоги  військовим підрозділам подати у виконавчий апарат районної ради до 01.04.2014 року.
     2.4. РВ УМВС України у Волинській області посилити контроль за станом  правопорядку,  попередженням і виявленням правопорушень у населених пунктах району. Особливу увагу звернути на місця масового перебування людей, об’єкти, що перебувають під особливим контролем, прикордонні населені пункти.
     2.5. Релігійним громадам району різних конфесій підтримати і звернутися до вірян із проханням надати допомогу військовим частинам Збройних Сил України у зборі коштів, продуктів харчування, тощо.
     2.6. Спілці  промисловців і підприємців у Любомльському районі (Хом’як О.А.), суб’єктам підприємницьких структур району з урахуванням характеру діяльності сприяти військовим підрозділам Збройних Сил України, передусім розташованих на території області, у забезпеченні  їх матеріально-технічними ресурсами, паливом, спеціалістами для ремонту військової техніки, продуктами харчування, предметами першої необхідності.      
                2.7. Редакції Любомльської громадсько-політичної газети «Наше життя» систематично висвітлювати на сторінках видання інформацію про сприяння органів місцевої влади, трудових колективів району, суб’єктів підприємницької діяльності незалежно від форм власності, громадських організацій, релігійних громад, жителів району у наданні благодійної допомоги військовим підрозділам Збройних Сил України, сприянні переселенцям (біженцям) з Автономної Республіки Крим у забезпеченні житлом, працевлаштуванні, влаштуванні їх дітей до навчально-виховних закладів тощо, а також широко висвітлювати тему військово-патріотичного виховання молоді району.

      

     Графік
     прийому громадян з особистих питань
     у Любомльській районній раді

      

     № п/п

     П.І.Б. посадової особи, що веде прийом

     Прийомні дні

     Години прийому

     1.

     Сушик Микола Миколайович – голова районної ради

     Щопонеділка

     З 10.00 до 13.00

     2.

     Сачук Ганна Василівна – заступник голови районної ради

        Щовівторка

     З 10.00 до 13.00

      

                 Місце проведення прийому громадян з особистих питань – кабінети голови та заступника голови ради.

     НОВИНИ 25.03.2014

           Відбулась чергова сесія Бірківської сільської ради. Депутати внесли зміни у сільський бюджет та Програму соціально-економічного розвитку сільської ради на 2014 рік. Рада розглянула заяви громадян, зокрема із земельних питань.

     НОВИНИ 21.03.2014

            Голова районної ради Микола Сушик провів засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування. В роботі ради взяли участь голови місцевих рад району, окремі начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, міліції, міжрайонного військкомісаріату і громадськості, священники (УПЦ-Київський патріархат).
     Розглядалися питання порядку денного:
     - Про сприяння органів місцевого самоврядування, підприємницьких структур, громадських організацій та жителів району військовим підрозділам Збройних Сил України. (Інформував:   Сушик М.М. – голова районної ради); - Про невідкладні заходи щодо уточнення військового обліку військовозобов’язаних, транспортних засобів  національної економіки забезпечення їх оповіщення, збору та поставки  при мобілізації. (Інформував:  Сацюк Андрій Васильович, провідний спеціаліст                                 Любомльського об’єднаного військового комісаріату); - Про методичні рекомендації щодо заповнення декларації про майно, доходи, видатки і зобов’язання фінансового характеру  особами, уповноваженими на виконання  функції держави або  місцевого самоврядування. (Інформував: Склянчук М.Ю., керуючий справами районної ради); - Р і з н е.
     У роботі ради взяла участь і виступила заступник голови районної ради Ганна Сачук.

      

      

     Любомльське районне управління юстиції інформує: - РОЗ’ЯСНЕННЯ 
     щодо прав та обов’язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом); - Порядок стягнення виконавчого збору
     .. ( Завантажити)

      

      

     Головненська селищна рада оприлюднює рішення салещної ради від 18.03.2014 року "Про внесення змін і доповненб до плану діяльності з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів" (Завантажити).

     НОВИНИ 20.03.2014

           Вчора відбулася сесія Головненської селищної ради. Сесія внесла зміни до селищного бюджету на 2014 рік. Зокрема, вільні залишки у сумі понад 130 тисяч гривень спрямували на закупівлю матеріалів для огорожі кладовища, оплату виготовлення проекту щодо змін меж населених пунктів Головне, Масловець , на розроблення схеми землеустрою Головненської селищної ради. А ще 15 тисяч гривень направили на придбання та встановлення багатофункціональних електролічильників по вуличному освітленні у смт. Головне.
     Прийняли рішення про розроблення плану детального планування території земельної ділянки у с. Масловець на місці колишнього сільського клубу під магазин
     Розглянуто близько 20 земельних питань.

     НОВИНИ 19.03.2014
     При голові районної ради відбулася нарада з працівниками виконавчого апарату районної ради з питань запобігання та протидії корупції.
     Керуючий справами районної ради Михайло Склянчук, як особа, на яку покладено функції уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції у раді. ознайомив працівників апарату ради з матеріалами роботи обласного семінару з даних питань. Зокрема, наголосив на питаннях дотримання вимог антикорупційного законодавства посадовими особами органів місцевого самоврядування, своєчасності подачі і достовірності заповнення декларації про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру, правові наслідки за недотримання або порушення зазначених вимог.
     На нараді вирішено:
     - провести засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування для роз’яснення вимог антикорупційного законодавства, діяльності уповноважених осіб місцевих рад з даного питання, методики заповнення декларації;
     - юридичному відділу надати місцевим радам, керівникам підприємств, що належать до комунальної власності району, організаційно-методичну допомогу щодо своєчасного і правильного заповнення декларації, іншими інформаційно-довідковими матеріалами.

      

           18.03.2014 Тематичний короткостроковий семінар «Організація роботи щодо запобігання та протидії корупції в органах державної влади» для керівників, спеціалістів, уповноважених підрозділів (уповноважений осіб) з питань запобігання та виявлення корупції апаратів райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) та районних рад, структурних підрозділів облдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади провів обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ та організацій.
     На семінарі розглядались питання:

     - Новації та зміни антикорупційного законодавства.

     - Практичні аспекти запобігання і протидії корупції в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

     - Фінансовий контроль як інструмент антикорупційної політики.

     - Методологія заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

     - Антикорупційна експертиза нормативно-правових документів, що приймаються у місцевих органах влади.

     Правові та практичні аспекти організації діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції місцевих органів виконавчої влади.

           У роботі семінару взяв участь уповноважений з питань запобігання та протидії корупції у районній раді, керуючий справами районної ради Михайло Склянчук.

      
     МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов"язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та іншими особами (Завантажити).
      

     ПРОСТАВЛЕННЯ АПОСТИЛЯ

     Відділ державної реєстрації повідомляє, що Державна реєстраційна служба України своїм листом від 13.02.2014 № 86/03-14-14 інформує про те, що наказом Міністерства закордонних справ,Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції україни від 05 лютого 2014 року № 41/101/250/5, внесено зміни до Правил проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, затверджених наказом Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України від 05 грудня 2003 року № 237/803/151/5
     Внесені зміни спрямовані на удосконалення порядку здійснення оплати послуги з проставлення апостиля та надають можливість її споживачам сплачувати кошти не тільки в банках, як це було з часу затвердження вищевказаних Правил , а і шляхом їх перерахування через відділення поштового зв»язку або програмно- технічні комплекси самообслуговування
     . ( Завантажити)

      

      

     Любомльське районне управління юстиції інформує: - Відповідальність за порушення українського законодавства; - Відповідальність за корупційні діяння; - Реєстрація  прав  державної та комунальної власності  на нерухоме майно.. ( Завантажити)

     НОВИНИ 14.03.2014

     Сьогодні відбулась 35 сесія районної ради 6 скликання. На позачерговій сесії розглянуто такі питання: - Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та надбавки голові районної ради; - Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та надбавки заступнику голови районної ради; - Про внесення змін до складу постійних комісій; - Інші.

      

     НОВИНИ 12.03.2014

     ПОВІДОМЛЕННЯ

     Відповідно до ч.7.ст.46 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою невідкладного розгляду питання щодо прийняття Присяги та присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування новообраним голові і заступнику голови районної ради, відбудеться позачергова 35 сесія Любомльської районної ради шостого скликання 14 березня 2014 року об 11.00 год. в малому залі адмінприміщення районної ради.
     На сесію запрошуються депутати Любомльської районної ради, обласної ради від Любомльського району, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.

      

     ЩОДО ДЕКЛАРУВАННЯ МАЙНА, ДОХОДІВ,
     ВИТРАТ І ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ

     Згідно частини першої статті 1 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» (із змінами на підставі Закону України від 14.05.2013 року № 224-VII) суб'єктами декларування є особи, зазначені в пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 4 цього Закону, які зобов'язані подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру.
     До кола суб'єктів декларування належать не лише державні службовців, посадові особи місцевого самоврядування та депутати місцевих рад, а також посадові особи юридичних осіб публічного права, тобто, посадові особи державних та комунальних підприємств, установ та організацій (визначення поняття «юридична особа публічного права», дане у ч. 2 ст. 81 Цивільного кодексу України).
     Водночас у статті 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» чітко зазначається: «Суб'єкти декларування зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону. Суб'єкти декларування, які не мали можливості подати до 1 квітня за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік через перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною, через тимчасову непрацездатність, перебування за межами України, під вартою, подають таку декларацію за звітний рік до 31 грудня. Суб'єкти декларування, які звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. Суб'єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов'язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою і в порядку, визначеними цим Законом».
     При цьому Порядок зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, та відомостей щодо відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 року № 16, чітко визначає, що декларації зберігаються в особових справах у кадрових підрозділах відповідних органів державної влади або органів місцевого самоврядування, юридичних осіб публічного права.
     Звертаємо Вашу увагу також на те, що частину 3 статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» доповнено абзацом 2 такого змісту: «Депутати місцевих рад зобов'язані щороку до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені декларації до апаратів відповідних місцевих рад або їх виконавчих комітетів».
     Крім того повідомляємо, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.2012 року за № 64 бланки декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру виготовляються особами, які відповідно до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" заповнюють і подають декларації, шляхом роздрукування або копіювання їх на папері формату А4 за формою, наведеною в додатку до зазначеного Закону (включаючи примітку). Бланк складається з 10 сторінок; зазначені бланки не є бланками документів суворої звітності.
     Міністерством юстиції України дано роз’яснення (листом від 22.02.2013 року за № 1332-0-26-13/11) щодо визначення кола осіб, які підпадають під поняття "посадова особа" у підприємствах, установах та організаціях:
     «... для вирішення питання щодо визначення поняття "посадова особа" необхідно виходити з правозастосовної практики, яка зазначає, що головним критерієм віднесення особи до кола посадових осіб є наявність в неї організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій. У свою чергу, відповідно до судової практики, яка склалася і знайшла своє відображення у відповідному узагальненні Верховного Суду України (йдеться про постанову Пленуму Верховного Суду України від 26 квітня 2002 року N 5 "Про судову практику у справах про хабарництво") організаційно-розпорядчими обов'язками є обов'язки по здійсненій керівництва галуззю промисловості, трудовим колективом, ділянкою роботи, виробничою діяльністю окремих працівників на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форм власності. Такі функції виконують зокрема, керівники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, державних, колективних чи приватних підприємств, установ і організацій, їх заступники, керівники структурних підрозділів (начальники цехів, завідуючі відділами, лабораторіями, кафедрами), їх заступники, особи які керують ділянками робіт (майстри, виконроби, бригадири тощо).
     У той же час під адміністративно-господарськими обов'язками розуміються обов'язки по управлінню або розпорядженню державним, колективним чи приватним майном (установлення порядку його зберігання, переробки, реалізації забезпечення контролю за цими операціями тощо). Такі повноваження в тому чи іншому обсязі є у начальників планово-господарських, постачальних, фінансових відділів і служб, завідуючих складами, магазинами, майстернями, ательє, їх заступників, керівників відділів підприємств, відомчих ревізорів та контролерів тощо».

      

      

     Начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності Любомльської районної ради

      

      

     Гусєв П.М.

     НОВИНИ 05.03.2014

             На двадцять четвертій  позачерговій сесії обласної ради депутати затвердили обласний бюджет на 2014 рік. Було розглянуто цілий ряд інших питань.
     У роботі сесії взяв участь голова районної ради Микола Сушик.

     НОВИНИ 04.03.2014

      

     Штунська сільська рада оприлюднює рішення сільської ради від 05 лютого 2014 року "Про сільський бюджет на 2014 рік" (Завантажити).

      

     Голова районної ради Микола Сушик  провів нараду  за участю представників правоохоронних органів району, окремих керівників райдержадміністрації і її структурних підрозділів, депутатів районної ради, міського голови .
     На виконання рекомендацій обласної ради, у зв’язку із ситуацією, що склалася в державі через загрози  територіальній цілісності України, на нараді вирішили утворити штаб оперативного реагування. Завдання штабу визначати стан і можливості економіки  району для забезпечення заходів, спрямованих на оборону України, створити умови для  стабільного функціонування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, проведення підготовки до можливих мобілізаційних заходів, оперативного  реагування на зміну обстановки.
     Головою штабу обрано голову районної ради Сушика Миколу Миколайовича.

     НОВИНИ 03.03.2014

      

     Любомльська міська рада оприлюднює річний план закупівель на 2014 рік (Завантажити).

      

      

     Нудиженська сільська рада оприлюднює рішення сільської ради від 05 лютого 2014 року "Про сільський бюджет на 2014 рік" та інші рішення (Завантажити).

      

      

     Відділ статистики у Любомльському районі інформує: - «Заробітна плата у 2013 році”; - “Демографічна ситуація на Волині»; - «Соціально-економічний стан Любомльського району за 2013 рік»; - «Економіка Волині у січні 2014 році». ( Завантажити)

     НОВИНИ 28.02.2014

      

     Машівська сільська рада оприлюднює рішення сільської ради від 05 лютого 2014 року №24/3 "Про сільський бюджет на 2014 рік" та інші рішення (Завантажити).

     НОВИНИ 27.02.2014

      

     Бірківська сільська рада оприлюднює рішення сільської ради від 06 лютого 2014 року №19/2 "Про сільський бюджет" ті інші рішення (Завантажити).

     file-link