^ RSS

Архів новин - 2

 

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ

НОВИНИ 30.12.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - ВИДИ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН ТА СТРОКИ ЇХ РОЗГЛЯДУ; - Ще раз - про переваги системи електронного апостиля; - Мін’юст відкрив доступ до реєстру актів цивільного стану для детективів НАБУ; - З 1 СІЧНЯ 2016 РОКУ НАБИРАЮТЬ ЧИННІСТЬ ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ. (Завантажити).

НОВИНИ 29.12.2015

 

Сьогодні відбулась позачергова 4 сесія районної ради 7 скликання. Порядок денний: - Про внесення змін до рішення  районної ради від 28.01.2015 року № 42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік.

НОВИНИ 28.12.2015
Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання позачергової 4 сесії районної ради 7 скликання" на 29 грудня 2015 року (10.00 годину), яка відбудеться в малому залі адмінприміщення районної ради.

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

 

 

25.12.2015р. відбулась чергова 3 сесія районної ради 7 скликання. Порядок денний: - Про районний бюджет на 2016 рік; - Про затвердження районної програми фінансового забезпечення виконання Любомльською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Любомльською районною радою на 2015-2016 роки; - Про продовження дії Програми розвитку міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Любомльського району на 2016 рік; - Інші.

НОВИНИ 23.12.2015

Обласні комунальні підприємства, установи та організації

очікують на депутатську перевірку


На другому пленарному засіданні першої сесії сьомого скликання Волинська обласна рада прийняла рішення про створення Тимчасової контрольної комісії з питань проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області та затвердила Положення про діяльність цього органу. Комісію очолює представник політичної сили «Українське об'єднання патріотів - УКРОП». Вячеслав Рубльов. Його заступником обрали свободівця Юрія Поліщука. Секретарем став представник «Батьківщини» Ігор Лех. Всього до комісії входить 11 депутатів обласної ради.
Контрольна комісія забезпечує проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області, здійснює контроль за додержанням зазначеними вище підприємствами, установами та організаціями в ході їх роботи законодавства України та локальних нормативно-правових актів. «Ваша комісія повинна приймати бізнес-плани від підприємств комунальної власності. Нехай вказують, скільки вони заробляють грошей. Якщо ж підприємства хочуть дотації з обласного бюджету, то повинні показати, якою буде рентабельність цих капіталовкладень. Просто так грошей не буде! Не працює підприємство, не заробляє грошей -- закриваємо (якщо, звісно, воно не виконує соціальної функції]. Будемо чекати кращих часів, щоб запустити підприємство, або ж продати його, коли піднімуться ринкові ціни. Сьогодні ж продавати нічого не можна", -- задає тон в роботі комісії голова обласної ради Ігор Палиця на першому засіданні.
Наразі обласній громаді належить 101 суб'єкт обласної комунальної власності, серед них 27 госпрозрахункових підприємств, решта -- бюджетні установи та організації. Повну інформацію про них можна знайти на офіційному сайті Волиньради в рубриці «Комунальна власність» (http://volynrada.gov.ua/communal)


Депутати заявляють про готовність до конкретної роботи та просять волинян долучитися до процесу. Пропозиції чи скарги на роботу підприємств, установ та організацій спільної власності територіальних громад, сіл, селищ та міст області можна надсилати на електронну адресу .

 

 

Відповідно до клопотання поістйної комісії з питань планування бюджету і фінансів та колегії районної ради, головою районної ради прийняте розпородження "Про перенесення чергової 3 сесії районної ради 7 скликання" з 24 грудня на 25 грудня 2015 року (11.00 годину), яка відбудеться в малому залі адмінприміщення районної ради.

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

З проектами рішень районної ради можна ознайомитись на даному веб-сайті.

НОВИНИ 22.12.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: -З НАСТУПНОГО РОКУ ЦЕНТРИ НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ПОЧНУТЬ ПЕРЕБИРАТИ НА СЕБЕ РОЛЬ УПРАВЛІНЬ ЮСТИЦІЇ НА РАЙОННОМУ РІВНІ; - Нотаріуси почнуть надавати реєстраційні послуги; - НОВУ ПРАВОВУ ІНФОРМАЦІЮ ОПРИЛЮДНЕНО В «ОФІЦІЙНОМУ ВІСНИКУ УКРАЇНИ»; - ЄВРОПЕЙСЬКІ ЕКСПЕРТИ ПІДТВЕРДИЛИ ПРАВО УКРАЇНИ НА ДЕКОМУНІЗАЦІЮ . (Завантажити).

НОВИНИ 21.12.2015

Відбулося засідання наради з питань місцевого самоврядування за участю голів місцевих рад району. Порядок денний: - Про утворення координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради; - Про затвердження Положення про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Любомльської районної ради; - Про формування місцевих бюджетів на 2016 рік; - Про перезакладення книжок погосподарського обліку; - Про планування роботи ради та організацію роботи постійних комісій ради.
У роботі наради взяв участь  і виступив голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик.
Попередньо з головою районної ради Миколою Сушиком, радником голови обласної державної адміністрації Миколою Пархомуком    він відвідав  ряд громад району. Зокрема, в Олеській сільській раді вивчалося питання  реконструкції місцевого дошкільного закладу для відкриття  другої дошкільної групи у дитсадку. Олеська сільська рада зобов’язалася  виготовити проектно-кошторисну документацію  на ремонт дошкільного закладу. Голова районної ради  Микола Сушик  запевнив  про дольову участь районного бюджету у проведенні  реконструкції приміщення. Голова обласної ради відзначив роботу районної ради, Олеської сільської ради  щодо розвитку соціальної інфраструктури . Запевнив про гарантії (фінансові) обласного бюджету на проведення будівельних робіт  для розширення функціонування  діяльності Олеського дитячого садка.
На нараді за пропозицією голови районної  ради, міського,селищного, сільських рад утворено  Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, де визначив напрямки роботи місцевих рад: у формуванні і виконанні бюджету рад на 2016 рік; фінансування місцевих  пожежних команд; здійснення заходів на період надзвичайних ситуацій ( на зиму – замети доріг, їх очищення, нагляд за одинокими людьми, які потребують особливого нагляду).
У нараді взяла участь і виступила заступник голови районної ради Ганна Сачук.

 

В неділю відбувся новорічний турнір з міні-футболу 35 і старше присвяченого Дню святого Миколая участь в якому взяли команди Парчев Республіка Польща, Малорита Республіка Білорусь, «Ветеран Любомль», «Ветеран Куснище» та збірна «Ягодинська митниця» Україна.
Перше місце посіла команда «Ветеран-Любомль», друге місце «Ветеран-Куснище», третє місце «Малорита РБ», четверте «Ягодин-митниця», «Парчев РП».
Переможці та учасники були нагороджені кубками та грамотами районної ради, кращі гравці команд були нагородженні іменними подарунками.

НОВИНИ 18.12.2015
Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, гуманітарної політики та європейської інтеграції. Порядок денний: - Про обрання заступника голови постійної комісі http://lbmrada.net/79.html; - Про обрання секретаря постійної комісії; - Про погодження проекту Програми соціального захисту населення Любомльського району на 2016-2019 роки; - Про погодження проекту Програми розвитку і підтримки архівної справи в районі; - Про хід виконання Програми розвитку медичної галузі (первинного та вторинного рівня надання медичної допомоги) Любомльського та Шацького районів на 2015-2017 роки; - Про хід виконання районної Програми із забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2012-2015 роки та продовження її дії на 2016 рік; - Про хід виконання районної Програми розвитку культури і туризму та продовження її дії на 2016 рік; - Про хід виконання районної Програми медико-санітарного захисту людей з вадами зору на 2012- 2015 роки; - Про хід виконання районної Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги і реформування сільської медицини на 2011-2015 роки; - Про хід виконання районної цільової соціальної програми підтримки сім’ї на період до 2015 року; - Про хід виконання районної соціальної Програми«Молодь Любомльщини» на 2011 – 2015 роки; - Про хід виконання районної цільової комплексної Програми розвитку футболу в Любомльському районі на 2011-2015 роки; - Про хід виконання районної Програми підтримки районної газети «Наше життя» на 2013-2015 роки; - Про погодження плану роботи районної ради на І півріччя 2016 року. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Сушик М.М., заступник голови районної ради Сачук Г.В.
Вела засідання постійної комісії Дудко Оксана Олександрівна.
 

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання чергової 3 сесії районної ради 7 скликання" на 24 грудня 2015 року (14.00 годину), яка відбудеться в малому залі адмінприміщення районної ради.

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

З проектами рішень районної ради можна ознайомитись на даному веб-сайті.

 

 

Вчора відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, порядок денний: - Про стан законності правопорядку, екологічної ситуації на примитній території міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин»; - Про хід виконання районної Комплексної програми профілактики правопорушень та злочинів на 2013-2015 роки; - Про Програму безоплатної правової допомоги населенню Любомльського району на 2016-2017 роки; - Про звернення депутатів Луцької районної ради до Президента України та Генерального прокурора України щодо зняття обвинувачення про дезертирство з бійців 51-ї ОМБР; - Про план роботи районної ради на І півріччя 2016 року; - Про затвердження порядку денного третьої сесії районної ради 7 скликання.

НОВИНИ 17.12.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Підписано закон про Нацагентство з розшуку корупційних активів; - Удосконалення механізму передачі земельних ділянок, відчужених для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності; - За півтора роки Міністерство юстиції перетворилося із корупційного монстра на сучасну установу, яка працює для громадян, - Павло Петренко; Правові долі земельних ділянок, власники яких померли; Єдина правова доля земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості; - Оформлення правовстановлюючих документів, на земельну ділянку, на якій розташоване незареєстроване нерухоме майно; - Новинки щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації; Прийнято закон про державну службу. (Завантажити).

НОВИНИ 16.12.2015

До Міжнародного дня інваліда в Любомльському РЦЗ відбувся семінар для осіб з обмеженими можливостями , в якому взяли участь 8 безробітних. Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Надія Акіф’єва  звернула увагу присутніх на те, що службою зайнятості приділяється  особлива увага та впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування інвалідів. Спеціалісти служби зайнятості прикладають максимум зусиль, щоб допомогти у працевлаштуванні особам з обмеженими можливостями і не залишити їх наодинці з своїми проблемами. Разом з тим кожному, хто шукає роботу, необхідно пам’ятати, що шлях  до можливості її знайти значною мірою залежить від їх наполегливості, волі, бажання та конкретних дій. Особи з обмеженими можливостями мають право на професійну підготовку, перепідготовку  та підвищення кваліфікації, на працевлаштування з урахуванням компенсації єдиного соціального внеску  роботодавцю, на участь  в оплачуваних тимчасових та громадських роботах. Проінформовано, що  особи з числа інвалідів, що звільнені з військової служби після участі в проведенні антитерористичної операції за певних умов мають можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці. Присутні на семінарі цікавилися  навчальними закладами, що здійснюють навчання інвалідів, умовами навчання та можливостями подальшого працевлаштування.
Учасників семінару  ознайомили з інформацією, що розміщена в центрі зайнятості для осіб з обмеженими можливостями. Вони підбирали собі роботу за допомогою банкомату вакансій, а також ознайомилися з вакансіями за межами району та області.

      
У підсумку семінару всі погодилися з думкою, що запорукою успішного вирішення питання   працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями є спільні дії служби зайнятості, роботодавців, а також самих безробітних, які активно приймають участь у вирішенні такого важливого питання
 

 

Вишнівська сільська рада оприлюднює рішення ради від 25.11.2015№2-7 "Про план діяльності з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів на 2016 рік" (Завантажити).

НОВИНИ 15.12.2015

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання чергової 3 сесії районної ради 7 скликання" на 24 грудня 2015 року (14.00 годину), яка відбудеться в малому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  чергової 3-ї сесії районної ради внесені наступні питання: - Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2016 рік; - Про Програму соціального захисту населення Любомльського району на 2016-2019 роки; - Про хід виконання районної Програми із забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2012-2015 роки та продовження дії Програми на 2016 рік; - Про районний бюджет на 2016 рік; - Про затвердження в новій редакції переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району; - Інші.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.З проектами рішень районної ради можна ознайомитись на даному веб-сайті.
 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Любомльської районної ради
«Про встановлення розмірів плати за послуги, що  надаються в закладах культури,  які перебувають у спільній власності територіальних  громад сіл, селища, міста Любомльського району» (Завантажити).

Відділ культури і туризму Любомльської райдержадміністрації відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Любомльської районної ради «Про встановлення розмірів  плати за послуги, що  надаються в закладах культури,  які перебувають у спільній власності територіальних  громад сіл, селищ Любомльського району»
Стислий зміст регуляторного акту.
Регуляторний акт розроблений відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Спосіб оприлюднення регуляторного акта – сайт Любомльської районної ради та публікація у районній газеті «Наше життя».
Також з повним текстом проекту регуляторного акта можна ознайомитись безпосередньо у каб. 205 відділу культури і туризму Любомльської райдержадміністрації (м. Любомль, вул. Незалежності,23) щоденно з 08:00 до 17:00, тел.: 24481,23308.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються письмово впродовж місяця з дня його оприлюднення за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності,23, каб.205

 

В рамках Декади зайнятості для демобілізованих учасників анти терористичної операції та осіб з інвалідністю в Любомльському РЦЗ відбувся профконсультаційний  семінар  освітнього проекту «Зимова агрошкола», учасниками якого стали 19 безробітних. На  зустріч з безробітними  був запрошений  заступник  начальника Управління агропромислового розвитку Любомльської РДА Станіславчука В.Ф.   « Перспективні напрямки тваринництва в районі» - тема семінару, що зацікавила присутніх, адже тваринництво сьогодні є основниим видом зайнятості сільгоспвиробників. Валентин Станіславчук зауважив, що на території району поряд з фермерськими господарствами, що займаються розведенням ВРХ та свинарством, діють  дві приватні фірми, які спеціалізуються на нетрадиційному для Волині виді тваринництва – вівчарстві.   ТзОВ  «Екопель»  займається вирощуванням зернових культур , а саме  вівса. Цінна злакова культура  є кормовою базою для   ТзОВ  «Екоферма», яка спеціалізується  на розведенні овець та кіз . Цей вид тваринництва на сьогодні  визнано  перспективним , так як потребує менших затрат , а звідси є більш прибутковішим.  ТзОВ «Екоферма» орендує будівлі для тварин на базі бувшого колгоспу  в с. Замлиння . Тут для місцевих жителів створені  робочі місця  тваринників, чабанів, підсобних  робітників. Чудова поліська природа ,  безмежні   поля створюють прекрасні умови для отримання екологічно чистої молочної продукції. Молоко переробляють в міні сироварні на смачний, корисний та екологічно чистий сир. Продукція підприємства, а це сири та інші молочні продукти,  має неабиякий попит  в містах України.
Заступник  начальника Управління агропромислового розвитку Любомльської РДА Станіславчука В.Ф.   розповів про районні програми сприяння розвитку індивідуальних виробників сільськогосподарської продукції. Жваву дискусію викликала тема штучного осіменіння ВРХ. Присутні на семінарі зауважили, що використання якісного сіменного матеріалу дає гарний результат в господарстві – сприяє завчасному плануваню молочної чи м’ясної породи тварин.

НОВИНИ 10.12.2015
Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, порядок денний: - Про обрання заступника голови постійної комісії; - Про обрання секретаря постійної комісії; - Інші.
НОВИНИ 08.12.2015

Делегація представників органів місцевого самоврядування взяла участь у роботі наради-семінару з питань «Публічного обговорення бюджету та перспектив розвитку Волині» під головувавнням голови Волинської обласної ради  Палиці Ігоря Петровича.

НОВИНИ 07.12.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: -Плани з нового 2016 року щодо передачі на місця повноважень у сфері державної реєстрації бізнесу та прав на нерухомість; - Міністерство юстиції пішло шляхом запровадження електронних сервісів; - 10 грудня – Всесвітній день захисту прав людини; - Пілотний проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтерне; - Разом із повноваженнями на місця буде передано і кошти, які українці сплачуватимуть за отримані послуги . (Завантажити).

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

            Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада проводить формування плану роботи районної ради на І квартал 2016 року.
Просимо депутатів Волинської області, обраних від територіальних громад району, районної, міської, селищної, сільських громад, міського , селищного, сільських голів, представників політичних партій та громадськості району подати свої пропозиції до формування плану роботи районної ради на І півріччя 2016 року.

Пропозиції  необхідно подати на адресу  електронної пошти районної ради  , за телефонами 24313, 24067 або письмо до 15.12.2015 року.

НОВИНИ 03.12.2015

 

Сьогодні відбулась чергова 2 сесія районної ради 7 скликання. Порядок денний: - Про Регламент роботи Любомльської районної ради сьомого скликання; - Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”; - Про утворення  постійних комісій районної ради; - Про обрання голів та персональний склад постійних комісій районної ради; - Про утворення колегії районної ради; - Про план  діяльності  з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів на 2016 рік.

НОВИНИ 02.12.2015
УВАГА:
Всеукраїнський тиждень права
Любомльське районне управління юстиції повідомляє, що з 07 по 12 грудня 2015 року в районі проводиться Всеукраїнський тиждень права.
Також нагадуємо, що при районному управлінні юстиції діє громадська приймальня з надання безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення.
10 грудня 2015 буде проводитись пряма телефонна “Гаряча лінія” з 9.00 до 13.00 год. з метою надання громадянам правових консультацій за номером 2-21-21.
 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: -Збереження книг реєстрації актів цивільного стану; - Довіреність. Порядок видачі; - Держреєстрацію бізнесу. Рада передала місцевій владі і нотаріусам; - Розширено вимоги до найменування юридичних осіб; - Передано на місця повноваження з реєстрації нерухомості; - Об'єднаним громадам дозволили формувати свої бюджети . (Завантажити).

НОВИНИ 26.11.2015

Відбулося друге пленарне засідання  першої сесії Любомльської міської ради 7-го скликання.
Секретарем ради обрано Фурманюка Антона Валерійовича.
Заступником міського голови з питань виконавчої діяльності ради обрано Оніщука Миколу Володимировича.
Депутати розглянули інші організаційні питання роботи міської ради (обрано кількісний склад та голови трьох постійних комісій, кількісний склад виконавчого комітету , розглядалися інші питання)

 

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання чергової 2 сесії районної ради 7 скликання" на 4 грудня 2016 року (10.00 годину), яка відбудеться у Любомльському районному будинку культури.

На розгляд  чергової 2-ї сесії районної ради внесені наступні питання: - Про Регламент роботи Любомльської районної ради сьомого скликання; - Про утворення  постійних комісій районної ради; - Про обрання голів та персональний склад постійних комісій районної ради; - Про утворення колегії районної ради; - Про діяльності  з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів на 2016 рік; - Інші.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

З проектами рішень районної ради можна ознайомитись на даному веб-сайті.

 

Перенесення робочих днів у 2016 році

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року за № 1155-р «Про перенесення робочих днів у 2016 році», з метою створення сприятливих умов для святкування 7 січня – Різдва Христового, 8 березня – Міжнародного жіночого дня та 28 червня – Дня Конституції України, а також раціонального використання робочого часу головою ради  прийняте розпорядження «Про перенесення робочих днів у 2016 році».
До відома громадян, в порядку і на умовах, установлених законодавством, перенести у 2016 році для виконавчого апарату Любомльської районної ради, робочі дні з: п’ятниці 8 січня – на суботу 16 січня; понеділка 7 березня – на суботу 12 березня; понеділка 27 червня – на суботу 2 липня.

НОВИНИ 24.11.2015
Вчора відбулась перша сесія Любомльської районної ради 7 скликання. Порядок денний: - Про підсумки виборів, визнання повноважень та реєстрацію депутатів Любомльської районної ради шостого скликання; - Про обрання тимчасової президії; - Про обрання лічильної комісії для встановлення результатів таємного голосування по обранню голови та заступника голови районної ради; - Про обрання голови районної ради; - Про обрання заступника голови районної ради.
Обрано головою Любомльської районної ради Сушика Миколу Миколайовича, заступником голови Любомльської районної ради Сачук Ганну Василівну.
З новообраними депутатами Любомльської районної ради 7 скликання можна ознайомитись на сайті http://lbmrada.net/73.html
НОВИНИ 23.11.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Як стягнути аліменти з боржника, який проживає за кордоном ; - Президент України підписав закони з так званого безвізового пакету . (Завантажити).

 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Запроваджено електронний сервіс з проставлення апостилю на офіційних документах. (Завантажити).

НОВИНИ 20.11.2015

 

Сьогодні відбулась позачергова 54 сесія районної ради 6 скликання. Порядок денний: - Про дострокове припинення повноважень окремих депутатів Любомльської районної ради 6-го скликання; - Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”.

НОВИНИ 19.11.2015

Відбулася перша сесія 7-го скликання Машівської сільської ради.
Голова територіальної комісії Ющук І.А. проінформувала сесію про обрання депутатів ради та Машівського сільського голови  - Сахарук  Наталії Миколаївни.
На порядку роботи сесії розглядалися організаційні питання. Секретарем ради обрано Влащук Тетяну Миколаївну ( працювала секретарем сільської ради у попередніх скликаннях).
Депутати обрали склад постійних комісій та виконавчий комітет ради.
У роботі сесії Машівської сільської ради взяв участь новообраний депутат районної ради Багнюк Валентин Дмитрович.

НОВИНИ 18.11.2015

На першій сесії  7-го скликання Підгородненської сільської ради та за поданням новообраного сільського голови Івана Олексійовича Зінчука секретарем ради обрали Яворську Людмилу Іванівну (секретарем ради працювала у попередньому скликанні).
Було обрано виконавчий комітет та постійні комісії сільської ради.

 

На першій сесії Полапівської сільської ради розглянуто ряд організаційних та робочих питань .
Територіальна комісія проінформувала раду про результати виборів на території місцевої громади. За підсумками голосування  Полапівським сільським головою обрано Богачевського Володимира Олександровича.
На першому порядку денного своєї роботи депутати за поданням сільського голови обрали секретарем ради  Безик Марію Михайлівну, виконавчий комітет ради.
У роботі сесії взяли участь представники громадськості, депутати різних рівнів.

 

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання позачергової 54 сесії районної ради 6 скликання" на 20 листопада 2015 року (11.00 годину), яка відбудеться у малому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  позачергової 54-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

 
Любомльська районна виборча комісія інформумує:

Про скликання першої сесії районної ради 7 скликанняна 23 листопада 2015 року (12.00 год.) .

На сесію запрошуються новообрані депутати Любомльської районної ради.

НОВИНИ 17.11.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Порядок проходження медичного обстеження осіб, які вступають у шлюб; - За військовими працівниками підприємств зберігатимуть посаду; - Особливості перетину меж тимчасово окупованої території.Роз'яснення юриста; - Інформація щодо отримання відомостей про юридичну особу з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення; - Вимоги до написання звернень громадянами . (Завантажити).

НОВИНИ 16.11.2015

Відбулася перша сесія 7-го скликання Куснищанської сільської ради. Голова територіальної комісії Нікончук Ю.В. проінформувала сесію про результати обрання депутатів ради нового скликання та Куснищанського сільського голову. Громада на цю посаду обрала Курана Петра Івановича ( до цього працював головним спеціалістом у районному відділі казначейства).
Депутати обрали секретарем ради – Дячука Віталія Федоровича, який працював на цій посаді і в попередньому скликанні.

НОВИНИ 12.11.2015

Територіально виборча комісія на першій сесії Згоранської сільської ради 7-го скликання проінформувала про результати виборів депутатів сільської ради, Згоранського сільського голови.
На сесії, таємним голосуванням, секретарем ради за поданням новообраного голови Лукашука  Олександра Омеляновича  обрали Жолніну Лесю Миколаївну.
На сесії обрали постійні комісії ради, склад виконавчого комітету ради.
У роботі сесії взяв участь депутат обласної ради Гупало Ю.В., заступник голови районної ради Сачук Г.В.

НОВИНИ 11.11.2015

Відбулася перша сесія Вишнівської сільської ради 7-го скликання. Голова територіальної комісії Доротюк О.М. проінформував сесію про результати виборів депутатів сільської ради.
Вишнівським сільським головою обрано Сущика Віктора Степановича.
У порядку денному сесії було питання обрання секретаря сільської  ради. Таємним  голосуванням секретарем Вишнівської сільської ради обрано Вегеру Тетяну Олексіївну (до обрання працювала на посаді бухгалтера КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любомльського та Шацького районів»).

 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: -Як отримати інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно? - Відпустки без збереження заробітної плати; - Профілактика насильства в сім'ї; - Передплатна кампанія на 2016 рік триває!!!! . (Завантажити).

НОВИНИ 09.11.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: -Внесено зміни до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції; - Роз’яснення щодо реєстрації друкованого засобу масової інформації; - Оскарження рішень, дій або бездіяльності посадових осіб державної виконавчої служби; - Правові аспекти нового закону про зовнішню трудову міграцію . (Завантажити).

НОВИНИ 05.11.2015
Сьогодні відбувся семінар-навчання при голові районної ради за участю новообраних голів місцевих рад. Порядок денний: - Про підготовку і проведення першої сесії міської, селищної, сільської ради. – Про порядок проведення спецперевірки в органах місцевого самоврядування. – Про перереєстрацію сільських голів в державного реєстратора та зразки підписів. – Про порядок подання документів для доступу до реєстрів речових прав на нерухоме майно та фізичних осіб-підприємців.
НОВИНИ 04.11.2015

Любомльська районна виборча комісія оприлюднює протокол про результати виборів депутатів Любомльської районної ради у багатомандатному виборчому окрузі

(Завантажити)

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена)
та по батькові (за наявності) 
обраного депутата

Партійність

 Назва  місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата

 

Торба Ігор Олександрович

 

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

 

Багнюк Валентин Дмитрович

 

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

 

Войчук Лариса Петрівна

 

Безпартійна

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

 

Маляс Дмитро Дмитрович

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

 

Романюк Анатолій  Петрович

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

 

Філімонюк Андрій Миколайович

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

 

Данилюк Віталій Петрович

 

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

 

Хом’як Олексій Адамович

Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП

Троць Микола Васильович

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП

 

Слєсар Віталій Анатолійович

 

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП

 

Устимук Іван Іванович

 

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП

 

Прокопчук Світлана Василівна

 

Безпартійна

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП

 

Сушик Микола Миколайович

 

Член ПП ВО
«Свобода»

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВО «СВОБОДА»

 

Дігтярук Іван Ростиславович

 

Член ПП ВО
«Свобода»

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВО «СВОБОДА»

 

Зосимчук Богдан Володимирович

 

Член ПП ВО
«Свобода»

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВО «СВОБОДА»

 

Духницький Сергій Анатолійович

 

Член ПП ВО
«Свобода»

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВО «СВОБОДА»

 

Фініковський Юрій Миколайович

 

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВО «СВОБОДА»

 

Сачук Ганна Василівна

Член партії «ВО Батьківщина»

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ«БАТЬКІВЩИНА»

 

Трофимук Іван Васильович

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ«БАТЬКІВЩИНА»

 

Гвізда Володимир Олексійович

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ«БАТЬКІВЩИНА»

 

Куць Антоніна Петрівна

Член партії «ВО Батьківщина»

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ«БАТЬКІВЩИНА»

 

Федонюк Іван Вікторович

 

Безпартійний

 

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ«БАТЬКІВЩИНА»

Зламанюк Михайло Миколайович

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

Богдан Вячеслав   Петрович

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

Згоранець Олександр Георгійович

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

Устимук Ірина Михайлівна

Безпартійна

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

Шлапа Світлана Василівна

Радикальна Партія Олега Ляшка

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

Дибель Володимир Юрійович

Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

 

Коц Анатолій Миколайович

Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

 

Довженко Роман Анатолійович

Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

 

Бортнік Анатолій Іванович

Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

 

Малиновський  Богдан Іванович

 

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ

 

Криницький Василь Федорович

 

Безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ

 

Боярчук Сергій Сергійович

 

безпартійний

ЛЮБОМЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ

 

 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Пілотні проекти Мін’юсту з надання допомоги бійцям АТО та видачі свідоцтв про народження в пологових будинках; - Нові запровадження Мін’юсту щодо запуску системи електронного апостиля; - Заходи щодо примусового стягнення виконавчою службою; - Право на звернення – важливий конституційно-правовий засіб захисту. (Завантажити).

 

Головне територіальне управління юстиції у Волинській області відповідно до ст. 15 Закону України “Про державну службу” 31 жовтня 2015 року оголосило конкурс на заміщення вакантних посад:
- заступника начальника управління юстиції з питань державної реєстрації Луцького міського управління юстиції Волинської області;
- заступника начальника управління юстиції з питань державної реєстрації Луцького районного управління юстиції Волинської області;
- заступника начальника управління юстиції з питань державної реєстрації Ратнівського районного управління юстиції Волинської області;
- заступника начальника управління юстиції з питань державної реєстрації Шацького районного управління юстиції Волинської області;
- заступника начальника управління юстиції з питань державної реєстрації Ківерцівського районного управління юстиції Волинської області;
- заступника начальника управління юстиції з питань державної реєстрації Маневицького районного управління юстиції Волинської області;
- заступника начальника управління юстиції - начальника відділу державної виконавчої служби Нововолинського міського управління юстиції Волинської області;
- заступника начальника управління юстиції - начальника відділу державної виконавчої служби Локачинського районного управління юстиції Волинської області;
- заступника начальника управління юстиції - начальника відділу державної виконавчої служби Любешівського районного управління юстиції Волинської області;
- заступника начальника управління юстиції - начальника відділу державної виконавчої служби Турійського районного управління юстиції Волинської області;
- заступника начальника управління юстиції - начальника відділу державної виконавчої служби Ковельського міськрайонного управління юстиції Волинської області;
- заступника начальника управління юстиції - начальника відділу державної виконавчої служби Любомльського районного управління юстиції Волинської області;
- заступника начальника управління юстиції - начальника відділу державної виконавчої служби Старовижівського районного управління юстиції Волинської області;
- заступника начальника управління юстиції - начальника відділу державної виконавчої служби Горохівського районного управління юстиції Волинської області;
- заступника начальника управління юстиції - начальника відділу державної виконавчої служби Рожищенського районного управління юстиції Волинської області.

Вимоги до кандидатів на посади заступника начальника управління юстиції з питань державної реєстрації: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом не менше трьох років або на керівних посадах не менше одного року.
Вимоги до кандидатів на посади заступника начальника управління юстиції – начальника відділу державної виконавчої служби: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж юридичної роботи не менш як три роки.
Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:
- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4 x 6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про запобігання корупції”;
- копія документа, який посвідчує особу (паспорт);
- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
- копія трудової книжки, завіреної за місцем роботи.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів (з 14-00 до 17-00) з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

З пропозиціями та додатковою інформацією звертатися у відділ кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області за адресою: м. Луцьк, вул. Володимирська, 1; каб № 102; тел. 784797.
Термін прийняття документів по 29 листопада 2015 року включно.

НОВИНИ 03.11.2015
Громадська організація «Гущанські патріоти» с.Гуща виграла міні конкурс у міжнародному проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
Відбувся тендер на проведення робіт ( капітальний ремонт приміщення Гущанської амбулаторії). Переможцем тендеру стала фірма ЗОВ «ЄКС» ЛТД (м.Луцьк).

НОВИНИ 26.10.2015

Де і кому на Волині можна отримати безоплатну правова допомогу.


З січня 2013 року в Україні діє безоплатна вторинна правова допомога у кримінальних справах.
З першого липня 2015 року малозабезпечені люди та інші уразливі верстви населення можуть безкоштовно отримати послуги адвоката у цивільних та адміністративних справах. Безоплатна вторинна правова допомога, про яку стільки говорили, нарешті набирає реальних обрисів.
Для цього у Волинській області утворено 3 місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги — у містах Луцьку, Ковелі і Володимир-Волинському та на основі відкритого конкурсу призначено їх директорів. Центри надають правову допомогу всім українцям, однак особливу увагу звертається на малозабезпечених громадян, учасників АТО та сім’ї загиблих бійців.
Основне завдання центрів – наблизити послугу безоплатної правової допомоги до кожної конкретної людини, насамперед соціально незахищених громадян. До них можуть звернутися за допомогою і підтримкою громадяни, які не мають можливості оплатити послуги юристів.
Надання безоплатної вторинної правової допомоги включає в себе такі види правових послуг: захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.
Все, що для цього потрібно – це прийти в місцевий центр правової допомоги та пред’явити документи. Після чого людину реєструють, дають доручення адвокату і забезпечують допомогою. Отримання безкоштовної вторинної правової допомоги означає, що людина отримує адвоката, який не лише проконсультує її, але й стане її захисником у судових спорах. До слова, безкоштовний адвокат надається і у тих випадках, коли відповідачем у справі є держава. Це стосується цивільних, дміністративних та кримінальних справ. На Волині за безоплатною правовою допомогою громадяни можуть звертатися до місцевих центрів за адресами:
Луцьк, вулиця Ковельська, 13. Юрисдикція: Ківерцівський, Луцький, Рожищенський райони та м. Луцьк;
Ковель: вулиця Степана Бандери, 5. Юрисдикція: Камінь-Каширський, Ковельський, Любешівський, Маневицький, Ратнівський,Старовижівський,
Турійський райони та м. Ковель;
Володимир-Волинський: вулиця Устилузька, 19. Юрисдикція: Володимир-Волинський, Горохівський, Іваничівський, Локачинський, Любомльський, Шацький райони, м. Володимир-Волинський і Нововолинськ.
Також відповідну інформацію можна отримати на сайті Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Волинській області, який надає безоплатну правову допомогу у кримінальних справах. Його адреса: (м. Луцьк, вул. Винниченка, 67, тел.78-79-95).
Разом із зверненням про надання безоплатної вторинної правової допомоги особа або законний представник особи повинні подати документи, що підтверджують належність особи або осіб, стосовно яких звертається законний представник, до однієї з вразливих категорій осіб, передбачених частиною першою статті 14 Закону України “Про безоплатну правову допомогу.
Право на безоплатну вторинну правову допомогу також мають громадяни держав, з якими Україна уклала відповідні міжнародні договори про правову допомогу, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, а також іноземці та особи без громадянства відповідно до міжнародних договорів, учасником яких є Україна, якщо такі договори зобов'язують держав-учасниць надавати певним категоріям осіб безоплатну правову допомогу.
Перелік вказаних документів для кожної окремої категорії визначений Методичними рекомендаціями щодо організації надання безоплатної вторинної правової допомоги місцевими центрами з надання БВПД, затверджених наказом Координаційного центру від 26.06.2015 № 160, (надалі — Методичні рекомендації).
Згідно п. 5 Методичних рекомендацій у разі відсутності довідки про отримання соціальної допомоги, зазначена довідка видається органами соціального населення та підтверджує, що особа перебуває на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення, а також те, що така особа отримує соціальну допомогу, як малозабезпечена особа та розмір такої допомоги, такими особами подаються: довідка про склад сім'ї; довідка про доходи кожного члена сім'ї за останні 6 місяців; довідка з центру зайнятості; довідка про подану декларацію про майновий стан і доходи.
Уповноважена службова особа місцевого центру самостійно обчислює середньомісячний сукупний дохід сім'ї і особи, яка звернулась за наданням правової допомоги.
Для тих громадян, хто хоче реалізувати своє конституційне право на правову допомогу при головному та усіх районних, міських, міскрайонних управліннях юстиції Волинської області створені і успішно працюють 21 громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги. Сюди також можуть звернутися наші громадяни, де спеціалісти управлінь юстиції нададуть їм кваліфіковану правову допомогу. Для прикладу зазначу, що протягом десяти місяців цього року правовими послугами наших громадських приймалень скористалося уже майже 6,0 тисяч осіб.
І на останок. Щойно завершився восьмий конкурс з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Конкурсною комісією відібрано 17 адвокатів, які будуть залученні до роботи регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На сьогодні, очолюваною мною конкурсною комісією при головному територіальному управлінні юстиції в області, уже підготовлено 125 адвокатів. Такі конкурси ми проводимо щорічно.
Отже, у нас є всі підстави і наявні ресурси для того, щоб надати якісну правову допомогу усім, хто її потребує.
Олег Пасько
Начальник Головного територіального управління юстиції
у Волинській області

НОВИНИ 23.10.2015

 

Сьогодні відбулась позачергова 53 сесія районної ради 6 скликання. Порядок денний: - Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”; - Про створення відділення.

 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Зареєструвати бізнес в Мін’юсті, ДФС, Пенсійному фонді та органах статистики можна буде впродовж робочого дня вже з 17 жовтня 2015 року; - У чому полягає надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги?; - Хто має право отримати ці види допомоги?; - Онлайн-сервіси Мінюсту дозволять отримати довідку навіть у глибинці. (Завантажити).

НОВИНИ 22.10.2015

 

Заступником голови районної ради прийняте розпородження "Про скликання позачергової 53 сесії районної ради 6 скликання" на 23 жовтня 2015 року (12.00 годину), яка відбудеться у малому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  позачергової 53-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

НОВИНИ 15.10.2015

 

Сьогодні відбулась позачергова 52 сесія районної ради 6 скликання. Порядок денний: - Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”; - Інші.

 
Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів. Порядок денний: - Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”; - Інші.
 

В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України. Сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Тому поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.
З цієї нагоди, 14 жовтня, біля пам’ятника «Борцям за волю України  керівники району,установ,  представники громадськості, духовенства, ветерани, учасники АТО зібрались, щоб засвідчити свою повагу й подякувати   - тим, хто у різні часи стояв на захисті нашої Батьківщини, і, хто сьогодні на сході країни відстоює спокій нашого спільного дому – України, її територіальну цілісність та незалежність. В знак шани  до меморіалу Слави, пам’ятників  воїнам –афганцям та Борцям за волю України  поклали вінки та квіти.

За усіма загиблими захисниками  України, які відстоювали та боронили  свою землю  настоятель Свято- Михайлівського храму отець Віктор відслужив громадську панахиду.
Захисників зі святом привітав радник голови облдержадміністрації Микола Пархомук. «Сьогодні Україна , воюючи проти  путінського режиму      в «неоголошеній війні» вражає увесь світ  силою  мужності та незламним  патріотизмом  наших  солдат, яку вони  черпнули від  славетних  козаків та відважних вояків УПА, боронячи свою рідну землю –Україну.

Звитяга учасників антитерористичної операції  назавжди золотими літерами закарбується  в українську військову історію.

В цей день ми з вами  маємо нагоду вшанувати  всіх захисників України усіх поколінь та  усіх тих,  хто вболіває за її долю, подальше майбутнє й працює на її благо та розвиток, допомагає бійцям на Сході, опікується родинами військовослужбовців та загиблих Героїв тут, на місцях.

Тільки ціною колосальних надзусиль всього народу зможемо захистити Незалежність, життя і безпеку кожного, наше право вільно жити на своїй українській  землі»-, зазначив Микола Олександрович.

З нагоди Дня захисника України до присутніх звернулися: голова райради Микола Сушик,голова міської ради Роман Ющук, військовий комісар Роман Гузь, голова громадської організації «Християн волонтерів» Андрій Дем’янчук, учасники АТО Сергій Духницький та Андрій Півнюк. Під час свята  десятьом нашим захисникам- землякам  урочисто вручено відзнаки  Генерального Штабу України «Учасник АТО». 

 Патріатичні пісні  про Україну  подарували присутнім вихованці районного будинку школяра. Свято пройшло у дусі патріотизму, любові до України та незнищенної віри у мир на нашій землі

.
НОВИНИ 13.10.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: -З 1 жовтня жоден державний орган не вправі вимагати довідки; - Можливі реформи виконавчої служби і введення інституту приватних виконавців.(Завантажити).

 

ОГОЛОШЕННЯ:


Головне територіальне управління юстиції у Волинській області відповідно до ст. 15 Закону України “Про державну службу” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
(Завантажити).

 
УВАГА:
ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН!

23 жовтня 2015 року з 10.00 до 13.00 години в приміщені Любомльського районного управління юстиції, що знаходиться за адресою: м. Любомль вул. Незалежності, 33 працівниками Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги буде проведено виїзний прийом громадян які потребують безоплатної правової допомоги.
НОВИНИ 12.10.2015

 

Заступником голови районної ради прийняте розпородження "Про скликання позачергової 52 сесії районної ради 6 скликання" на 15 жовтня 2015 року (11.00 годину), яка відбудеться у малому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  позачергової 52-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

НОВИНИ 08.10.2015

Сьогодні відбулася звітно-виборна конференція районної організації ветеранів, на якій головою районної організації обрано Сачука Володимира Миколайовича, а  секретарем – Овдієвич  Світлану Антонівну.
У роботі конференції взяв участь голова районної ради Микола Сушик, який від районної влади подякував за роботу незмінному багато років секретарю ветеранської організації Гонтаренко Меланії Карпівні.

НОВИНИ 07.10.2015

З перевиконанням дохідної частини бюджету працює в нинішньому фінансиовому році Згоранська сільська рада. Відповідно кошти спрямовуються на вирішення завдань місцевої програми соціального та економічного розвитку. Так, на ремонт доріг, їх щебеневе покриття у селах ради виділено 160 тисяч гривень . Продовжують у раді роботи по виконанню програми вуличного освітлення. На ці цілі  з місцевого бюджету сільські депутати уже виділили майже 170 тисяч гривень, зокрема, на освітлення вулиць, що ведуть від центру села Згорани.
Знаходить рада кошти на благоустрій сільських територій. Крім цього, виділили вісім тисяч  гривень на впорядкування сміттєзвалища, одного з найбільш впорядкованих на території району.
Не залишаються поза увагою місцевої влади соціальні питання. Зокрема, на підтримку сімей учасників АТО рішенням депутатів ради надається допомога у сумі 1,5 тис. гривень. Їм же виділено сім земельних ділянок під  будівництво. 

 

        Відповідно до Угоди між Любомльською районною радою. райдержадміністрацією та Програмою розвитку Організації  Обєднаних Націй \ ПРООН/ у межах проекту «Місцевий розвиток,орієнтований на громаду-ІІІ» беруть участь чотири місцевих рад району, зокрема їх громадські організації.
Важливі кроки для проведення практичних робіт у рамках проекту зробила громадська організація  «Власна справа» с. Коцюри  Вишнівської  сільської ради. Вона провела  тендер по  визначенню підрядника на виконання робіт по реконструкції вуличного освітлення у населеному пункті. У тендері взяли участь чотири  виробничих структури, які спеціалізуються на виконанні даних робіт. Переможцем тендеру стало МП «Електроенергія».
У роботі тендерного комітету громадської організації  «Власна справа» взяла участь заступник голови районної ради Ганна Сачук.
Найближчим часом  переможець тендеру розпочне роботи по встановленні мережі вуличного освітлення у селі Коцюри  Вишнівської  сільської ради.        

 

 

Управління фінансів Любомльської райдержадміністрації інформує: - Про аналіз виконання доходів станом на 01.10.2015 року по Любомльському районі; - Про стан виуонання місцевих бюджетів Любомльського району станом на 01.10.2015 року. (Завантажити)

НОВИНИ 06.10.2015

Традиційно представники громади Любомльщини, педагогічних колективів району урочисто відзначили День працівників освіти.
Заходи відбулися у районному будинку культури. Освітяни  представили гостям свята творчі надбання  учительських та учнівських колективів.
Кращих  педагогів району грамотами та подарунками  відзначили голова районної ради  Микола Сушик, радник голови обласної державної адміністрації  Микола Пархомук .

НОВИНИ 02.10.2015
Любомльська районна виборча комісія інформує про зареєстрованих кандидатів у депутати в Любомльську районну раду (Завантажити)
 

Згідно із Указом Президента України, починаючи із 1998 року, щорічно 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Вчора , 30 вересня, з нагоди цього свята та з нагоди не менш вагомої події - 75-річчя Любомльської районної бібліотеки – у районному Будинку культури пройшов урочистий захід із вшанування бібліотечних працівників Любомльщини. Хороший бібліотекар має розбиратися не тільки в книжках, а й в людях, щоб читачі не покидали стіни бібліотеки із почуттями розчарування та невдоволення – такі слова можна сказати про працівників бібліотечної справи нашого району та колектив районної бібліотеки, який очолює Світлана Антонівна Овдієвич.

На початку заходу гості у відеослайдах переглянули історію створення районної бібліотеки, яка відзначає свій 75- літній ювілей.

У свято завжди бажається чути приємні слова вітань і говорити лише про хороші справи. Тож того дня бібліотекарі району приймали поздоровлення. А гостей було чимало. Приємні слова про їхню творчу роботу звучали із уст радника голови обласної державної адміністрації Миколи Пархомука, голови районної ради Миколи Сушика, міського голови Романа Ющука, депутата обласногї ради Володимира Дибеля, голови громадської організації «Християн волонтерів» Андрія Дем’янчука.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Володимир Дячук , окрім теплих слів вітань, подарував присутнім чудові українські пісні у виконанні народно- аматорського колективу «Любава» та народно - фольклорного колективу з Гущі «Опалинка».

Привітати бібліотекарів району також завітали ветерани культурної галузі – подружжя Климовичів Лідія та В’ячеслав.

Приємним для працівників бібліотек було привітання від читачів – лікаря Олександра Деця та шестикласниці школи м. Любомль № 2 Мирослави Маслянки.

Кращим представникам бібліотечної системи нашого району вручено подарунки та спільні подяки райдержадміністрації та районної ради.

http://www.lbmadm.gov.ua/press-tsentr/item/2813-bibliotekari-raionu-vidznachyly-profesiine-sviato-ta-75-richchia-liubomlskoi-raionnoi-biblioteky

НОВИНИ 01.10.2015

 

Сьогодні відбулась позачергова 51 сесія районної ради 6 скликання. Порядок денний: - Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”; - Про оптимізацію мережі навчальних закладів району; - Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки; - Інші.

НОВИНИ 29.09.2015

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання позачергової 51 сесії районної ради 6 скликання" на 1 жовтня 2015 року (10.00 годину), яка відбудеться у малому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  позачергової 51-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

 
Любомльська районна виборча комісія інформує про відкритий рахунок для внесення грошової застави від кандидатів у депутати до районної ради:
Грошова Застава
Одержувач:
Любомльська районна Виборча комісія Волинської Області
Рахунок № 37322080067222
Банк одержувача : ГУДКСУ МФО 803014
 
НОВИНИ 28.09.2015

Запрошення до участі у Конкурсі

1. Вишнівська громадська організація «Власний крок» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Реконструкція вуличного освітлення в с.Коцюри Любомльського району», Волинська область Любомльський район с.Коцюри,  реконструкція вуличного освітлення в села Коцюри.
Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Волинська область Любомльський район с.Коцюри вул.Шевченка, 20. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 20 (двадцяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11.00 год., 05.10.2015р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 096-44-86-159.

НОВИНИ 25.09.2015

Рішенням Бірківської сільської ради вирішено виділити грошову допомогу учасникам АТО у сумі 1700 гривень.
Радою розробляється детальний план території для виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції.

 

Відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.
Військовий комісар Любомльського об’єднаного комісаріату  Гузь Р.А. доповів  «Про організацію уточнення обліку військовозобов’язаних у виконкомах селищної та сільських рад», «Про стан оповіщення громадян, що підлягають призову на строкову службу».
Зі станом заготівлі картоплі для Любомльської ЦРЛ та Луківського  тубдиспансеру присутніх ознайомили Сачук Г.В., заступник голови районної ради і Лесик А.І., заступник генерального директора ТМО Любомльського і Шацького району.
З інформацією «Про здійснення заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад, селищного, сільських голів 25 вересня 2015 року» виступила керівник апарату райдержадміністрації Ганайлюк Л.І.

НОВИНИ 24.09.2015

Сьогодні відбувся семінар на тему «Можливості розвитку громад в умовах децентралізації» для голів місцевих рад, депутатів та громадських організацій Любомльського району, який проводив представник від Волинської обласної громадської організації «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення».

Порядок денний: - Механізм участі населення у розвитку території; - Роль органів самоорганізації населення та їх взаємодії із органами місцевого самоврядування в умовах децентралізації; - і інші.

У роботі семінару взяв   участь  голова районної ради Микола Сушик.

 

      Вчора відбувся семінар з питань енергоефективності для керівників організацій та установ району, управлінь, відділів райдержадміністрації та ін. 
Радник голови облдержадміністрації Пархомук Микола ознайомив присутніх з порядком денним.
Андрій Сацюк, учасник урядової програми кредитування, розповів про практику використання програми енергоефективності. Також виступали представники районного відділення АТ «Ощадбанку» про сприяння ОСББ/фізичним особам у співпраці з Ощадбанком, представник ТзОВ «Інтегра Вест» - про роль вікон в енергозбереженні будинків, регіональний представник компанії «Хенкель» - про заходи енергозбереження шляхом утеплення будинків, представник компанії «Капарол» - про систему утеплення  для підвищення енергоефективності, представник ТзОВ «Волинькальвіс» - про сучасні твердопаливні котли.
Були представлені відеопрезентації компанії «Епіцентр», про виробництво брикетів «Нестро», товар магазинів «Теплобуд».
Представники даних компаній  відповіли на численні запитання учасників семінару.

НОВИНИ 23.09.2015

За рахунок перевиконання дохідної частини бюджету Бірківська сільська рада  виділила 17 тисяч гривень і провела роботи по грейдеруванні доріг місцевого значення.
Також виділено більше 16 тисяч гривень на розробку детального плану території для надання земельних ділянок під будівництво учасникам АТО.

НОВИНИ 18.09.2015

З нагоди Дня працівника лісу відбулися урочисті збори у трудових колективах державних лісогосподарських підприємств району.
Відповідно до розпорядження голови районної ради Миколи Сушика вручені грамоти районної ради: Федчишину Миколі, начальнику деревини нижнього складу державного підприємства; Романюку Василю, головному лісничому державного підприємства «Любомльське лісове господарство»; Кушнеруку Олександру, помічнику лісничого Мосирського лісництва державного підприємства «Любомльське лісове господарство»; Денисюку Андрію, водію державного підприємства «Любомльське лісове господарство»; Хацеру Віктору, механіку державного підприємства «Прибузьке лісове господарство»; Романюк Ользі, головному економісту державного підприємства «Прибузьке лісове господарство».
Голова районної ради привітав працівників лісу з професійним святом і побажав їм плідної успіхів праці у раціональному використанні, збереженні і примноженні лісових багацтв Любомльського краю, добра і достатку в рідних домівках.

НОВИНИ 17.09.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Інформаційне забезпечення виконавчого провадження; - Про послуги, які можна отримати в режимі он-лайн; - Пільги працівникам, які навчаються у вищих навчальних закладах; - Тимчасове обмеження у праві виїзду боржника фізичної особи за межі України .(Завантажити)

 

До уваги власників автотранспортних засобів!


Рішенням Ковельської районної ради від 10.09.2015 року № 48/27 створена Тимчасова контрольна комісія районної ради по роботі зі скаргами на діяльність Центру з надання послуг пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування м. Ковель, Ковельського, Турійського, Старовижівського, Любомльського, Шацького та Маневицького районів (колишній МРЕВ).
Комісія обрана в складі п’яти депутатів.
Голова комісії:
Повар Сергій Данилович , 050-600-52-10.
Члени комісії:
Корнійчук Анатолій Авакумович, 050-339-98-79;
Лук’янчук Віктор Володимирович, 050-670-78-53;
Василюк Ярослав Петрович, 067-933-40-76;
Хомік Володимир Миколайович, 097-421-58-01.

В разі наявної у Вас інформації щодо низької якості наданих працівниками вищевказаного Центру послуг, зокрема таких, як надмірне зволікання та паперова тяганина, а також вимагання грошей, зловживання службовим становищем чи інші корупційні дії посадових осіб при видачі номерних знаків на автотранспортні засоби та причепи, посвідчень водія, свідоцтв про реєстрацію автотранспортних засобів та здачі іспитів з Правил Дорожнього Руху України, просимо, звертатись за вищевказаними номерами телефонів на протязі місяця.
Конфіденційність інформації гарантуємо.

Тимчасова контрольна комісія

НОВИНИ 16.09.2015

За рахунок місцевих бюджетних можливостей Вишнівська сільська рада проводить роботи на виконання завдань сільської програми економічного і соціального розвитку рада на 2014-2015 роки.
Зокрема, за кошти ради, (а це 1 млн. 717 тис.грн.) проведено капітальний ремонт вулиць села Коцюри.
Винайшла рада кошти на облаштування доріг на двох перехрестях села Вишнів, до під’їзного майданчика Вишнівського НВК. Все це обійшлося раді більше як півмільйонна гривень.
Гроші рада виділяла за рахунок перевиконання дохідної частини сільського бюджету у 2015 році.

НОВИНИ 15.09.2015

Шістьом військовослужбовцям – учасникам АТО з Любомльськогорайону нещодавно надано статус учасника бойових дій. Саме сьогодні, 15 вересня, радник голови Волинської облдержадміністрації Микола Пархомук, голова районної ради Микола Сушик та військовий комісар Любомльського ОРВК, підполковник Роман Гузьвітали героїв-земляків, які захищали східні рубежі нашої країни.Районні керівники вручили військовим заслужені посвідчення та нагрудні знаки «Ветеран війни – учасник бойових дій». Зокрема, такі почесні відзнаки отримали Андрій Рудець, Богдан Шеремета, Микола Степась, Андрій Пикалюк, Олександр Пляшечник, Олександр Мандрика та Сергій Марчук.

Звертаючись до присутніх бійців, Микола Пархомук від імені всієї Любомльщиниподякував їм за проявлену мужність та патріотизм при виконані бойових завдань на Сході країни.«Ви одні з перших стали на захист територіальної цілісності нашої держави, добросовісно виконали свій військовий і патріотичний обов’язок перед державою, чим заслужили особливу повагу та шану від усіх мешканців району», – наголосив Микола Олександрович.

Поряд з цим радник голови обдер жадміністраціїзупинився на питаннях соціального захисту, виділенні їм земельних ділянок тощо. Пообіцяв усіляко сприяти у вирішенні їх соціально-побутових проблем.

Зі словами вітань до бійців звернувся і голова районної ради: «Кожне посвідчення, яке сьогодні вручаємо, є ознакою стійкості, мужності і самопожертви, бо ви не сховалися за чужими спинами, не побоялися виконувати свій обов’язок перед державою».

В свою чергу районний військовий комісар Роман Гузь відзначив, що ці чоловіки йшли до війська не за нагородами, а задля нашого спокою, задля миру на Україні. «Саме завдяки таким бійцям, як ці хлопці, у державі відносний спокій, і загарбники не просунулись далі меж,де зараз перебувають», - сказав військком. Особливу подяку за несення військового обв’язку він висловив Олександру Мандриці, який побував у Іловайську.

Наостанок учасники АТО подякували за вручені їм відзнаки і побажали нашій країні миру і процвітання.

НОВИНИ 09.09.2015

Сьогодні відбулася районна спартакіада серед допризовної молоді з військово-прикладних видів спорту на стадіоні «Колос» м.Любомль.

 

В Україні розпочалася виборча компанія по місцевих виборах. Відповідно до Закону України «Про місцеві вибори» загальний склад Любомльської районної ради 7 скликання складатиметься з 34 депутатів, які обиратимуться по 34 виборчих округах (Любомльська міська рада - 8 округів, Головненська селищна рада - 2, Куснищанська сільська - 2, Згоранська с/р – 2, інші місцеві ради району по 1 окрузі).
Центральна виборча комісія утворила Любомльську районну виборчу комісію
Постанова №230 від 06.09.2015  (додаток 45 до постанови Центральної виборчої комісії від 06.09.2015 року).

 
Рішення районної ради виділено 7 тис.грн. на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння худоби для населення.
НОВИНИ 07.09.2015

Велике дійство – свято хліборобської праці «Дарами повниться земля» відзначили на базі Гущанської сільської ради громади району.
Проходило воно на березі місцевого озера. Участь у заході взяли сільські ради району, а також делегація з гміни Дорогуськ Республіки Польша.  Урочистість цієї події – у пишному короваї з нового врожаю, у великому снопі з червоної калини, чорнобривцями. Власне, від кожної сільської ради був спечений коровай та представлена виставка дарів осені. Господині хвалилися і радували гостей своїми кулінарними  виробами.
Гостей  свята найбільше  приваблювала виставка, на якій різні господарства  району, селяни-одноосібники показали плоди своєї нелегкої праці (картоплю, насіння зернових, гарбузи, яблука, виноград). Сільськогосподарську виставку урізноманітнили  вироби народних умільців і рукодільниць.
Святковість заходу доповнили виступи сільських фольклорних і дитячих колективів.
Гості свята були приємно вражені сучасною сільгосптехнікою, яка була представлена місцевим підприємством «Агродвір».
Головних героїв свята привітали голова районної ради Микола Сушик, радник голови обласної державної адміністрації Микола Пархомук, депутати обласної та районної рад.

 

З нагоди Дня підприємця у районі  відбулося зібрання представників району, зайнятих у сфері підприємницької діяльності. Обговорювалися питання стану і перспектив  розвитку підприємництва  у нашому краї, співпраці влади з підприємницькими структурами.
Тоді ж відбулися звітно-виборні  збори районної організації промисловців та підприємців. Новим головою організації обрано підприємця Жолоба Анатолія  Вікторовича.
У роботі зібрання підприємців району взяли участь  і виступили радник голови обласної держадміністрації Микола Пархомук, заступник голови районної ради Ганна Сачук.

НОВИНИ 04.09.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Юрисдикція Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги .(Завантажити)

НОВИНИ 02.09.2015

Сьогодні о 12.30 представники влади та громадськості Любомльського району вшанували пам'ять загиблих у ІІ світовій війні покладанням вінків до Обеліска Слави у місті Любомлі.

 

 

Сьогодні відбулась координаційна рада при голові районної ради за участю голів  місцевих рад. На початку цього заходу військовим комісаром Любомльського РВК Гузем Р.А. та головою районної ради Сушиком М.М. було вручено відзнаки  нашим землякам - учасникам АТО.
Порядок денний: - Про організацію і проведення осіннього призову (Інформував Гузь Р.А., військовий комісар); - Про підготовку і проведення районного свята обжинок на базі Гущанської сільської ради 06.09.2015 року, яке розпочнеться о 12.00 год. (Інформував Пархомук М.О., радник голови Волинської облдержадміністрації); - Про заготівлю картоплі для лікувальних установ району (Інформувала Сачук Г.В., заступник голови ради); - Про підготовку і проведення виборів на території Любомльского району (Інформував Ярмолюк Р.М., заступник керівника апарату райдержадміністрації); - Про окремі питання ведення діловодства та кадрової роботи (Інформували: Салуха О.О., головний спеціаліст архівного відділу райдержадміністрації та Пасаман О.В., начальник загального відділу Любомльської районної ради).

НОВИНИ 01.09.2015

У школах району, як і по всій Україні, відбулися заходи з нагоди Дня Знань. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
На цьому святі у школах району побували уповноважені представники з числа депутатів районної ради, депутатів місцевих рад району, представники управлінь та відділів райдержадміністрації та громадськості Любомльщини.
Учнів, батьків та педагогічний колектив Головненської ЗОШ І-ІІІ ст. привітав з початком навчального року голова районної ради Микола Сушик, а заступник голови ради Ганна Сачук взяла участь на святі Першого дзвоника у Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст
.

 

30 серпня делегація представників Любомльського району  побувала на святі Дожинок у гміні Сємєн Парчевського повіту Республіки Польща на запрошення старости Єжи Маслюха.  У складі делегації вперше була директор Любомльського ОПГХ  Л.С.Костюк, яка підготувала і представила на виставку різноманітні кондитерські вироби із дріжджового тіста.
Заступник голови ради Ганна Сачук привітала учасників заходу і зазначила, що участь у цьому святі представників Любомльщини – один із етапів Угоди про співпрацю  між Любомльським районом та Парчевським повітом, яка була підписана ще у  вересні 2006 року,  і запевнила,  що і надалі досвід співпраці буде збагачуватись, сприятиме  зміцненню культурних та економічних зв’язків між двома державами, реалізації європейських намірів України. Старості Парчевського Повіту Єжи Маслюху було вручено наш український коровай.

НОВИНИ 28.08.2015

 

Вчора відбулась нарада у голови облдержадміністрації в режимі відеоселекторного зв"язку в якій взяв участь голова районної ради Микола Сушик . Порядок денний: - Реалізація інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку 2015 року. Стан підготовки інвестиційних проектів регіонального розвитку на 2016 рік.; - Нормативно-правові аспекти зміни меж районів при створенні об"єднаних територіальних громад.

 

Оголошення
про проведення конкурсу з відбору адвокатів,
які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги,
у Волинській області


На виконання наказу Міністерства юстиції України від 19 серпня
2015 року № 224/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги», Головне територіальне управління юстиції у Волинській області повідомляє про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Волинській області.
Претенденти, які пройшли конкурсний відбір, залучатимуться для надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 № 8.

Відповідно до Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 № 1362,

Увага! Зразки заяви, біографічної довідки та анкети розміщено на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги http://www.legalaid.gov.ua/ua/konkurs-advokativ/vosmyi-konkurs.

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються до 30 вересня 2015 року Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області та управліннями юстиції

(Завантажити)

НОВИНИ 26.08.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Що прийде на зміну трудовим книжкам?; - Внесено Зміни до Порядку підготовки та оформлення рішень щодо легалізації об’єднань громадян та інших громадських формувань; - Мін’юст визначився, хто розпоряджатиметься корупційним майном; - Порядок і строки проведення місцевих виборів; - Пільги, які надаються інвалідам І групи відповідно до законодавства України; - Відповідальність за порушення законодавства про захист прав споживачів; - Хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу?.(Завантажити)

НОВИНИ 25.08.2015

23 серпня, в день Державного Прапора України 0 9.00,  на майдані біля приміщення районної  зібралися представники громадськості, органів влади, щоб вшанувати синьо-жовтий  символ України та головну святиню нашої держави. Під звук козацького маршу працівники районного будинку культури урочисто  винесли наш рідний синьо - жовтий стяг – Державний Прапор України.

Під виконання Державного Гімну України урочисто  піднято  Держаний Прапор.

Із привітанням до краян звернулися радник голови облдержадміністрації Микола Пархомук та голова районної ради Микола Сушик.

Рівно, о 12.00,  23 серпня  на площі біля районної ради  синхронно із заходами по всій  території Україні  буде оголошена загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими у боротьбі за незалежність України,зокрема у зв’язку з  подіями Революції Гідності та відстоюванням територіальної цілісності України у районі проведення антитерористичної операції.  

НОВИНИ 22.08.2015

Шановні жителі і гості
Любомльського краю !

         Український народ і уся світова спільнота відзначають велике національне свято – День Незалежності України. За цей день поклали життя  багато поколінь українців. Ми низько схиляємо голову перед їхніми могилами  і пам’яттю про них.
Сьогодні  український народ, його найкращі сини і доньки  захищають нашу державність на Сході України у боях з російськими агресорами і їх найманцями. Ми віримо  в нашу  перемогу  і мир. Слава героям, загиблим і живим  у сьогоднішній  тяжкій боротьбі за цілісність і незалежність України.
Від імені депутатського складу районної ради, особисто від себе  вітаю вас з 24  річницею Незалежності України.
Здоров’я, щастя, достатку і миру вам, дорогі земляки і гості нашого краю.
Слава Україні!

                                                                                                 З повагою,
                                                                                     голова районної ради       
                                                                                               Микола Сушик 

 

Як заощадити на тарифах і допомогти енергетикам
вирівняти добовий графік електричних навантажень
  

Добовий графік навантаження об’єднаної енергетичної системи України має значну нерівномірність. Він характеризується піком навантаження в години вечірнього максимуму, провалом навантаження в години нічної зони доби і майже рівномірним споживанням електричної потужності протягом годин ранкового та денного часу доби.
При цьому різниця між максимальним та мінімальним споживанням електричної потужності протягом доби у зимовий період складає понад 8000 МВт, а у літній - 5000 МВт. Цепризводить до значних витрат палива на теплових електростанціях через необхідність забезпечення щоденних пусків–зупиненьблизько 10 енергоблоків. Як наслідок, отримуємо перевитрати палива та зростання вартості електричної енергії, яка виробляється.
Важливим чинником економії енергоресурсів, зокрема – газу, та вирівнювання добового графіка електричних навантажень у період нічного провалу є застосування на котельнях і теплоцентралях комунальної сфери модульних електричних теплових пунктів з автоматичним регулюванням задля підігріву зворотної мережної води перед подачею її в котел. Це не потребує реконструкції мереж, водночас дозволяє заощадити до 30% природного газу, піднімає навантаження вночі за рахунок вільних потужностей трансформаторів та резерву пропускної спроможності електричних мереж.
Враховуючи нинішню напружену ситуацію як з видобутком, так і з постачанням вугілля на теплові електростанції,питання забезпечення сталого електропостачання споживачам у денні та вечірні години доби залишається пріоритетним.
Посприяти забезпеченню сталого функціонування об’єднаної енергетичної системи України можуть і споживачі, раціонально регулюючи режими споживання електричної енергії. Зокрема – зменшуючи споживання електричної потужності в години максимальних навантажень ОЕС України тазбільшуючи  навантаження на електромережі у нічні години доби.
Враховуючи, що в структурі електроспоживання України частка населення складає близько 30%,економічна зацікавленість українців у застосуванні енергоємних електроприладів в нічний час може стати дієвим чинником енергозбереження у масштабі цілої країни.
В Україні для розрахунків за електричну енергію діє спеціальний механізм, що дає можливість позитивно впливати на форму добового графіка навантаження. Це – тарифи, диференційовані за періодами часу. За ринкових умов господарювання цей інструмент є одним з найбільш ефективних засобів управління попитом на споживання електричної потужності.
Значна частина споживачів, які нині розраховуються за дифтарифами, належать до групи «Промисловість» і суттєво впливають на форму добового графіка навантаження цієї групи, адже питома вага таких споживачів у даній групі становить близько 50%. Разом з тим кількість побутових абонентів, які розраховуються за диференційованими тарифами, складає лише близько 0,8% від їх загальної кількості, а їхній обсяг споживання електроенергії у 2014 році склав приблизно 2,0% від загального споживання електричної енергії населенням.
Усе це свідчитьпро необізнаність населення з можливостями економії коштів при розрахунках за електроенергію залежно від періодів доби її користування.
З метою сприяння роботі енергосистеми Україниспоживачам пропонується перехід на розрахункиза тарифами, диференційованими за періодами часу. Застосування таких тарифів дозволить дієво заощадити грошові кошти в оплаті за електроенергію,за умови здійснення  наступних заходів:
для населення:
- використання більшого обсягу електричної енергії в нічні години доби;
- незастосування енергоємнихелектроприладіву період з 8 до 11 години та з 17 до 22 години;
для споживачів:
- перенесення часу роботи підприємств, які працюють в одну зміну,на нічні години доби, для тих, які працюють у першу та другу зміни – перенесення роботи другої зміни на нічні години доби;
- незастосування енергоємного обладнання як для опалення, так і в технологічних процесаху період з 8 до 11 години та з 17 до 22 години;
- зниження підприємствами з безперервним циклом роботи навантаження у період з 8 до 22 години доби.
Самостійне впровадження споживачами зазначених заходів забезпечить зменшення нерівномірності добового графіка навантаження об’єднаної енергетичної системи України,збільшить стійкість роботивітчизняної енергосистеми та дозволить зменшити вартістьвиробництва електроенергії тепловими електростанціями.
Перейти на дифтарифи нескладно – для цього слід лише звернутись до місцевої електропостачальної організації із відповідною заявою. Вам буде надано всебічне сприяння та усі необхідні роз’яснення.

 

  Відбулася чергова ,  тридцять восьма сесія Головненської селищної ради, на якій було розглянуто такі питання ::
- Про внесення змін до рішення Головненської селищної ради №33/2 від 29.01.2015 року «Про селищний бюджет на 2015 рік».
- Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Хмелюку Валентину Петровичу.
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Верещуку Петру Галактіоновичу.
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Оксентюку Якову Никифоровичу.
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Павловичу Василю Володимировичу.
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Якимук Оксані Данилівні.
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Гаврилюку Петру Васильовичу.
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Савош Анастасії Іванівні.
- Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.
- Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Волиньобленерго».
- Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність.
- Про надання дозволу на розробку проектів детальних планів території.
- Про надання дозволу на виготовлення паспорта прив’язки групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
- Про розпорядження селищного голови, прийнятих у міжсесійний період.

НОВИНИ 20.08.2015

Шановні жителі та гості міста Любомля!

Запрошуємо Вас взяти участь у заходах з нагоди відзначення в районі 24-ї річниці Незалежності України та дня Державного Прапора  України,які відбудуться:
21.08.2015р. – Урочисті збори   та концерт , приурочені 24-й річниці
                         Незалежності України (12.00 год., районний  будинок
                                                                  культури);
23.08.2015р. — урочисте підняття Державного Прапора  України
                                                             (9:00 год., площа біля приміщення районної
                                                                ради);
23.08.2015 р.  – оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання
                           синхронно із заходами у м.Києві за загиблими у боротьбі за
                          незалежність України, у зв’язку із подіями Революції 
                          Гідності та відстоювання територіальної цілісності  нашої
                          держави  в районі проведення АТО
                                                                (12.00  год., площа біля приміщення районної
                                                                ради);
   23.08.2015р. —   півфінальні матчі   чемпіонату району з футболу
                                                     (14 :00 год., стадіон «Колос»). 
24.08.2015.   – Тематична виставка «З Україною в серці» та вшанування
                          полеглих Героїв- захисників  у зв’язку  річницею 
                         «іловайської трагедії» 
                                                         ( 9.30 год., районна центральна бібліотека).

НОВИНИ 19.08.2015

Сьогодні відбулась 50-та сесія районної ради. Порядок денний: - Про підсумки  виконання бюджету та стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах та організаціях району за перше півріччя 2015 року; - Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2015 року № 42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”; - Про затвердження в новій редакції переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району; - Про хід виконання запитів депутатів районної ради; - Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2015 року; - Про батьківську плату за харчування вихованців дошкільних навчальних закладів; - і інші. Крім того, не прийняте рішення «Про оптимізацію мережі навчальних закладів району». В роботі сесії районної ради взяв участь депутат Верховної Ради України Ігор Гузь.

 

Вчора відбулось засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів та колегія районної ради, де розглянуто було проекти рішень сесії.

НОВИНИ 18.08.2015

Шановні колеги!

Від часу набрання чинності 9 липня 2011 року Законом України «Про безоплатну правову допомогу» Міністерством юстиції України здійснюється формування системи безоплатної правової допомоги в Україні.
1 липня в Україні стартував широкомасштабний соціальний проект Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги за участю урядів Канади та України з відкриття 100 додаткових центрів безоплатної правової допомоги.
Одним із таких центрів є Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Робота Центру орієнтована на надання правових послуг соціально вразливим категоріям населення, таким як: малозабезпечені, учасники бойових дій (у тому числі, це стосується учасників АТО із відповідним статусом, та членів сімей загиблих), діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які можуть стати або стали жертвами насильства у сім’ї, біженці тощо. Зокрема, частиною 1 статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» визначено перелік осіб, які мають право на отримання вторинної правової допомоги, а також конкретизовано на який вид правової послуги.
Центр забезпечує доступ громадян до безоплатної вторинної правової допомоги, що включає такі види правових послуг, як захист від обвинувачення, здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, а також складення документів процесуального характеру.
Правову допомогу в Центрах надають адвокати, які пройшли конкурсний відбір та включені до локальних реєстрів адвокатів. Слід зауважити, що Центр забезпечує доступ до правової допомоги у цивільних та адміністративних справах, а також надає захист потерпілим і свідкам у кримінальному провадженні. (Завантажити)
Жителі Володимир-Волинського, Горохівського, Іваничівського, Локачинського, Любомльського, Шацького районів та міст Володимир-Волинський, Нововолинськ можуть звертатися за адресою: 44700,м.Володимир-Волинський, вул.Устилузька,19 або територіального органу юстиції.
Детальна інформація за тел. (03342)3-8-11, 3-8-16

Сподіваємося на ваше розуміння та підтримку у цій благородній і так важливій справі та запрошуємо до співпраці.

З повагою директор Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Н.С.Смолярчук.

НОВИНИ 14.08.2015

Вчора відбулося засідання постійних комісій районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв"язку, торговельного та побутового обслуговування населення.
Порядок денний:

1. Про підсумки виконання за І півріччя 2015 року Програми соціально-економічного розвитку району на 2014 - 2015 роки затвердженої рішенням районної ради від 12.12.2013 № 31/3.
Інформувала: Столярчук Є.О., начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Любомльської райдержадміністрації.

2. Про районну цільову програму «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»на 2015-2016 роки
Інформувала: Столярчук Є.О., начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Любомльської райдержадміністрації.

3. Про надання дозволу на оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
Інформував: Сушик М.М., голова ради

4. Про прийняття основних засобів.
Інформувала: Романюк І.А., начальник відділу районної ради з питань спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району та земельних відносин.

5. Про оптимізацію мережі навчальних закладів району.
Інформує: Стрільчук В.І., начальник відділу освіти Любомльської РДА.

6. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2015 року.
Інформував: Сушик М.М., голова ради.

7. Про порядок денний 50 сесії районної ради.
Інформував: Сушик М.М., голова ради.

 
Вчора відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я і з питань освіти, духовності, фізичної культури, молоді та спорту.
Порядок денний:
1. Про підготовку закладів освіти району до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.
Інформує: Стрільчук В.І.,начальник відділу освіти райдержадміністрації.

2. Про оптимізацію освітніх закладів Любомльського району.
Інформував: Стрільчук В.І., начальник відділу освіти райдержадміністрації.

3. Про погодження плану роботи районної ради на ІІ-ге півріччя 2015 року.
Інформував: Склянчук М.Ю., керуючий справами районної ради.

4.Про погодження порядку денного 50-ї сесії районної ради.
Інформував: Сушик М.М.,голова районної ради.
НОВИНИ 12.08.2015
Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, порядок денний: - Провиконання заходів щодо попередження дитячої злочинності та бездоглядності, вживання дітьми алкогольних і тютюнових виробів; - Про погодження проекту регуляторного акту «Про батьківську плату за харчування вихованців дошкільних навчальних закладів»; - Про оптимізацію мережі навчальних закладів району; - Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2015 року; - Інші.
НОВИНИ 10.08.2015

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання чергової 50 сесії районної ради 6 скликання" на 19 серпня 2015 року (11.00 годину), яка відбудеться у великому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  чергової 50-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”; - Про затвердження районної програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік; - Про внесення змін  і доповнень до районної Програми забезпечення прав і законних інтересів дітей, їх соціального захисту та всебічного розвитку на період до 2020 року; - і інші.

З проектами рішеннями можна ознайомитись на даному веб-сеайті.

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

НОВИНИ 07.08.2015

Учора на базі Гущанської сільської ради відбулося підписання партнерскої угоди у рамках реалізації  проекту «Підвищення якості та доступності регіонів Хелмського (Республіка Польша) та Любомльського (Україна) шляхом будівництва та модернізації доріг інфрастуктури у прикордонній зоні з метою їх сталого розвитку». Угода підписана в рамках програми транснаціональної співпраці Республіки Польша- Білорусь- Україна на 2014-2020 роки. Фінансування проекту здійснюватиметься таким чином, що лідер і кожен з партнерів забезпечують 11% власних коштів на завдання проекту, а 89% на його реалізацію надасть грант  прикордонного співробітництва за Програмою.
Фінансові ресурси проекту направлені на будівництво, ремонт доріг та іфраструктури регіонів.
Угода укладена  органами місцевого самоврядування Хелмського повіту Люблінського воєводства Республіки Польша та Любомльського району Волинської області України.

       
Участь у підписання угоди взяли з української сторони- голова районної ради Микола Сушик,  Гущанський сільський голова Олексій Нестерук, радник обласної державної адміністрації Микола Пархомук
НОВИНИ 06.08.2015

Про пільги чорнобильцям: що скасовано та змінено?


В Україні скорочено кількість категорій чорнобильців, що мають право на пільги, а також змінено порядок їх надання.
Зміни пов’язані з прийняттям 28 грудня 2014 року Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України».
Цим законом зміни були внесені до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Вони є досить істотними та набули чинності з 1 січня 2015 року.
Зокрема, з даного Закону виключено статтю 2, в якій визначалися категорії зон радіоактивно забруднених територій. Такими були: зона відчуження, зона   безумовного (обов’язкового) відселення, зона гарантованого добровільного відселення, зона посиленого радіоекологічного контролю.
Щодо пільг та компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, варто вказати наступне – по категоріях:
Для І категорії, а саме для осіб, інвалідність яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС, пільги залишились без змін.
Для ІІ категорії (до якої відносяться ліквідатори та евакуйовані) – виключено пункт про першочергове щорічне безплатне забезпечення санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок. Всі інші пільги та компенсації для цієї категорії залишились без змін.
Для потерпілих ІІІ категорії також виключено пункт про першочергове щорічне забезпечення пільговою санаторно-курортною путівкою або путівкою на відпочинок. Щодо пільги на відшкодування 50% вартості твердого палива, то надалі вона надаватимуться даній категорії за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує податкову соціальну пільгу ( станом на січень 2015 року максимальна величина доходу, яка дає право на податкову соціальну пільгу, складає 1710 грн на особу). Інші пільги та компенсації для цієї категорії залишились без змін.
Що стосується потерпілих IV категорії, то всі пільги та компенсації скасовано, оскільки статтю 23 Закону, де вони перелічувалися, взагалі виключено.
Пільги та компенсації потерпілим дітям та їх батькам відповідно до змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» також переглянуті, а саме виключено наступні пункти:
– повне державне забезпечення дітей до вступу їх до школи (не старше 8 років) шляхом безплатного виховання (утримання) їх у державних та комунальних дошкільних навчальних закладах і надання щомісячної грошової допомоги, розмір якої визначається постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2007 року № 649 «Про встановлення розмірів виплат деяким категоріям громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (щомісячна допомога до 3-х років - 13,50 грн, до 6 років - 26,50 грн);
– щорічне безплатне забезпечення потерпілих дітей путівками на оздоровлення строком до двох місяців. (Потерпілим дітям віком до 10-ти років разом з одним із батьків або особою, яка їх замінює, за умови, що така особа належить до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, передбачалось забезпечення путівками для оздоровлення);
– щомісячні виплати в порядку та розмірі, встановленими Кабінетом Міністрів України від 20.04.2007 року №649, незалежно від інших виплат на кожну дитину шкільного віку, яка евакуйована із зони відчуження або народилася після 26 квітня 1986 року від батька або матері, які на час настання вагітності мають підстави належати до категорії І або ІІ, а також на кожну дитину, яка проживала у зоні безумовного (обов’язкового) відселення з моменту аварії до прийняття постанови про відселення (щомісячна допомога у розмірі 16,50 грн);
– щомісячні виплати в порядку та розмірі, встановленими Кабінетом Міністрів України від 20.04.2007 року №649, сім’ям на кожну дитину шкільного віку, яка стала інвалідом або перебуває на диспансерному обліку по захворюванню внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також дітям шкільного віку, батьки яких стали інвалідами I або II групи чи померли внаслідок Чорнобильської катастрофи (щомісячна допомога у розмірі 32 грн);
– виплата грошової компенсації батькам потерпілих дітей, які не відвідують дитячі дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади (у тому числі й тих, які не перебувають в обліковому складі шкіл), на суму середньої вартості харчування в цих закладах, що встановлювалось органами місцевого самоврядування (щомісячна допомога за невідвідування дошкільного закладу: до 3-х років – у розмірі 216 грн., до 6-ти років – 260 грн).
Збережено надання жінкам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відпустки по вагітності і пологах тривалістю 90 календарних днів до пологів і 90 календарних днів після пологів, яка обчислюється сумарно і надається жінкам повністю, незалежно від кількості днів, фактично використаних до пологів, з оплатою в розмірі повного заробітку, незалежно від страхового стажу та місця роботи.
Норми закону щодо виплати компенсації громадянам, які проживають на територіях радіоактивного забруднення та доплати громадянам, які працюють на територіях радіоактивного забруднення, виключені.
Статтею 60 в редакції Закону, який діяв до 31.12.2014 року, особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, надавались й інші пільги та компенсації, передбачені законодавством України. Нова її редакція передбачає право особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, які мають одночасно право й на інші пільги та компенсації, передбачені законодавством України, вибір пільг та компенсацій відповідно лише до одного із законів України.

                                                                                               Управління соціального  захисту
                                                                                                населення  райдержадміністрації

НОВИНИ 03.08.2015
До загального фонду місцевого бюджету за 6 місяців 2015 року надійшло 123509,3 тис. гривень, що становить 118,5 відсотків до планових надходжень.
Власних надходжень надійшло 32148,4 тис. гривень. Забезпечується виконання власної дохідної частини всіма місцевими радами.
 
Місцеві ради працюють по наповненню місцевих бюджетів, в т.числі за рахунок податкових надходжень. Зокрема, податку на доходи з фізичних осіб за І півріччя надійшло 7908,1 тис. гривень, що станоовить 114,9 відсотка до бюджетного призначення за звітний період.
Акцизного податку отримано 12768,2 тис. грн., де частка становить:
Любомльська міська рада – 2921 тис. гривень;
Вишнівська сільська рада – 3417,2 тис. гривень;
Рівненська сільська рада – 5757 тис. гривень:
Римачівська сільська рада- 570,8 тис. гривень.
Податку на нерухоме майно ( в тому числі плата за землю) надійшло 2224.3 тис. гривень, що становить 142,3 відсотка планових надходжень.
Надходження єдиного податку становить 1715,2 тис. гривень, що становить 116,3 відсотка до помісячного призначення.

 

            В Луцьку відбувся семінар - практикум голів міськрайонних, первинних профспілкових організацій держустанов області.
На семінарі обговорювалися питання про: адміністративно-територіальної реформи та проекти перспективного плану формування території самодостатніх громад у Влинській області, нововедення в пенсійному законодавстві України, поточну ситуацію в профспілковову  русі держави, надання субсидій на житлово-комунальні послуги та інше.
У робочому семінарі-практикмі взяла участь голова Любомльської районної профспілкової організації працівників держустанов, начальник загального відділу районної ради Пасаман Олена Волдимирівна.

 

31 липня, на фасаді Любомльської районної гімназії імені Наталії Ужвій було відкрито й освячено меморіальну дошку Кушніру Сергію Олександровичу. Завтра , 1 серпня виповниться рік ,коли при виконанні бойового завдання на вантажівці з військовослужбовцями 51-ї бригади підірвашись на протитанковій міні Сергій загинув в районі міста Амвросіївка.

Аби вшанувати світлу пам’ять загиблого Героя АТО на шкільному подвір’ї зібрались рідні, друзі, педагогічний колектив навчального закладу,представники районної влади, жителі міста.

Захід розпочався з поминальної панахиди та освяченням пам’ятної дошки настоятелем Свято-Георгіївського храму отцем Володимиром.

Світлими спогадами про Сергія, де він протягом останнього часу працював завгоспом , як про хорошого,відповідального працівника і просто уважного сім’янина з присутніми поділилася директор Любомльського навчально-виховного комплексу «ЗОШ –І-ІІІ ступеня- районної гімназії ім.Наталії Ужвій Олена Тишик.

З словами подяки до батьків, що виховали справжнього чоловіка, який прийняв виважене серйозне рішення і пішов захищати свою державу та віддав своє життя захищаючи усіх нас звернувся голова районної ради Микола Сушик.

Вшанування патріотів, які віддали своє життя за українську державу – це священний обов’язок кожного. Проте ця меморіальна дошка більше потрібна не полеглому звитяжцеві, а нам, живим, нашим дітям, нашим нащадкам, щоб всі пам’ятали, якою ціною дається нам свобода і мир.

Вічна пам’ять Герою!

Довідково:

Кушнір Сергій Олександрович, народився 29 серпня 1984 року в с.Машів. Останнім часом працював завгоспом в районній гімназії. 11 квітня 2014 року мобілізований на службу до Збройних сил України. Брав участь у визволенні Савур – могили на Донеччині. 1 серпня 2014 року, виконуючи бойове завдання вантажівка з військовослужбовцями 51-ї бригади підірвалася на протитанковій міні в районі міста Амвросіївка. На місці загинуло троє бійців – серед яких наш земляк Кушнір Сергій Олександрович.

Указом Президента України №311/2015 від 4 червня 2015 року «за особисту мужність та високий професіоналізм,виявленні у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі»,нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

У Сергія залишилась донечка Діанна та дружина Юлія.

( http://www.lbmadm.gov.ua/press-tsentr/item/2715-v-raionnii-himnazii-imeni-natalii-uzhvii-vidkryto-i-osviacheno-memorialnu-doshku-heroiu-ato-serhiiu-kushniru )

 

НОВИНИ 28.07.2015
Успішно працюють над виконанням бюджету у Запільській сільській раді. Так. у першому півріччі додатково до бюджету надійшло понад двісті тисяч гривень. За ці кошти радою уже проведено  заміну вікон на тепрозберігаючі у місцевому дошкільному закладі( на це виділено майже десять тисяч гривень). Крім цього, проведено грейдерування сільських доріг. Проводяться інші роботи.
 

              За власні  бюджетні  кошти  у селах Вишнівської  сільської  ради проводиться капітальний і біжучий ремонт  вулиць сіл  Коцюри та Вишнів. За рахунок  перевиконання дохідної частини бюджету на ці цілі депутати  виділили  майже  два мільйони гривень. Роботи проводяться  дорожніми  будівельними організаціями Волинської  області.
Радою виділяються кошти на виконання інших програм соціально-економічного розвитку.
 

 
У цьому році традиційно з ініціативи Любомльської районної організації ВО «Свобода» 25-26 липня 2015 року поблизу озера Велике Згоранське відбувся національно-патріотичний табір «Згоранська варта».
За традицією учасники заходу вшанували пам’ять героїв, які полягли у боротьбі з окупантами України. У заходах взяли участь перший заступник голови Волинської обласної ради Олексндр Пирожик, голова Любомльської районної ради Микола Сушик, представник «Легіону Свобода» Анатолій Король, депутати обласної та місцевих рад від Свободи, ветерани-члени братства ОУН-УПА, імені полковника Клима Савура, представники громадскості, краєзнавці, письменники, журналісти.
Заходи розпочалися з автопробігу від озера Велике Згоранське до місця останнього бою повстанців із загону Володимира Кушніра з німецькими окупантами, що відбувся 16 липня 1943 року. Цьогоріч Любомльська "Свобода" додала до пам'ятного хреста інформаційний стенд, на якому описані згадані події. Панахиду за загиблими відслужив настоятель храму святого Архистратига Михаїла УПЦ Київського патріархату отець Віктор. До підніжжя пам'ятника присутні поклали вінки та квіти. Вшанували пам'ять усіх українських героїв хвилиною мовчання.
Крім того, учасники автоколони відвідали місце останнього бою групи УПА Пилипа Чихура, що відбувся 23 липня 1950 року на хуторі біля гори Герасимиха. Про цю історичну подію розповів відомий волинський журналіст і письменник Володимир Лис.
"Упродовж віків українці боронили свою землю від різних окупантів. Символічно, що на Любомльщині встановлені пам'ятники героям УПА, які у липні 1943-го боролися проти німецьких, а в липні 1950-го – через більше, ніж 5 років після "совєцької пабєди" – проти комуністичних окупантів. Їх боротьба не була даремною. Україна повстає в новій борні, що неминуче завершиться найбільшою українською перемогою. Жертовність тих хлопців – у жилах їхніх нащадків, тих, хто зі зброєю в руках захищає нашу землю від новітніх окупантів з путінської Росії", – наголосив у своєму виступі Олександр Пирожик.
Естафету ветеранів УПА Марії Ткачук і Тетяни Барбелюк-Байди, які у виступах пообіцяли "не демобілізовуватись" і "на зло путінській Росії" прожити до ста років, перейняв боєць "Легіону Свободи" Анатолій Король. Він поділився спогадами про участь у воєнних діях і наголосив, що свободівців на фронті нині воює більше тисячі, серед них – депутати різних рівнів, екс-віце-спікер парламенту Руслан Кошулинський, народний депутат України VII скликання Олексій Кайда та інші.
Депутат Волинської облради від "Свободи" Святослав Боруцький і голова Любомльської райради свободівець Микола Сушик загострили увагу на незавершеності Революції гідності, загрозі контрреволюції, героїчному протистоянні українських бійців із російськими окупантами на Донбасі. Слід зазначити, що голова фракції ВО "Свобода" у Любомльській міській раді Сергій Духницький також нині воює на Донбасі.
Пам’ятний захід, який проводиться не вперше, засвідчив що громада краю пам’ятає своїх героїв, їх ратний та духовний подвиг, який є і буде прикладом патріотизму, любові і жертовному служінню Україні.

 

У  Римачівській сільській раді відбулися  сходи громадян, в яких взяли участь жителі сіл Римачі та Березці. Обговорювалися питання добровільного об"єднання територіальних громад.  Для  Римачівської  громади , яка володіє певним фінансовим ресурсом для вирішення  економічних і соціапьних проблем тутешніх сіл, це питання є складним. Невипадково на сходах ставилися питання: для чого це і вигідно воно нам.
Більшість представників громади розуміють необхідність об"єднання, але щоб це було в інтересах сіл Римачі та  Бережці.  На сходах вирішили запросити на чергове громадське зібрання спеціалістів з обласного офісу проведення реформ, залучити до обговорення ширше коло  депутатів різних рівнів. представників політичних та громадських організацій,  місцевих та сусідніх громад, щоб виробити конкретні пропозиції.
На громадському зібранні взяли участь та виступили, заступник голови районної ради  Ганна Сачук,  радник голови обласної держадміністрації  Микола  Пархомук,  депутат районної ради  Володимир Гвізда.

НОВИНИ 24.07.2015

               За кошти місцевого бюджету  у цьому році проведено грейдерування населених пунктів  Радехівської сільської ради. На це виділили 5,5 тисяч гривень. Проведено ремонт покрівлі приміщення  колишньої  загально-освітньої  школи І- ступеня у селі Чмикос.
На благоустрій ( впорядкування кладовища, території обеліска Слави, вивезення сміття, проведення інших робіт) рада вишукала понад чотири тисячі гривень. Все це зроблено за рахунок додаткових надходжень до бюджету.

 

Шановні громадяни!
В Державній фінансовій інспекції у Волинській області  діє  „телефон довіри”, на який ви можете звернутись з інформацією про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна, а також про неправомірні дії (бездіяльність) службових осіб Державної фінансової інспекції в області
Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями можна звертатись до головного державного фінансового інспектора з питань внутрішнього аудиту Приступи Олени Вікторівни           за номером  (0332) 77-09-16 протягом робочого дня.

Про вчинення дій(бездіяльність) з ознаками корупційного правопорушення працівниками Державної фінансової інспекції в області ви можете повідомляти головного юрисконсульта юридичного відділу Кортоус Тетяну Василівну
за номером (0332) 77-09-17 протягом робочого дня.
Наша адреса: 43005, м. Луцьк, вул. Грушевського, 3а, Е-mail:volkru@ukrpost.ua   

 

                З перевиконанням виконується дохідна частина бюджету Римачівської сільської  ради.  Так, за перше півріччя 2015 року перевищення становило 436 тисяч гривень, Додаткові надходження спрямовуються на виконання завдань місцевої програми економічного та соціального розвитку. Зокрема, виділили 100 тисяч гривень на ремонт вулиці Шкільної у селі Римачі. Таку ж суму вишукали на біжучий ремонт освітніх установ ради.
З бюджету протягом року спрямовувалися кошти на благоустрій населених пунктів, розвиток спорту, соціальний захист, вирішення інших фінансово-господарських питань. Рада проводить  співфінансування Штунської пожежної команди та Любомльського об’єднаного трудового архіву.
Питання виконання сільського бюджету, внесення змін до нього , стан вирішення проблем соціально-економічного розвитку є постійним предметом обговорення і вирішення на сесіях та засіданнях виконавчого комітету ради.

НОВИНИ 22.07.2015
У вирішенні завдань економічного і соціального розвитку Рівненською сільською радою постійно приділяється увага покращенню матеріально-технічного забезпечення місцевих навчальних. культосвітніх закладів. Тільки  нещодавно для потреб  Рівненського НВК рада придбала холодильник. Рішення про виділення коштів депутати прийняли з урахуванням клопотання батьківського комітету громади.
 
Волинська обласна рада прийняла рішення від 25.06.2015 року №35/10 "Про схвалення проекту Перспективного плану формування територій громад Волинської обалсті". З даним рішенням можна ознайомитись на сайті Волинської обласної ради http://volynrada.gov.ua/session/35/10-0
НОВИНИ 21.07.2015

Сьогодні відбулися заходи з нагоди 71-ї річниці визволення району від німецько-фашистських окупантів. Представники громадськості Любомльщини поклали вінки-шани та живі квіти до Меморіалу Слави та Меморіалу борцям за волю України.
З словами вдячності воїнам-визволителям району, борцям за волю України, загиблим на фронтах другої світової і у війні за територіальну цілісність нашої держави з терористично-російськими найманцями виступили радник голови обласної держадміністрації Микола Пархомук , голова районної ради Микола Сушик, Любомльський міський голова Роман Ющук, учасник визволення Любомля від фашистських загарбників Володимир Овдієвич.
На зібранні з нагоди річниці визволення району були вручені бойові нагороди рідним воїнів, які поклали своє життя за Україну у зоні АТО , Сергія Кушніра, Миколи Штанського.


 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Особливості посвідчення права спільної власності на земельну ділянку; - Неприпустимість вчинення насильства в сім’ї.(Завантажити)

 

Масово відзначили  свято свого села Рівне  його мешканці та гості сусідніх сіл ради . У програмі  свята був цілий перелік заходів. А почалося воно освяченням хреста  на в»їзді  до села - духовного оберега давнього поліського поселення.
Відбулося покладання квітів до реставрованого за кошти місцевого бюджету і спонсорів обеліску Слави (свято  співпало з 71-ю річницею визволення  Рівне від німецько-фашистських загарбників).
Майстри художньої самодіяльності Рівнесьукого будинку культури подарували усім прекрасні зразки пісенної та танцювальної народної творчості.  Місцевих  дорослих талантів повноцінно та оригінально доповнили виступи сільського дитячого колективу.
Привітали зі святом  рівненчан  гості з гміни Руда Гута  Республіки Польща.
Свій майстер - клас на святі продемонстрували юні дзюдоїсти з міста Любомля.
На святі  волонтерами  проводилася акція  по збору коштів на підтримку воїнів Збройних Сил України.  Учасники свята  активно долучилися до акції «Нагодуй солдата», які зібрали    2,5 тисяч гривень .
На сваті села  взяв участь і виступив голова районної ради  Микола Сушик . Він відзначив роботу ради у соціально-економічному розвитку  місцевих  населених   пунктів ,    

привітав громаду і її гостей  зі святом,  побажав їм успіху у праці  та добробуту  у сім ї, миру і злагоди у державі.            
 

Одним із  актуальних  питань, які сьогодні обговорюються на громадських зібраннях у селах району є  об’єднання  рад  з метою створення економічно і фінансово самодостатніх громад, які гарантуватимуть  розвиток сільської інфраструктури, функціонування закладів соціальної сфери, будівництво та ремонт  місцевих доріг, надання якісних послуг людям. Вирішення інших життєво важливих проблем.
Вчора таке обговорення відбулося  на сходах громадян сіл  Полапівської сільської ради  ( Полапи і Сокіл). Жителів цікавили механізм та процедура об’єднання громад, позитиви і можливі втрати при такому об»єднанні.
У сходах громадян взяв участь голова районної ради Микола Сушик. Він,зокрема, ознайомив присутніх з основними положеннями закону України « Про добровільне об’єднання територіальних громад», проінформував про те,як проходить ця робота в інших громадах району, громадські напрацювання з даного питання, Окрему увагу звернув на фінансову підтримку держави, обласних та районних органів влади   об’єднаним  громадам.

НОВИНИ 15.07.2015
Відкриття магазину-книгарні у місті Любомль подія особлива, можна сказати знакова. А відкрито заклад духовності у приміщенні колишнього кафе у самому центрі міста з ініціативи підприємця Світлани Богинської. Для відвідувачів запропонована навчальна, наукова та художня література, канцтовари, атласи, зошити тощо. Змістовна і поліграфічна друкована продукція орієнтована на учнівську та студентську молодь, всіх, хто цінує мудрості і красу слова.
У презентації книгарні взяв участь голова районної ради Микола Сушик. Він, зокрема, зазначив, приємно вражений побаченим і задоволений, що наше місто, район матимуть таку книгарню. Дуже знаково, що будинок книги створюється на місці бару. Переконаний, що він стане осередком культури, духовності. І хотілося, щоб така тенденція була за приклад іншим підприємцям, щоб саме тут, а не в барах ми бачили наших молодих людей. У духовності – наша сила, сила народу і держави. Подякував пані Світлані Богинській, що звернула увагу на наше містечко і запевнив, що ми підтримуватимемо роботу закладу. Подякував усім причетним до такого свята.
Відвідувачі книгарні ознайомилися з книжковою продукцією, висловили свої пропозиції до роботи будинку книги на майбутнє.
 

 

Забузька сільська рада оприлюднює рішення від 30.06.2015 №37/3 "Про встановлення ставок земельного податку на території Забузької сільської ради ". (Завантажити)
НОВИНИ 14.07.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: -Права дитини в сім`ї; - Введено в дію Закон України “Про запобігання корупції” та внесено зміни до законодавчих актів України; - Строки здійснення виконавчого провадження.(Завантажити)

 

У державі проходить 6-а хвиля мобілізації до Збройних Сил України. Сьогодні  Любомльським районним об’єднаним військовим комісаріатом проведена чергова відправка до армії представників з числа військовозобов’язаних Любомльського та Шацького районів.
У заходах відрядження взяли участь голова районної ради Микола Сушик, міський голова Роман Ющук.

 

 

Олеська сільська рада оприлюднює рішення "Про затвердження ставок земельного податку по Олеській сільській раді Любомльського району Волинської області ". (Завантажити)
 

Вчора відбулась зустріч з громадськими організаціями, а саме: «Гущанські патріоти» (с.Гуща), «Власний крок» (с.Коцюри), «Добра справа» (смт.Головне), «Спільна справа» (с.Нудиже) по  підготовці відповідних документів по  мікропроектній пропозиції. Дану зустріч провела Оксана Гузь – керівник Волинського обласного ресурсного центру громад, голова ради Микола Сушик та заступник голови ради Ганна Сачук.

 

 

Зачернецька сільська рада оприлюднює рішення "Про встановлення ставок земельного податку на території Зачернецької сільської ради ". (Завантажити)
 

 

Римачівська сільська рада оприлюднює рішення "Про затвердження ставок земельного податку та Положення про плату на землю на території Римачівської сільської ради ". (Завантажити)
 

 

Штунська сільська рада оприлюднює рішення "Про затвердження ставок земельного податку та Положення про плату за землю на території Штунської сільської ради". (Завантажити)
 

 

Хворостівська сільська рада оприлюднює рішення "Про затвердження ставок земельного податку Хворостівській сільській раді Любомльського району Волинської області". (Завантажити)
 

 

Почапівська сільська рада оприлюднює рішення "Про встановлення ставок земельного податку на території Почапівської сільської ради". (Завантажити)
НОВИНИ 10.07.2015

Відбулася нарада  з головами місцевих рад району.


Обговорювалися питання добровільного об’єднання  територіальних громад району. Питання має стати предметом  конкретних дій : прийняття відповідних рішень  місцевими радами  з урахуванням соціально-економічних інтересів жителів, їх пропозицій і рекомендацій. Інформацією про роботу обласного форуму з даних питань поділилися  Гущанський ( Нестерук О.О) та Згоранський (Левчук С.П.)  сільські голови.
В.о. Любомльського РОВК Роман  Гузь виступив з інформацією про хід проведення та завдання і відповідальність посадових осіб органів місцевого самоврядування  щодо проведення 6-ї хвилі мобілізації  у районі.
У роботі взяли участь голова районної ради Микола Сушик, радник голови облдержадміністрації Микола Пархомук. Вони визначили першочергові завдання для конкретного вирішення питань добровільного об’єднання територіальних громад, проведення мобілізаційних заходів у місцевих радах.

 

У Згоранській сільській раді відбулося обговорення  актуальних і найзлободенніших на сьогодні питань  об’єднання територіальних громад. Рада виступила з ініціативою і залучила до обговорення  представників сусідніх  територіальних громад ( Столино-Смолярської , Полапівської, Заболоттівської рад) . На зібранні громад було вирішено створити групи щодо роз’яснення Закону України  «Про добровільне об’єднання територіальних громад»  та визначення  за їх пропозиціями конкретних напрямків  реалізації положень закону про об’єднання в інтересах громад.
У зібранні взяв участь і висловив свої пропозиції голова Любомльської районної ради Микола Сушик.

 

          Відбулася сесія Любомльської міської ради. Депутати внесли зміни до місцевого бюджету, розглянули інші питання.

НОВИНИ 09.07.2015

         Сьогодні Любомльським об’єднаним військовим комісаріатом  проводилися збори-проводи мобілізованих до Збройних Сил України військовозобов’язаних з числа жителів Любомльського ( 9 чол.) та Шацького ( 3 чол) районів. Вони проходитимуть службу у сухопутних та прикордонних військах.
Проводжали на службу військовозобов’язаних рідні, друзі, представники громадськості та органів районних  влад.
З побажання доброї служби на захисті інтересів держави звернулися до призовників голова Любомльської районної ради Микола Сушик, радник голови облдержадміністрації Микола Пархомук.

 
За бюджетні кошти Рівненською сільською радою  у цьому році проведено грейдерування вулиць сіл Рівне і Борове,  що зв’язують окраїни з центром даних населених пунктів. На це використано понад 34 тис.гривень. Роботи проведені ДЕРП-12 Ковельської ДЕД
 
У с.Рівне відреставровано місцевий обеліск Слави. На проведення робіт затрачено 35 тис.гривень. Виконані вони як за кошти місцевого бюджету так і спонсорські.
 

У Рівненській сільській раді побувала група представників гміни Руда Гута Республіки Польща. Вони взяли участь у впорядкування кладовища колишнього польського села Острівки.
Попередньо окремі роботи по прибиранню кладовища проводилися силами рівненської громади.
Під час зустрічі уклали угоду про поїздку учнів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів у гості до польських друзів.

НОВИНИ 08.07.2015

За рахунок коштів державного бюджету у першому півріччі нинішнього року проведено ремонт доріг  загального користування місцевого значення  «Хворостів – Олеськ » протяжністю 5 км. та  «Висоцьк-Терехи-Замлиння-Штунь» протяжністю 3 км, на що освоєно майже 640 тис.гривень.
У поточному році планують проводити ремонт доріг Любомльська міська, Головненська селищна, Вишнівська, Рівненська, Куснищанська, Бірківська сільські ради, на що передбачено 4.4. млн. гривень.
За рахунок місцевого бюджету проведено капітальний ремонт вул..Хлібної та вул.Чапаєва у м.Любомль ( на це освоєно 810 тис.грн.)

 
На реалізацію програм із районного бюджету на 2015 рік передбачено 1191,9 тис.гривень. За звітний період освоєно  асигнувань на 843 тис.гривень або 70.7 відсотка  до призначення.
НОВИНИ 07.07.2015
Головою районної ради прийнято розпорядження від 07.07.2015 № 39-р "Про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади".
 

На базі Гущанської сільської ради на березі місцевого озера відбулися заходи з нагоди свята Івана Купала. Воно проходило у кращих українських традиціях. Змістовні художні номери подарували учасникам свята  творчі колективи районного та сільського будинків культури, гості з сусідньої Республіки Польща. У програмі фольклорного театралізовано дійства були і інші розважальні заходи.
На святкуванні побували представники районних структур влади, окремі депутати районної ради, місцевої і сусідніх сільських рад, підприємці. Привітали зі  святом учасників і гостей дійства голова районної ради Микола Сушик, радник голови облдержадміністрації Микола Пархомук.
Купалівські святкування відбулися і в Згоранській сільській раді.

 
З робочою поїздкою у Любомльському районі побував голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Петрович Гунчик.
Голова ОДА провів нараду з працівниками апарату, начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів виконавчої влади та силових структур району.
Володимир Гунчик під час поїздки по району ознайомився з ходом реконструкції та будівельних робіт дитячого дошкільного закладу «Світлинка» у с.Рівне, який включений до переліку об’єктів незавершеного будівництва, що фінансуватиметься за рахунок фонду регіонального розвитку на 2016 рік.
Очільник обласної держадміністрації також відвідав у м.Любомлі сім’ю загиблого військовослужбовця , учасника АТО Федчишина Анатолія Миколайовича, ознайомився з соціально-побутовими умовами проживання дружини і дітей загиблого , фінансово-господарськими проблемами сім’ї , визначили можливості їх вирішення при сприянні органів влади.
Голова облдержадміністрації провів особистий прийом громадян. Поспілкуватися із керівником найвищої гілки виконавчої влади краю виявили бажання до двох десятків заявників. Вони зверталися з різними проханнями: посприяти у вирішенні земельних проблем, забезпечення медикаментами ФАПів та подбати про подальше майбутнє місцевих малокомплектних шкіл, тощо.
У робочій поїздці по Любомльському районі голову ОДА супроводжували голова районної ради Микола Сушик та радник голови облдержадміністрації Микола Пархомук.
НОВИНИ 06.07.2015
 

Відбулися сходи громадян сіл Куснище і Городно. Одним із головних  питань, яке обговорювалося на зібранні, було питання  добровільного об’єднання територіальних громад .  Обговорення проходило  дискусійно , що засвідчило потребу в роз’ясненні законодавчої бази в проведенні  організаційних заходів, соціально-фінансової доцільності  і виході в об’єднанні.  З цією метою на зборах було вирішено створити робочі групи з числа громадських активістів. Групи мають вивчити  питання  об’єднання з іншими громадами, їх настроями і намірами.
У зібранні взяв участь голова районної ради Микола Сушик.

НОВИНИ 03.07.2015

Голова ради Микола Сушик прийняв участь у засіданні постійної діючої комісії з організації державного контролю за заготівлею другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів,яка відбулась 2 червня 2015 року. На засідлані були прийняті відповідні рішення.

 

 

Гущанська сільська рада оприлюднює рішення "Про встановлення ставок земельного податку на території Гущанської сільської ради . (Завантажити)
НОВИНИ 01.07.2015

 

Державна інспекція з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Волинській області, інформує щодо необхідності розробки та виконання планів заходів з підготовки об"єктів електричних мереж та енергетичних господарств до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

Інвормаційний лист від 15.06.2015 №20/01-333 та від 15.06.2015 №20/01-334 (Завантажити)

 

 

Підгородненська сільська рада оприлюднює рішення "Про затвердження ставок земельного податку по Підгородненській сільській раді Любомльського району Волинської області. (Завантажити)
НОВИНИ 30.06.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: -В обігу нові монети; - Права громадян при розгляді їх звернень.(Завантажити)

НОВИНИ 26.06.2015
У районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 19-ї річниці Конституції України.
У заходах взяв участь і виступив голова районного ради Микола Сушик.Військовий комісар Роман Гузь вручив посвідчення дев’ятьом учасникам АТО.

 
Відбулась позачергова 49-а сесія районної ради. Порядок денний: - Про внесення змін до рішення районної ради  від 28.01.2015 № 42/17 «Про районний бюджет на 2015 рік»;  - Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Римачівської сільської ради; - Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Римачівської сільської ради; - Про надання дозволу на внесення змін до схеми планування території Згоранської сільської ради, - Інші.
НОВИНИ 25.06.2015

 

Машівська сільська рада оприлюднює проект рішення "Про затвердження Положення про плату за землю на території Машівської сільської ради " та Аналіз регуляторного впливу. (Завантажити)
НОВИНИ 22.06.2015

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання позачергової 49 сесії районної ради 6 скликання" на 24 червня 2015 року (11.00 годину), яка відбудеться у малому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  позачергової 49-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

 
Сьогодні на пагорбі Слави (м.Любомль) відбулися заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні за участь ветеранів, керівників підприємств, установ, організацій та громадськості району,де виступив голова районної ради Микола Сушик.
НОВИНИ 18.06.2015

 

Запільська сільська рада оприлюднює проект рішення "Про затвердження ставок земельного податку по Запільській сільській раді на 2016 рік" та Аналіз регуляторного впливу. (Завантажити)
НОВИНИ 17.06.2015

 

Радехівська сільська рада оприлюднює проект рішення "Про затвердження ставок земельного податку по Радехівській сільській раді Любомльського району Волинської області" та Аналіз регуляторного впливу. (Завантажити)
НОВИНИ 13.06.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: -Децентралізація влади; - Арешт та вилучення майна боржника.(Завантажити)

 

        У п’ятницю, 12 червня, обласним центром перепідготовки та підвищення   кваліфікації в адмінприміщенні районної ради проводився виїзний семінар з питань децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування в контексті  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» для міського, сільських, селищних голів та депутатів місцевих рад Любомльського та Шацького району,
В роботі семінару також взяли участь голова районної ради Микола Сушик, заступник Ганна Сачук, окремі працівники виконавчих апаратів районної ради і райдержадміністрації та керівники її управлінь і відділів.

 

12 червня 2015 року, в районному будинку культури 10 самодіяльних аматорських колективів Любомльського району в черговий раз пройшли атестацію на підтвердження звання «народних».

 

 

Римачівська сільська рада оприлюднює проект рішення "Про затвердження ставок земельного податку" та Аналіз регуляторного впливу. (Завантажити)

НОВИНИ 08.06.2015
В неділю,7 червня, відбувся футбольний турнір серед ветеранів району, присвячений Дню журналіста.
 

В суботу, 6 червня, проводилися ігри чемпіонату району з футболу: календарна зустріч чемпіонату області з футболу серед сільських колективів фізкультури між командами Любомля та Каменя-Каширського (рахунок 3:3).

НОВИНИ 04.06.2015
Сьогодні відбулась позачергова 48-а сесія районної ради. Порядок денний: - Про внесення змін до Програми розвитку освіти Любомльського району 2014-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 29.04.2014 № 36/3;  - Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”; - Про підтримку звернення депутатів Володимир-Волинської районної ради до Президента України, Генерального прокурора України та Володимир-Волинського міського суду щодо зняття обвинувачення про дезертирство бійців 51–ї ОМБР; - Про звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної Ради України щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, промисловості, підприємців  та внесення змін до порядку Індексації пенсій та заробітних плат, - Інші.
 
При голові та заступнику голови районної ради керівник Волинської обласного ресурсного центру громад Оксана Гузь провела тренінг з головами громадських організацій Любомльського району сіл Коцюри, Гуща, Нудиже, смт. Головне по впровадженню мікропроектів громад спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
 

УВАГА:
Місячник правових знань


Любомльське районне управління юстиції повідомляє, що з 29 травня по 28 червня 2015 року  з метою відзначення в районі 19-ї річниці Конституції України   в районі проводиться місячник правових знань.
Також нагадуємо, що при районному управлінні юстиції діє громадська приймальня з надання безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення.
16 червня 2015  буде проводитись пряма телефонна “Гаряча лінія”  з метою надання громадянам правових консультацій за номером 2-21-21.

НОВИНИ 02.06.2015

    Традиційно, на другий день Трійці, Любомльчани святкують день міста. Учора, 1 червня, на центральній площі міста відбулися  заходи з нагоди свята. Громаду міста вітали міський голова Роман Ющук та голова районної ради Микола Сушик.
Для жителів та гостей міста районним будинком культури було підготовлено святкову програму за участю народного аматорського хору ветеранів війни і праці «Осіннє золото», народного вокального ансамблю естрадної пісні РБК «Голос любові» та переможців конкурсу юних виконавців української та сучасної пісні «Зірки над Бугом». Вела святковий концерт Тетяна Зінчук.

 

1 червня  відбулися  святкові заходи, приурочені  Міжнародному дню захисту дітей на центральній площі міста Любомль.
Відділом освіти Любомльської райдержадміністрації та Будинком школяра було організовано і проведено марш-прохід та єдиний в області огляд-конкурс духових оркестрів будинку школяра Любомльського району на приз І.М.Теплякова.
Результати огляду-конкурсу:       
І місце – духовий оркестр Будинку школяра при Любомльському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- районна гімназія» ім. Наталії Ужвій (керівник Олександр Шоцький).
ІІ- місце – духовий оркестр Будинку школяра при Головненській  ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Ярослав Дудар).
ІІІ – місце – духовий оркестр Будинку школяра при Полапівській ЗОШ  І-ІІІ ст. (керівник Ярослав Москалюк). 
В програмі свята були показові виступи команди дзюдо (ДЮСШ), запуск повітряних зміїв (СЮТ), конкурс «Малюнок на асфальті», «Танцювальна веселка», свято дитинства «Ми діти твої, Україно!»

 

В неділю, 31 травня, відбулися заходи з нагоди святкування Дня селища Головне (селищний голова Микола Демедюк). Взяв участь у заходах і привітав громаду голова районної  ради Микола Сушик.

 

В суботу, 30 травня, відбувся юнацький турнір з дзюдо «Кубок Любомля».
Подяки від  СК «Іппон» президент клубу Валерій Брук вручив голові районної ради Миколі Сушику, голові міської ради Р. Ющуку, начальнику відділу освіти райдержадміністрації В.Стрільчуку за активну участь у розвитку дзюдо у м. Любомлі та підтримку юнацького турніру.

НОВИНИ 29.05.2015

Голова ради М.Сушик та заступник голови ради Г.Сачук взяли участь у заходах з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, які традиційно щорічно проходять  в Головненській спеціалізованій школі-інтернаті.  

 

Сьогодні у Любомльській районній друкарні відбулися заходи з нагоди Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження. Грамотою районної ради було відзначено Дрозд Наталію Іванівну – оператора копіювальних та розмножувальних машин КП «Любомльська районна друкарня» за багаторічну працю і  сумлінне виконання службових обов’язків.

 

      У школах району сьогодні відбулося свято останнього дзвоника. Голова ради Микола Сушик та заступник Ганна Сачук взяли участь у святкових заходах з нагоди закінчення навчального року в Любомльській районній гімназії ім. Н.Ужвій та Любомльській ЗОШ №2 І-ІІІ ст.  

 

 

Ладинська сільська рада оприлюднює проект рішення "Про затвердження ставок земельного податку" та Аналіз регуляторного впливу. (Завантажити)

 

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання позачергової 48 сесії районної ради 6 скликання" на 4 червня 2015 року (11.00 годину), яка відбудеться у малому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  позачергової 48-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

НОВИНИ 28.05.2015

 

Сьогодні відбулось засідання постійних комісій районної ради з питань освіти, духовності, фізичної культури, молоді та спорту та з питань соціального захисту населення та охорони здоров'я, порядок денний: - Про погодження проекту районної Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік; - Про внесення змін і доповнень до районної Програми забезпечення прав і законних інтересів дітей, їх соціального захисту та всебічного розвитку на період до 2020 року; - Про роботу управління соціального захисту населення щодо надання субсидій малозабезпеченим категоріям громадян; - Про підготовку та проведення літнього оздоровлення школярів у 2015 році; - Інші.

 

Україна святкує день прикордонника

Сьогодні в Україні святкують день прикордонника. У міжнародному пункті пропуску «Ягодин» відбулось покладання квітів до обеліска і братської могили 28-ми прикордонників, які полягли 22 червня 1941 року, у нерівному бою з фашистами. Голова районної ради Микола Сушик прийняв участь у даному заході.

НОВИНИ 27.05.2015
26 травня 2015 року відбулось відкриття реконструйованого відділу прикордонної служби «Висоцьк».
Завдяки відділу прикордонної служби «Висоцьк» клопіткій праці та сумлінному виконанню службових обов’язків зроблено вагомий внесок у зміцнення авторитету та престижу Державної прикордонної служби у Любомльському районі.
Реконструкцію відділку відбулася у рамках проекту Розвиток сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» задля покращення розвитку інфраструктури прикордонної служби, вартість робіт «потягнула» на 8 мільйонів 48 тисяч гривень. У ході облаштування відбулася реконструкція 35 будівель та споруд адміністративно-житлового, господарчого та комунального призначення
Напередодні Дня прикордонника відбувся урочистий мітинг. Привітати прикордонників із професінийм святом приїхав перший заступник Голови Державної прикордонної служби України, генерал-майор Василь Серватюк.
Не обійшлось й без позитивних моментів, адже найкращих із прикордонників ВПС «Висоцьк» відзначили й нагородили.
Отримано у рамках проекту з Міжнародного співробітництва новітня техніка зразка 2014 року: три позашляховики Renault Duster, мікроавтобус для доставки віддалених нарядів, два квадроцикли та снігохід високої прохідності. Ще на озброєнні державної прикордонної служби знаходяться прилади тепловізійного спостереження: Archer, Phantom, а також прилади нічного бачення DVS та Mediton. Ці прилади призначені для ведення спостереження як в день, так і вночі в умовах обмеженої видимості.
У заходах прийняла участь заступник голови Любомльської ради Ганна Сачук.

 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: -Запрацював електронний сервіс щодо видачі довідок з Реєстру банкрутів; - СПАДКОВИЙ ДОГОВІР..(Завантажити)

НОВИНИ 26.05.2015

Свій бізнес - це гідна справа, якій можна присвятити все своє життя. Але що робити людині, яка ніколи не займалася власним бізнесом, з чого почати?

Саме про це йшлося на семінарі «Як розпочати свій бізнес?», який відбувся в Любомльському районному центрі зайнятості. Учасниками заходу стали 12 безробітних, які зацікавилися можливістю зайнятися підприємництвом.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Надія Акіф’єва розповіла про переваги та складності самостійного ведення бізнесу, формулювання та розвиток бізнес-ідеї, складання бізнес-плану.

- Перш за все, потрібно розуміти свої можливості і цілі, - наголосила фахівець центру зайнятості. - Саме тому перший етап — це усвідомлення того, чого збираєтеся досягти і до чого прийти. Пам’ятайте, що ваша робота — це величезна частина вашого життя. Постарайтеся вибрати такий бізнес, який приносив би вам не тільки істотний прибуток, а й суттєве душевне задоволення. Конфуцій говорив: «Знайдіть собі роботу до душі, і ви не будете працювати жодного дня у своєму житті».

Безробітних цікавили питання щодо матеріальної допомоги в центрі зайнятості для організації підприємницької діяльності, існуючої системи оподаткування, сплати єдиного соціального внеску.

Любомльський РЦЗ

НОВИНИ 25.05.2015

ОГОЛОШЕННЯ

Любомльська районна рада інформує, що розпочато підготовку плану роботи на ІІ півріччя 2015 року. Пропозиції до плану роботи приймаються на електронну адресу: або за тел. 24313, 24707 (індекс44300, м.Любомль, вул.Незалежності, 23).

 

Вчора делегація представників Гущанської сільської ради взяла участь у відкритті штучної водойми «Lagoon Maczuły», розташованої в Нью-Грейндж муніципалітету Лєсновіце Республіки Польща, яка була побудована на протязі останніх років.
Гості заходу відвідали туристичну інфраструктуру на прибережній території, взяли участь у конференції „Міжнародний туризм - підвищення економічного розвитку:
1. Проекти ЄС - можливості для розвитку туризму.
2. Розвиток пішохідного та велосипедного туризму з використанням місцевих ресурсів.
3. Вплив туризму на розвиток конкурентоспроможності та інновацій в місцевій економіці.
Організатори свята проводили велопробіг, ознайомлювали з різноманітними водними атракціонами та підготували святковий концерт, учасником якого був фольклорний колектив «Опалинка» Гущанської сільської ради.

 


НОВИНИ 22.05.2015

Заступник голови районної ради Ганна Сачук взяла участь у відкритті районного конкурсу юних виконавців української народної та сучасної пісні «Зірки над Бугом», який проходив в районному будинку культури.

 

         21.05.2015 році у  Любомльській районній бібліотеці відбулась зустріч із батьками, родичами загиблих в АТО на сході. Було вшановано загиблих в АТО  хвилиною мовчання.
В заході взяли участь представники управління Пенсійного фонду України в Любомльському районі, Любомльського центру зайнятості, управління соціального захисту населення Любомльської райдержадміністрації, представник від обласного управління освіти Волинської ОДА, які надали консультації щодо обслуговування, отримання різних пільг, допомог для сімей загиблих в АТО військовослужбовців та мобілізованих.
Крім того, було багато запитань від родин загиблих в АТО щодо вирішення інших проблемних питань, на які давали відповіді голова Любомльської райради Микола Сушик та заступник голови райради Ганна Сачук.
В даній зустрічі взяли участь демобілізовані з АТО військовослужбовці, які наголошували, що потрібно якось покращувати роботу щодо ротації і своєчасної заміни наших земляків, які знаходяться вже довгий час в АТО.

 

Дорогі краяни!


Прийміть найщиріші вітання зі Святом Героїв – днем вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української Незалежності, хто боровся за нашу свободу!
Завдяки подвигу наших співвітчизників – лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Cічових стрільців, вояків Армії УНР, холодноярців та воїнів УПА Україна здобула омріяну Незалежність. Завдяки теперішнім героям нам вдається її зберігати.
День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни.
У цей день я бажаю кожному, аби на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода. Зичу добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і слави!

З повагою, голова Любомльської районної ради Микола Сушик

НОВИНИ 21.05.2015

Вчора відбулась зустріч з ветеранами, які поринули у спогади про події 70-річної давнини, розповіли про свої непрості бойові та каторжанські будні, коли вони ще зовсім юними стали на шлях боротьби за справжню незалежність України і пронесли цю ідею через увесь життєвий шлях аби майбутнє покоління могло жити вільно на своїй рідній землі.

З хвилюваннями ветерани говорили про сьогоднішню «неоголошену війну» яка ведеться проти України російським агресором.

Захоплюючими були розповіді Анатолія Дроздовича , який був не лише учасник бойових дій у складі упівської сотні “Чумака”, а й один із організаторів Норильського повстання” . Попри 93-річний вік, у ветерана – добра пам’ять, яка зберігає для майбутніх поколінь багато подробиць, прізвищ і псевдо.

Участь в заході взяв голова районної ради Микола Сушик.

НОВИНИ 20.05.2015

Сьогодні відбулось засідання представників команд Любомльського району по проведенню ігор чемпіонату району з футболу 2015 року на якому був затверджений календар ігор.

 

 

 

Сьогодні відбулася відеоселекторна нарада з землевпорядниками місцевих рад району, начальниками управлінь АПР РДА, начальниками реєстраційних служб, державними нотаріусами та керівниками сільськогосподарських підприємств. з питань: - Про підсумки роботи з проведення інвентаризації земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення, розташованих в межах насселених пунктів і за їх межами та ефективності їх використання (Інформував Конашук С.Д., заступник голови Волинської ОДА); - Про проведення державної реєстрації права оренди на земельну ділянку (договорів оренди) (Інформував Семенюк О.Б., в.о.начальника Головного управління юстиції в області – начальних реєстраційної служби).
Голова районної ради Микола Сушик та заступник голови ради Ганна Сачук прийняли участь у відеоселекторній нараді.

 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - «ВІДПУСТКИ МАМАМ»; - Які правові підстави має державна виконавча служба для виселення громадян з жилого приміщення; - Право на приватизацію землі.(Завантажити)

НОВИНИ 19.05.2015

 

Голова районної ради Микола Сушик взяв участь у відеоселекторі з розширеного засідання ради оборони Волинської області. Порядок денний: - Інформування про хід виконання в області завдань і заходів, а саме 5-ї черги мобілізації та призову громадян на строкову військову службу (Інформував Кулик Р.А., т.в.о. військового комісара обласного військового комісаріату); - Заслуховування посадових осіб про проведені заходи та хід виконання у відповідних районах (містах обласного значення) завдань, а саме з 5-ї черги мобілізації та призову громадян на строкову військову службу (Інформували голови РДА та міські та міст обласного значення).

 

 

Сьогодні завершилось навчання у сфері цивільного захисту за категорією керівники навчальних груп з підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях в районі з працівниками управлінь, організацій та інших структур підрозділів, які знаходяться на території Любомльського району.

 

 

Радехівська сільська рада оприлюднює рішення від 14.05.2015 №49/3 "Про організацію громадських слухань"; Положення про громадські слухання на території Радехівської сільської ради; Порядок врахування громадських інтересів під час здійснення містобудівної діяльності та громадського обговорення містобудівної і проектної документації в селі Радехів; Інвормаційне повідомлення про початок розроблення детального плану території в селі Радехів Любомльського району Волинської області. (Завантажити)

НОВИНИ 18.05.2015

Сьогодні при голові Любомльської районної ради відбулося засідання районного штабу з питань протидії загрози національній безпеці в районі, на якому розглядалися питання:

1. Про стан мобілізації військовозобов’язаних та призову громадян на військову службу в районі.
Інформував: Гузь Р.А., т. в.о. військового комісара ОРВК.

2. Про стан висвітлення в районній газеті «Наше життя» матеріалів патріотичного спрямування з питань мобілізації військовозобов’язаних та призову громадян на військову службу в Любомльському районі.
Інформував: Боярчук С.М., редактор районної газети «Наше життя».
3. Про організацію медичного обстеження мобілізованих та призовників.
Інформуювали: Тимощук В.М., член призовної комісії Кучко В.А., голова військово-лікарської комісії.
В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Г.В.Сачук та керівник апарату райдержадміністрації Л.І.Ганайлюк.

 

       У п’ятницю відбулись сходи селян у селах Ладинь та Мосир  Ладинської сільської ради, на яких звітувався Ладинський сільський голова. Крім того, було обговорення про децентралізацію влади.
Виступили прикордонники місцевої застави по питаннях співпраці з громадою по виявленню правопорушників і інше.
В сходах селян взяв участь голова районної ради Микола Сушик, до якого звертались  жителі громади по питаннях транспортного сполучення між населеними пунктами ради,  телефонного зв’язку, продажу молока, забезпечення ФАПів медикаментами тощо.

 

15 травня 2015 року відбувся Фестиваль обдарованої молоді району, переможці якого були нагородженні в різних номінаціях грамотами і грошовими преміями. В заходах взяли участь заступник голови районної ради Ганна Сачук та міський голова Роман Ющук.

НОВИНИ 14.05.2015

 

Голова районної ради Микола Сушик провів нараду з представниками місцевих фізкультурно-спортивних колективів району.
Основною темою у роботі було питання організації і проведення чемпіонату району з футболу у 2015 році.

НОВИНИ 13.05.2015

Відкриття меморіальної дошки в пам’ять про загиблого героя АТО, випускника школи Олександра Сацюка відбулося у стінах Куснищанської школи.
Олександр загинув під Іловайськом 29 серпня 2014 року.

Нагадаємо, Олександра та 4 його побратимів вважали зниклими безвісти. Згодом родичам стало відомо, що тіла бійців були поховані ще 1 жовтня у Запоріжжі. Причини і обставини загибелі бійців досі невідомі.

Також на заході був присутній голова Любомльської районної ради Микола Сушик та начальник міліції громадської безпеки УМВС України уВолинській області Анатолій Шумик. Він подякував батькам за те, що вони виховали героя, сказавши, що відповідно до указу Президента, Сацюка Олександра посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Нагороду Анатолій Шумик вручив матері Сашка.


 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Принцип екстериторіальності земель сільськогосподарського призначення; - Запит на інформацію та звернення громадян – це не одне і те ж; - Публічна інформація у формі відкритих даних; - ПОРЯДОК СТЯГНЕННЯ ВИКОНАВЧОГО ЗБОРУ.(Завантажити)

НОВИНИ 12.05.2015

 

Сьогодні відбулась позачергова 47-ма сесія районної ради. На котрій було розглянуто рішення, а саме: - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік.

 

 

Відділ статистики у Любомльському районі інформує: - З днем народження, малята!; - «Як оцінюють своє здоров’я волиняни?»; - «Індекс інфляції у квітні 2015 року . (Завантажити)

НОВИНИ 08.05.2015

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання позачергової 47 сесії районної ради 6 скликання" на 12 травня 2015 року ( 11.00 годину), яка відбудеться у малому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  позачергової 47-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

НОВИНИ 07.05.2015

Традиційно, на площі біля адмінбудинку районної ради, відбулися заходи «Юріївські наспіви». Свої культурно-мистецькі надбання громаді міста Любомля представили клубні і бібліотекарські колективи місцевих рад району.
Зі святом громади міста, району привітали голова районної ради Микола Сушик, Любомльський  міський голова Роман Ющук, голова громадської організації волонтерів Андрій Дем’янчук.

НОВИНИ 29.04.2015

 

У Луцьку 24-26 квітня відбувся традиційний всеукраїнський турнір на призи Заслуженого майстра спорту України та призера Олімпійських ігор в Сіднеї Руслана Машуренко. Змагання, які проводяться восьмий рік, були присвячені 70-річчю святкування перемоги у Другій світовій війні.Спортивний зал Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою зібрав 163 учасника з 12 областей України.
Спортсмени віком від 16 до 22 років боролися не тільки за призи почесного турніру, але і можливість отримати звання майстра спорту України з дзюдо.
Привітати та підтримати юних дзюдоїстів прибули Руслан Машуренко і Луцький міський голова - Микола Романюк.

Чемпіони і призери Всеукраїнського турніру з дзюдо серед молоді на призи ЗМСУ, призера Олімпійських ігор в Сіднеї, а саме учасники з Любомля: Валентина Шмаль І-місце (вага 48), , Анастасія Маліновська ІІІ-місце (вага 52), Ганна Кухарук І-місце (вага 70), Вадим Чернов ІІІ-місце (вага 55).


НОВИНИ 28.04.2015

 

Вчора відбулося засідання ради оборони Волинської області.
Зі вступним словом на засіданні виступив голова облдержадміністрації Володимир Петрович Гунчик.
Про хід виконання завдань і заходів 5-ї черги мобілізації, призову громадян на строкову службу обласну раду оборони інформував т.в.о військового комісара обласного військового комісаріату Роман Анатолійович Кулик.
На засіданні заслуховувався звіт окремих посадових осіб районів та міст обласного підпорядкування щодо виконання названих завдань.
Із інформацією про хід виконання доручення Президента України, рішень ради оборони області щодо організації роботи із соціальної реабілітації демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО виступила на раді заступник голови облдержадміністрації Світлана Євтихіївна Мишковець.
У засіданні ради оборони Волинської області, яка проходила у відео селекторному режимі, взяв участь голова районної ради Микола Миколайович Сушик, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Іванівна Ганайлюк, керівники правоохоронних органів, об’єднаного райвійськкомату, ТМО району.
Після відеоселекторного засідання обговорювалися питання виконання завдань оборони області у Любомльському районі.
Вирішено провести нараду із міським, селищним, сільськими головами щодо виконання у районі завдань і заходів чергової мобілізації, призову громадян на строкову військову службу, доручень Президента України, рішень ради оборони області із соціальної реабілітації демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО.

НОВИНИ 27.04.2015

 

Управління соціального захисту населення Любомльської райдержадміністрації оприлюднює інструкції по заповненню заяви та декларації для призначення житлових субсидій з 01.05.2015 року за спрощеним порядком (Завантажити).

 

Вчора у В.Волинську відбувся ХІ обласний фестиваль серед ветеранів «Спортивне довголіття - «Спорт для всіх – радість життя».
Любомльский район посів ІІІ місце.
Крім того, нагороджені Дипломом В"ячеслав Балабаш за зайняте ІІ місце у змаганнях з настільного тенісу, Лариса Сидорук за зайняте ІІ місце у змаганнях з оздоровчого плавання на дистанції 25 м вільний стиль, Тетяна Кущик за зайняте ІІ місце у змаганнях з шашок, Грамотою Марія Хоменчук найстарший учасник у змаганнях з шахів. Команда з волейболу посіла четверте місце.

НОВИНИ 24.04.2015

 

Вчора відбулась чергова 46-та сесія районної ради. На котрій були розглянуті рішення, а саме: - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік; - Про звіт голови районної ради; - Про інформацію Любомльського міжрайонного прокурора «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Любомльського району»; - Про внесення змін до плану діяльності з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів; - Про список народних  засідателів; - Про продовження контракту з редактором Любомльської районної газети "Наше життя"; - Про Звернення Любомльської районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до законодавства з питань державних закупівель; та ініші.

НОВИНИ 21.04.2015

 

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів та колегія районної ради, порядок денний: - Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2015 рік»; - Звернення Любомльської районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до законодавства з питань державних закупівель; - Про внесення змін до плану діяльності з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів; - Про внесення змін і доповнень до районної Програми розвитку освіти на 2014-2018 роки; - Інші.

НОВИНИ 20.04.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: -ОНЛАЙН СЕРВІСИ МІНЮСТУ; - Мін’юст розробив законопроекти щодо запровадження змішаної системи примусового виконання рішень; - .(Завантажити)

На сайті Мінюсту www.new.minjust.gov.ua можна отримати розширену інформацію (довідку, витяг, виписку) про підприємство, нерухоме майно фізичних осіб (свідоцтво про право власності, витяг про державну реєстрацію, рішення про зупинення розгляду заяви, рішення про відмову в реєстрації прав) та зареєструвати бізнес.

НОВИНИ 17.04.2015

 

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, порядок денний: - Про аналіз травматизму дорослого та дитячого населення за 2014 рік
(Інформували: Куць А.П., директор Любомльського відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; Приказюк В.М., лікар-травматолог ТМО Любомльського і Шацького районів); - Про заходи щодо попередження, виявлення правопорушень та злочинів на території району за 2014 рік (Пех Ю.М., заступник начальника Любомльського РВ МВС України у Волинській області; Сацюк О.П., начальник служби у справах дітей Любомльської райдержадміністрації); - Про звернення депутатів Любомльської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України; - Інші.

НОВИНИ 16.04.2015

Сьогодні відбулися збори співзасновників Любомльської районної газети  «Наше життя»: районної ради, районної державної адміністрації, трудового колективу місцевого видання.
На засіданні заслухали інформацію  редактора газети Боярчука Сергія Миколайовича про роботу у звітному періоді. Зокрема, йшлося про фінансово-господарську діяльність, організацію творчої роботи працівників, друкування, розповсюдження газети.
На зборах було звернуто увагу на об’єктивність, дотримання норм журналістської етики у редакційних матеріалах.
Збори вирішили рекомендувати районній раді продовжити контракт з редактором Любомльської районної газети «Наше життя».
У роботі зборів взяв участь і вніс свої пропозиції для покращення роботи газети голова районної ради Микола Сушик.
Рекомендації зборів представників-засновників районної газети «Наше життя» будуть розглянуті на засіданні постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини та депутатської діяльності та етики.
Дане питання  буде розглянуто на засіданні 46-ї сесії районної ради.

НОВИНИ 14.04.2015

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання 46 сесії районної ради 6 скликання" на 23 квітня 2015 року ( 11.00 годину), яка відбудеться у малому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  46-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про звіт голови районної ради; - Про інформацію Любомльського міжрайонного прокурора "Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Любомльського району"; - Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2015р. №42/17« Про районний бюджет на 2015 рік»;- Інші.

З проектами рішень можна ознайомитись на даному сайті.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

НОВИНИ 09.04.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Підписано закон щодо працевлаштування переселенців; - Розяснення щодо державної реєстрації прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення.(Завантажити)

НОВИНИ 07.04.2015

Сьогодні у день великого Християнського свята Благовіщення пресвятої Богородиції на центральній площі міста Любомль відбулись громадські випровадини на строкову службу у військові підрозділи Збройних Сил України юнаків призивного віку Любомльського та Шацького районів.
З духовним благословенням і молитвою звернувся до наших призовників, їх батьків і рідних, громади настоятель церкви святого Михаїла Арістратига отець Віктор.
У своєму виступі голова районної ради Микола Сушик відзначив, що це перший за останні роки призов на строкову військову службу у районі, а також, і в державі. Юнакі, які сьогодні ідуть в армію, своїм вчинком засвідчили вірність конституційному обов’язку, державі, готовність бути гідним і професійним захисником. Територіальної цілісності України, її народу. Вчинок цих молодих призовників є і буде зразком високого патріотизму і мужності для їх ровесників, підростаючого покоління наших краян. Голова районної ради побажав призовникам мирної служби, здоров’я і скорого повернення додому уже зміцнілими і мужніми чоловіками.
Призовників також привітав Любомльський міський голова Роман Ющук.
Наказ про призов на строкову службу до Збройних Сил України зачитав т.м.в.о. комісар Любомльського об’єднаного військового комісаріату Валерій Кравчук.
В урочистих проводах взяли участь представники громадськості Любомльського та Щацького районів.

НОВИНИ 06.04.2015

В п’ятницю 03 квітня 2015 року відбувся тренінг на тему: «Управління організацією громади та спільне планування» з новоутвореними Громадськими організаціями на терені  Головненської селищної,  Гущанської та Вишнівської сільських рад. Керівником Волинського обласного ресурсного центру громад Оксаною Гузь було роз’яснено і надана інформація щодо фінансових ресурсів, визначення пріоритетів, підготовка до спільного планування в громаді в рамках проекту СВА співпраця з іншими організаціями та інші питання, які виникали під час тренінгу з Громадськими організаціями.

НОВИНИ 01.04.2015

Голова районної ради Микола Сушик провів робочу нараду з начальником об’єднаного військового комісаріату. Обговорювалися питання організації мобілізаційної роботи в районі, призову на строкову службу у Збройні сили України.
Головою районної ради зроблено відповідні доручення.

НОВИНИ 31.03.2015

            У с.Рівне відбулися чергові сходи громадян. Про свою роботу за звітний період прозвітував  Рівненський сільський голова Крижук В.В. Обговорювалися питання роботи  ради, виконавчого комітету на 2015 рік. Зокрема, щодо програми соціально-економічного розвитку  населених пунктів ради на цей рік, в т.ч. у вирішенні питань узгодження  порядку запуску та перебування жителів сіл ради за лінією ІТС на період  сільськогосподарських робіт. На сходах обговорювалися земельні питання.
На сходах селян побували і взяли участь в обговоренні питань  депутати сільської ради, депутат районної ради  Сюмак Г.А., начальник ВПС «Рівне»  Савчук А.І., дільничний інспектор по Рівненській сільській раді Коцура А.В., керівник ФГ «Вест-Фенікс» Прилуцький А.І.

НОВИНИ 25.03.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: -Як отримати пенсію за віком на пільгових умовах; - Забезпечення прав і свобод громадян, які проживають або виїхали з тимчасово окупованої території України щодо державної реєстрації актів цивільного стану; - Обмеження у праві виїзду боржника за межі України; - Реалізація права громадян на усне звернення..(Завантажити)

НОВИНИ 24.03.2015

 

Сьогодні відбулась позачергова 45-та сесія районної ради. На котрій були прийняті рішення, а саме: - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік; - Про розмір плати за навчання в Любомльській дитячій музичній школі.

 

Отримати субсидії – це просто.
   (нові механізми та можливості надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг)

 

          Постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», передбачено новий спрощений порядок нарахування житлових субсидій, який набирає чинності з 1 травня 2015 року (крім пункту 3 Постанови).
Пунктом 3 цієї Постанови, передбачено, що до 15 квітня та до 1 листопада           2015 року підприємствами, що надають послуги з газопостачання, електропостачання та централізованого опалення, будуть доставлені до споживачів бланки заяв про призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати. Таким чином, кожне домогосподарство області одночасно з рахунком для оплати енергоносіїв у квітні та жовтні 2015 року отримає  бланки документів для перевірки права на призначення субсидії.
           Відповідно до норм вищезазначеної Постанови:
* призначення субсидії відбуватиметься на підставі лише двох документів, які суттєво спрощені, - заяви та декларації (скасовується необхідність надання довідок про доходи, у тому числі й працюючих осіб). Всі інші відомості, що необхідні для призначення житлових субсидій (про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами), надсилаються організаціями, які надають ці послуги, на запит органів соціального захисту населення;
*інформацію про доходи для призначення житлової субсидії органи соціального захисту населення будуть отримувати у порядку обміну від Державної фіскальної служи та Пенсійного фонду;
*запроваджується надання субсидії на 12 місяців, а не на опалювальний період як раніше;
         *встановлюється автоматичний принцип надання субсидії на новий період (скасовується необхідність повторного звернення до органу соціального захисту населення для призначення субсидії на новий період у разі відсутності змін);
*надаватиметься право на оформлення субсидій особам, які орендують житло і оплачують вартість житлово-комунальних послуг на підставі письмового договору найму (оренди) житла;
*скасовуються обмеження щодо призначення субсидії з урахуванням майнового стану сім’ї (наявність двох та більше автомобілів, квартир чи будинків, та інше), крім здійснення одноразової дороговартісної покупки, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис.гривень;
*скасовуються обмеження щодо наявності у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні.

         Однак, посилюється  відповідальність заявника за надані відомості, що використовуються для призначення житлових субсидій.
Право на отримання житлових субсидій матимуть домогосподарства, у яких витрати на оплату житлово-комунальних послуг, виходячи із соціальної норми житла та соціальних нормативів користування послугами, перевищують розмір визначеного обов’язкового платежу.
З питання призначення житлової субсидії необхідно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації.
Документи для призначення субсидії можуть бути надіслані до місцевого управління праці та соціального захисту населення поштою.

НОВИНИ 23.03.2015

 

Сьогодні в приміщення Любомльської дитячої музчиної школи відбулись громадські слухання з обговорення проекту регуляторного акту "Про розмір плати за навчання в Любомльській дитячій музичній школі" в розділі пільги, а саме звільнити від плати за навчання дітей із сімей учасників антитерористичної операції (в тому числі загиблих).

 

“Оголошується відкритий конкурс претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.


Конкурс проводиться відповідно до Порядку, розробленого у співпраці з українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, обговореного з учасниками відкритої громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомоги і затвердженого Координаційним центром з надання правової допомоги.
Згідно Порядку, конкурс проводиться з 13 березня по 30 квітня 2015 року, оголошення про його проведення, кваліфікаційні вимоги до претендентів, а також форма он-лайн заявки для участі у конкурсі, розроблені за підтримки проекту«Доступна та якісна правова допомога в Україні», доступні на сайті www.legalaid-jobs.in.ua.
Заявки на участь у конкурсі приймаються до 27 березня 2015 року включно.
Відібрані за результатами опрацювання заповнених і надісланих заявок претенденти будуть запрошені до столиці для проходження інтерв’ю, яке проводитиметься комісією, склад якої формуватиметься за пропозиціями відкритої громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомоги.”
До відома громадян. На території Волинської області функціонування місцевих центрів з надання безоплатної вторинної допомоги передбачається у містах Луцьку, Ковелі та Володимирі-Волинському.

Начальник Любомльського РУЮ В.В.Фельмецгер

НОВИНИ 20.03.2015

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання позачергової 45 сесії районної ради 6 скликання" на 24 березня 2015 року ( 11.00 годину), яка відбудеться у малому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  позачергової 45-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

 

Відбулася обласна відеоселекторна нарада  з питань проведення призову громадян України на строкову військову службу на території  області у квітні-травні 2015 року.
У студії райдержадміністрації у  нараді брали участь члени районної призовної комісії,  Любомльського об’єднаного військового комісаріату, лікарі та представники райвідділу  внутрішніх справ. На нараді було проаналізовано проведення чергових призовів  2014 року та визначено конкретні завдання весняного призову у 2015 році.
У відеоселекторній  нараді взяв участь голова районної ради Микола Сушик.

 

   У відділенні поштового зв’язку Любомль-1 відбувся захід, присвячений Міжнародному дню клієнта. Начальник  ЦВПЗ Любомль Людмила Марценюк ознайомила запрошених з переліком послуг, які надає УДППЗ «Укрпошта», тарифами на них та терміном доставки послуг тощо.
У заході взяли окремі юридичні та фізичні особи  з числа місцевих підприємців,представники районної ради та райдержадміністрації.

 

Відбулася чергова сесія Рівненської сільської ради. У порядок денний роботи депутати внесли аж 23 питання. На сесії були внесені зміни у бюджету ради на 2015 рік, якими визначено фінансове доповнення до передбачених у цьому році видатків для вирішення проблем економічного та соціального розвитку  ради та її жителів.
Заслухали депутати питання про роботу соціальних працівників територіального центру соціального обслуговування громадян Любомльського району по обслуговуванні одиноких  непрацездатних  та пенсіонерів у селах ради.
На сесії обговорено і розглянуто комплекс заходів  по благоустрою, зокрема щодо впорядкування кладовищ, об.єктів соціальної сфери, підприємницьких структур, вулиць  та  садиб  власників особистих господарств місцевих сіл.
Радою прийнято рішення  про надання дозволу на розроблення проекту детального плану забудови у с. Старовойтово. У проекті плану передбачено  виділення земельних ділянок для учасників АТО. Розглянуто інші земельні питання.

НОВИНИ 18.03.2015

На черговому засіданні погоджувальної ради  громадських організацій району, як основне, розглядалося питання створення центру  об’єднаних громадських організацій Любомльщини з метою координації дій, активізації діяльності  громадських структур для роботи на користь районної та місцевих територіальних громад.  Одним з напрямків такої роботи  має стати участь  у розробці проектів  розвитку у різних сферах соціального та економічного  життя для участі у міжнародних конкурсах проектів.
Остаточного рішення про  створення центру об’єднаних громадських організацій  не було прийнято.  Вирішили чергове засідання провести  більш розширеним, попередньо обговоривши  дане питання на зібраннях членів конкретної громадської організації, розробити і внести пропозиції до Статуту майбутнього об’єднання, його діяльності і структури.
В роботі погоджувальної ради взяв участь і  виступив голова районної ради Микола Сушик.

 

Місцеві ради району  уже не один рік беруть участь у конкурсі  в рамках співпраці Волинської області з проектом  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується програмою розвитку ООН в Україні. Окремі наші ради не просто були учасниками проекту, а стали його переможцями. Отримавши  відповідні транші, як переможці, з урахуванням співфінансування  від Волинської обласної, районної рад, власних коштів, зуміли успішно  вирішити найзлободенніші проблеми своїх територіальних громад. Це громада с.Нудиже (впровадження теплозберігаючих заходів у місцевій школі), с.Зачернеччя (капітальний ремонт, облаштування за сучасними стандартами  місцевого ФАПу), с.Полапи (заміна вікон у місцевій ЗОШ І-ІІІ ступенів на теплозберігаючі), с.Забужжя (ремонт дитячого садочка).
Ці ради  надалі залучаються  до розробки міні-проектів розвитку своїх  територій у рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Їх приклад  наслідують інші місцеві громади. Географія Проекту в районі поширюється.
З цією метою відбулися зустрічі координатора обласного ресурсного центру Оксани Гузь, голови районної ради Миколи Сушика, заступника голови районної ради Ганни Сачук з представниками  громад, громадськими організаціями, що беруть участь у конкурсі, щодо визначення пріоритетних  напрямків розвитку, заохочення людей використовувати свій потенціал і ресурси для вирішення місцевих проблем в партнерстві з місцевою владою. Такі зустрічі-семінари відбулися в с.Нудиже де вже давно створена громадська організація ( пріоритетним напрямком, як учасник конкурсу, в рамках Проекту визначила ремонт фельдшерсько-акушерського пункту)
На засіданні представників однієї з найбільших громад району селищі Головне  для розробки міні-проекту і участі в конкурсі в рамках  Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», було створено громадську організацію «Добра справа». Головою якої обрано Олександра Гегеру.
Також зібрання громад відбулося в с.Гуща, де створили громадську організацію, яку доручено очолювати Івану Чоботану, у с.Коцюри (Вишнівська сільська рада, голова ГО Сергій Кратюк) . Попередньо пріоритетними напрямками  своєї роботи  громадські організації визначили  вуличне освітлення, ремонт об’єктів соцкультпобуту.

 

Вчора відбулась відеоселекторна презентація соціального проекту «Всеукраїнська соціальна мережа «Фейсгов» для структурних підрозділів обласної адміністрації, районних адміністрацій та районних рад та інших органів влади.
Даний проект створює нові можливості для здійснення громадського контролю за діяльністю органів державної влади та запобігання корупції, а також сприятиме налагодженню комунікацій місцевих органів влади з громадськістю, формування позитивного іміджу та підвищенню рівня довіри їх представників серед населення. Його реалізація є одним із етапів забезпечення електронного уряду в демократичному суспільстві.

http://facegov.com.ua/

 

 

Відбулася нарада з головами місцевих рад  району з питань організації і проведення 4-ї хвилі мобілізації  у районі та призову на строкову військову службу. З інформацією по даному питанню  виступив тимчасово виконуючий обов’язки  комісара Любомльського об’єднаного військового комісаріату Кравчук Віктор Миколайович, спеціалісти комісаріату.
Начальник управління фінансів райдержадміністрації Оксана Самойліч  у своєму виступі акцентувала увагу голів місцевих рад на оптимізації  штатних розписів у раді, штатів у підвідомчих установах, наголосила на відповідальність, яку несуть  посадові особи органів місцевого самоврядування за нецільове використання бюджетних  коштів.
Обговорювалися інші питання: активізації,  поновлення складу органів самоорганізації населення у селах рад,  благоустрій населених пунктів тощо.
Вів нараду голова районної ради Микола Сушик.

 

Пріоритетними   напрямками роботи  депутатського складу, виконавчого апарату Головненської селищної ради є питання виконання бюджету , місцевої програми економічного та соціального розвитку .Ці та інші питання  постійно розглядаються на сесіях, засіданнях постійних комісій, нарадах при селищному голові. Як наслідок, є хороші практичні напрацювання на користь громади.
Так, у 2014 році бюджет селищної ради виконано на 125 відсотків, виконується дохідна частина бюджету і в нинішньому році.
Отримані надходження використовувалися на вирішення найзлободенніших  для громади проблем. Зокрема, у  минулому році рада виділила 451135 грн. на поточний ремонт доріг місцевого значення та встановлення вуличного освітлення ряду вулиць  селища, майже 35 тис.гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації  із землеустрою по розширенню меж населених пунктів Головненської селищної ради, 71618 грн на встановлення нової огорожі на кладовищі смт.Головне.
Значна увага приділяється радою питанням соціального захисту населення, передусім його найменш соціально захищеним категоріям. Так,  торік на виплати допомоги сім’ям  учасників АТО  та особам, які здійснювали поховання ніде не працюючих громадян використано понад 17 тис.гривень місцевих коштів.
У раді добре організоване  і спортивне життя. Місцеві команди постійно беруть участь у районних змаганнях з різних видів спорту, зокрема і районному чемпіонаті з футболу. У минулому році на ці цілі рада використала 8 тис.гривень.

НОВИНИ 17.03.2015
НОВИНИ 16.03.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: -Створено 100 нових центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги; - Порядок звільнення на підставі скорочення штатної чисельності працівників; - За насильство в сім'ї більше не штрафуватимуть; - Уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки с/г призначення; - Особливості проведення державної реєстрації актів цивільного стану за заявами громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України або переселилися з тимчасово окупованої території України..(Завантажити)

НОВИНИ 13.03.2015

Пріоритетними   напрямками роботи  депутатського складу, виконавчого апарату Головненської селищної ради є питання виконання бюджету , місцевої програми економічного та соціального розвитку .Ці та інші питання  постійно розглядаються на сесіях, засіданнях постійних комісій, нарадах при селищному голові. Як наслідок, є хороші практичні напрацювання на користь громади.
Так, у 2014 році бюджет селищної ради виконано на 125 відсотків, виконується дохідна частина бюджету і в нинішньому році.
Отримані надходження використовувалися на вирішення найзлободенніших  для громади проблем. Зокрема, у  минулому році рада виділила 451135 грн. на поточний ремонт доріг місцевого значення та встановлення вуличного освітлення ряду вулиць  селища, майже 35 тис.гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації  із землеустрою по розширенню меж населених пунктів Головненської селищної ради, 71618 грн на встановлення нової огорожі на кладовищі смт.Головне.
Значна увага приділяється радою питанням соціального захисту населення, передусім його найменш соціально захищеним категоріям. Так,  торік на виплати допомоги сім’ям  учасників АТО  та особам, які здійснювали поховання ніде не працюючих громадян використано понад 17 тис.гривень місцевих коштів.
У раді добре організоване  і спортивне життя. Місцеві команди постійно беруть участь у районних змаганнях з різних видів спорту, зокрема і районному чемпіонаті з футболу. У минулому році на ці цілі рада використала 8 тис.гривень.

НОВИНИ 12.03.2015

Вчора у м.Луцьку відбулось нагородження кубками та Грамотами за підсумками рейтингу у 2014 році з олімпійських видів спорту у Волинській області (міжнародні та всеукраїнські змагання) серед спортивних шкіл та ТФСО, а саме нагороджена: - Любомльська ДЮСШ за І місце; - Територіальна фізкультурно-спортивна організація Любомльського району за ІІ місце.

 

 

Сьогодні відбулась позачергова 44-та сесія районної ради. На котрій були прийняті рішення, а саме: - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік; - Про внесення змін до рішення районної ради від 21.08.2014 року № 39/3 «Про затвердження цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов'язаних із виконанням військового обов’язку , призовом громадян України на військову служб до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки”; - Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2014 рік.

НОВИНИ 11.03.2015

Голова районної ради Микола Сушик провів робочу нараду з головами місцевих рад району. Обговорювалися питання децентралізації влади, добровільного об’єднання територіальних громад району, створення, оновлення складу, активізацію роботи органів самоорганізації населення у населених пунктах. Голова ради окремо звернув увагу посадових осіб органів місцевого самоврядування на їх відповідальність за проведення мобілізаційних заходів на території ради.
Про оголошення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив голів місцевих рад району інформувала заступник голови районної ради Ганна Сачук. Головам рад рекомендовано взяти участь у конкурсі і до 15 квітня 2015 року подати заявки для участі у конкурсі місцевих ініціатив.

       
У нараді взяли також участь окремі керівники управлінь та відділів райдержадміністрації
 
У селі Машів пройшли сходи громадян. На зібранні обговорювалось питання об’єднання громади з іншими громадами району у відповідності до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Пропозиції членів громади узагальнюються
 

Про оголошення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив


Відповідно до статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про обласний конкурс проектів місцевих ініціатив, затвердженого рішенням обласної ради від 12.03.2012 №10/87, з метою активізації місцевих ініціатив територіальних громад області та посилення інституційної спроможності організацій громадянського суспільства, задля розробки та впровадження механізмів співпраці місцевих рад із громадськими організаціями області:
1. Оголосити обласний конкурс проектів місцевих ініціатив 2015 року за наступними пріоритетними напрямками:
- організація ефективної системи надання послуг населенню;
- розвиток ефективних механізмів управління;
- розробка та реалізація проектів енерго- та ресурсозбереження, у тому числі у житлово-комунальній сфері;
- удосконалення механізмів організації громадського порядку, охорони довкілля;
- організація просвітницької роботи в територіальних громадах;
- організація навчання спеціалістів органів місцевого самоврядування.
2. Встановити строк подання заявок для участі у конкурсі проектів місцевих ініціатив: до 16 год. 15 квітня 2015року.

http://volynrada.gov.ua/order/pro-ogoloshennya-oblasnogo-konkursu-proektiv-mistsevikh-initsiativ-1

 

У читальному залі районної бібліотеки з нагоди  Міжнародного  жіночого свята – 8-го Березня відбулася зустріч  з матерями,  дружинами   та  дітьми  воїнів нашого район, які загинули в  АТО на сході України, захищаючи її територіальну цілісність та справжню незалежність від російського  агресора.   

З вітальними  словами до присутніх звернулась директор бібліотеки Світлана Овдієвич.

За мужніх синів  та чоловіків,  які віддали своє життя за  рідну землю з  скорботними словами подяки, готовності  підтримати  та допомогти  до матерів та дружин загиблих воїнів – земляків звернулись голова районної ради Микола Сушик та його заступник Ганна Сачук.

У виконанні шестикласниці Галини Савосюк  та аматорів районного будинку культури прозвучали пісні та вірші  про маму.

Захід походив у теплій невимушеній атмосфері за чашечкою чаю, де усі присутні говорили про родинні проблеми та душевні тривоги.

   По завершенню заходу  усі отримали квіти і подарунки, а діти – ще й м’які іграшки від волонтерів.

http://www.lbmadm.gov.ua/press-tsentr/item/2360-na-zustrichi-z-materiamy-druzhynamy-ta-ditmy-voiniv-zemliakiv-iaki-zahynuly-v-ato

 

НОВИНИ 10.03.2015

У Любомльському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Незламмний борець за волю України», присвячену 100-річчю від дня народження великого патріота, багаторічного політв’язня та дисидента Данила Лаврентійовича Шумука (1914-2014 рр.)
Велике зібрання матеріалів, що висвітлюють життєвий, політичний та творчий шлях відомого учасника українського руху опору Данила Шумука – архів, бібліотеку, нагороди та особисті речі – краєзнавчому музею передала внучка патріота, жителька міста Красноармійськ Донецької області Ніна Іванівна Калач, яка відвідала Волинь,  село Боремщина, де народився її дід та взяла участь у відкритті виставки. Саме комплект цих матеріалів і речей став основою виставки, присвяченої уродженцю нашого краю.
У заходах і виставці, присвяченій пам’яті політичного в’язня і дисидента, взяли участь представники громадськості, керівники ряду організацій і підприємств району та області, представники місцевої влади.
Відкрив виставку директор музею Олександр Остап'юк.
Із вітальним словом до присутніх на виставці виступили редактор обласної газети «Волинь-нова» Олександр Згоранець, директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк, директор Підгородненської школи І-ІІ ступенів Надія Савосюк, депутат районної ради Захар Сокольвяк, учасник Норильського повстання політв’язень Сергій Піддубенець та інші.
Взяв участь у відкритті виставки, присвяченої Д.А.Шумуку, і виступив перед учасниками заходу голова районної ради Микола Сушик.
В організації підготовки і проведенні виставки Любомльському краєзнавчому музею надала допомогу районна рада.
Виставка діятиме до липня 2015 року.

 

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання позачергової 44 сесії районної ради 6 скликання" на 12 березня 2015 року ( 11.00 годину), яка відбудеться у малому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  позачергової 44-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

 

Машівська сільська рада оприлюднює рішення сільської ради щодо встановлення на території Машівської сільської ради певних видів місцевих податків (Завантажити).

НОВИНИ 06.03.2015

       У читальному залі районної бібліотеки відбувся захід з нагоди свята – 8-го Березня. Організатори заходу (працівники бібліотеки, волонтери) запросили на зібрання матерів, дружин і дітей воїнів, які загинули в боях під час проведення антитерористичної операції на Донбасі.
У зустрічі взяли участь і виступили голова районної ради Микола Сушик, заступник голови районної ради Ганна Сачук.
Запрошеним на святкове зібрання жінкам були вручені подарунки.

 

      Відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради з порядком денним:

  1. Про окремі питання добровільного об’єднання територіальних громад.
  2. Про хід виконання бюджетів місцевих рад, завдання щодо оптимізації штатних розписів та раціонального використання бюджетних коштів. 
  3. Про організацію підвозу учнів до шкіл в районі. Стан і перспективи функціонування шкільних та дошкільних закладів у контексті  добровільного об’єднання територіальних громад району.

      Актуальні на сьогодні питання децентралізації влади обговорювалися на нараді у контексті Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», який регулює правові  відносини у процесі проведення такого об'єднання, містить принципи, визначає суб’єкти та умови, описує порядок об’єднання територіальних громад. Закон надає громадам право об’єднатися з метою забезпечення економічної ефективності їх функціонування, значне якісніше  забезпечення їх жителів фінансовими ресурсами та соціальними послугами тощо. Виступаючи по даному питанню, голова районної ради Микола Сушик наголосив на першочерговому завданні органів місцевого самоврядування для виконання Закону:  необхідно провести інформаційно-роз'яснювальну роботу з населенням, спільно з громадою виробити і подати пропозиції про наміри об’єднання громади з іншими громадами. Пропозиції мають бути вироблені з урахуванням фінансово-соціального аналізу доцільності об’єднання, визначення раціональної і ефективної мережі закладів освіти, медицини, культури, соціального захисту, транспортного сполучення тощо.
Начальник управління фінансів райдержадміністрації Оксана Самойліч у своєму виступі на нараді основну увагу приділила виконанню і наповненню місцевих бюджетів, необхідності оптимізації штатних розписів у радах, установах, що фінансуються з місцевого бюджету, посиленню контролю за раціональним використанням бюджетних коштів.
З аналізом ситуації в освітній сфері району, співпраці відділу освіти з місцевими радами району щодо вирішення проблем підвозу учнів до шкіл виступив начальник відділу освіти Василь Стрільчук. Він, зокрема, наголосив, що  при проведенні добровільного об’єднання громад потрібно спрогнозувати мережу освітніх (та інших) закладів, що мають ефективно функціонувати на територіях майбутніх об’єднаннях громад.
Обговорилися й інші питання: укладення договорів на спів фінансування Трудового архіву, місцевих пожежних команд тощо.
Підбив підсумки роботи наради голова районної ради Микола Сушик.

НОВИНИ 04.03.2015

 

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про добровільне об'єднання територіальних громад".
Закон регулює відносини, що виникають у процесі добровільного об'єднання територіальних громад сіл, селищ та міст.
Закон містить принципи добровільного об'єднання територіальних громад, визначає суб'єктів та основні умови добровільного об'єднання, описує порядок об'єднання територіальних громад сіл, селищ, міст та надання їм державної підтримки.

Закон "Про добровільне об'єднання територіальних громад" .

 

      В обласній державній адміністрації відбулася нарада у відеоселекторному режимі за участю керівників окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, голів райдержадміністрацій, міських голів (міст обласного значення), голів районних рад, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрацій, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, міських, селищних, сільських голів області з порядком денним:

  1. Про стан та проблемні питання з організації виконання місцевих бюджетів, пропозиції щодо їх вирішення. Деякі питання добровільного об’єднання територіальних громад.
  2. Пропозиції щодо використання коштів фонду регіонального розвитку.

      У відеоселекторній нараді взяли участь  голова Любомльської районної ради Микола Сушик, керівники окремих управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови району.

НОВИНИ 03.03.2015

 

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 


Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення"


Законодавчим актом внесено зміни до порядку призначення пенсій за віком на пільгових умовах і за вислугу років, а також виплати пенсій працюючим пенсіонерам.
Законом, зокрема, встановлено:
поступове підвищення пенсійного віку на 5 років для жінок, яким призначаються пенсії за віком на пільгових умовах і пенсії за вислугу років.
Збільшення страхового стажу, необхідного для призначення таких пенсій і для чоловіків і для жінок на 5 років. Крім того, для окремих категорій на 5 років збільшуються вимоги щодо необхідного стажу вислуги років;
провести перерахунок пенсій у разі збільшення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, незалежно від факту роботи пенсіонера. Відповідно до запропонованих змін необхідно буде провести перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 грудня 2015 року;
обмежити виплату пенсії працюючим пенсіонерам. У період роботи пенсіонера виплачуватиметься пенсія у розмірі 85%, але не менше за розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Норма діятиме з 1 квітня 2015 року до 1 січня 2016 року;
Законом не обмежено пенсії для працюючих чорнобильців, працівників металургійної і хімічної промисловості, державних органів, органів місцевого самоврядування тощо), які є:  інвалідами I та II групи; інвалідами війни III групи; учасниками бойових бій, у тому числі учасниками АТО; членами сімей загиблих(померлих) учасників бойових дій.
Законом обмежено пенсії працюючим суддям, як і державним службовцям, зокрема, встановлено, що максимальний розмір пенсії для суддів становить 10 мінімальних пенсій за віком.
Законом встановлено, що у період роботи на інших посадах пенсії, призначені відповідно до цих законів (крім військовослужбовців), виплачуються в розмірі 85 відсотків призначеного розміру, але не менше розміру прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. Порядок виплати пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) працюючим пенсіонерам, поширюватиметься на пенсіонерів незалежно від часу призначення пенсії.
При цьому, обмеження щодо виплати пенсій, не застосовується на особливий період до осіб, які займають посади державних службовців в Міністерстві оборони України, Збройних Силах України, інших військових формуваннях та правоохоронних органах та безпосередньо виконують функції із забезпечення обороноздатності держави та пенсії яким призначено відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".

Закон прийнято з урахуванням пропозицій.
Законодавчий акт набуде чинності 1 квітня 2015 року.
Законопроект зареєстровано за №2212.

НОВИНИ 02.03.2015

 

Уже традиційними стали зібрання громадськості у вихідні дні в м. Любомль. Минулої неділі мітинг-реквієм пам’яті загиблих бійців Любомльщини підготували учні 9-Б класу районної гімназії.
Їх класний керівник Вікторія Патієвич відшукала фото- і відео- матеріали про загиблих наших земляків, змонтувала їх у фільм, який було показано на площі.

Зворушливим поетичним словом і патріотичною піснею, школярі звеличували подвиг полеглих героїв, проймалися материнським болем – «не плач за мною, мамо, не ридай», закликали до єдності і пробудження,ь хвилююче передавали дитячу тривогу – «Скажемо ні війні!»

 

http://ourlife.org.ua/novyny.html Інформація Любомльської районної газети "Наше життя"

НОВИНИ 27.02.2015

 

Сьогодні відбувся тематичний короткий семінар у режимі відеозв"язку з тематики "Фінансовий контроль як інструмент антикорупційної політики. Методологія заповнення декларації". Семінар проводив Волинський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації.

У семінарі вз"яли участь державні службовці і посадові особи райдержадміністрації та районної ради, секретарі місцевих рад району.

 

 

Під назвою "Поетична світлиця Лесі Українки" за участю учнів  4  класу загальноосвітньої школи  №2 міста  Любомля у  районній дитячій бібліотеці пройшла година художнього слова. В ході години – спілкування  діти мали змогу оглянути   книжкову  виставку  "Проміння Лесиної долі", прослухали розповідь про життєвий і творчий шлях Лесі Українки, читали її твори  та вірші відомих письменників про видатну українську поетесу. Послухали та обговорили казку "Біда навчить".

НОВИНИ 26.02.2015

 

Сьогодні відбулась нарада в режимі відеоселекторного зв"язку. На нараді було розглянуто питання "Про стан справ та проблемні питання з організації виконання сільських, селищних, міських (міст районного значення) бюджетів, пропозиції щодо їх вирішення. Деякі питання добровільного об"єднання територіальних громад".

В нараді брали участь представники місцевих рад району, керівники районної ради та райдержадміністрації.

 

 

Співпраця дає результат

Нещодавно  в Любомльському районному центрі зайнятості відбулась зустріч спілки роботодавців, представників влади, соціальних партнерів та контролюючих органів з керівниками, бухгалтерами та представниками кадрових служб підприємств, організацій району.

Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Любомльського районного центру зайнятості Світлана Васейко ознайомила присутніх із станом ринку праці, кваліфікаційним складом шукачів роботи, потребами ринку, пропозиціями зайнятості тимчасово переміщеним особам.

 Зокрема, голова спілки роботодавців району Дмитро Шлапа більш детально зупинився на основних питаннях та проблемах, які виникають під час роботи бізнесу: прийняття та звільнення працівників з роботи, сплати єдиного соціального внеску, відповідальність за порушення кодексу про працю, законність проведення різноманітних перевірок контролюючими органами.

Запрошені учасники заходу надали відповіді у відповідності до профілю роботи кожної установи. Про порядок надання звітності та коректність її заповнення, нарахування та сплати заробітної плати і єдиного соціального внеску, в тому числі для нових робочих місць, прийняття та звільнення працівників фізичними особами-підприємцями та у якій формі інформувати про прийняття працівника на роботу, правильність проходження практики на підприємстві учнями професійно-технічних ліцеїв проінформував головний державний ревізор - інспектор Любомльського відділення Ковельської об’єднаної державної податкової інспекції В. Белінський.

На питання про пенсійну реформу надав вичерпні відповіді заступник начальника Управління Пенсійного фонду у Любомльському районі М. Подлєсний.

Про нове в законодавстві щодо соціального захисту докладно розповів начальник Управління праці та соціального захисту у Любомльському районі В. Веремчук. Розповів й про послуги, які надаються тимчасово переміщеним особам.

Відповідальність при порушенні законодавства про працю – тема, яку більш детально розкрив прокурор Любомльської міжрайонної прокуратури М. Масалов.

На завершення заступник голови Любомльської районної ради Г. Сачук запропонувала сформувати та подати конкретні пропозиції до нормативно-правих актів, законів, для вирішення проблем, які турбують роботодавців, щоб адресувати їх депутатам Верховної Ради України.

 

Любомльський РЦЗ

НОВИНИ 25.02.2015

 

Відділ статистики у Любомльському районі інформує: - Індекс споживчих цін у січні 2015 року; - Економіка Волині у січні 2015 року; - Підсумки роботи транспорту області за 2014 рік; - Щодо термінів подання фінансової звітності за 2014 рік. (Завантажити)

НОВИНИ 24.02.2015

Сьогодні відбулась координаційна нарада з керівниками правоохоронних органів Любомльського та Шацького районів, яку вів Любомльський міжрайонний прокурор Грищенко Я.А.
Порядок денний: Стан боротьби зі злочинністю та корупцією на території Любомльського та Шацького районів за підсумками роботи за друге півріччя 2014 року.
З інформацією про стан боротьби із злочинності та корупцією у регіоні та наявні проблеми на цьому напрямку виступав заступник Любомльського міжрайонного прокурора Філімонюк І.А. Крім того, до виступу щодо проведеної роботи по боротьбі із злочинністю та правопорушеннями здійснення профілактики виступили начальники Любомльського РВ УМВС України у Волинській області Москалюк Я.А., Шацького РВ УМВС України у Волинській області Оксентюк А.Д. та в.о.начальника Волинської митниці Андрейків А.І.
Ще було заслуховувана інформація щодо діяльності з питань попередження і протидії злочинності та корупції на територіях районів, міських та селищних радах.
У нараді прийняла участь заступник голови ради Сачук Г.В.

НОВИНИ 23.02.2015

До уваги фахівців, які працюють у сфері бізнесу

В рамках двостороннього співробітництва між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччини Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH, за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики, реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна FIT for partnership with Germeny ( далі - Програма).
     У 2015 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонується стажування за напрямками:
 - Економічна кооперація без галузевої специфіки
 - Економічна кооперація з галузевою специфікою:
    1.Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості
    2.Економічна кооперація у сфері енергоефективності у будівництві і санації будівель і споруд
    3.Економічна кооперація у сфері поновлювальних джерел енергії
    4.Економічна кооперація у секторі охорони здоров»я
    5.Економічна кооперація в аграрному секторі
      У рамках Програми Мінекономрозвитку України разом з GIZ планують у 2015 році проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині.

Дізнатися детальні умови участі на сайті            http://ukraine.managerprogramm.de. у лінку 
«Програма підготовки менеджерів» та                www.managerprogramm.de.


Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністраці

 

22 лютого 2015 року вібдулись фінальні ігри з чемпіонату району з  міні-футболу «футзалу».  
Попередня фінальна частина:
1. Головно (1:1) Олеськ (по пенальтах Головно 7:6 Олеськ);
2. Любомль (4:9) Машів;
3. Верніколор (1:3) Полапи.
Фінальна частина:
1. Головно (2:2) Полапи;
2. Машів (8:4) Полапи;
3. Машів (1:1) Головно.

Переможцями стала команда Машів, ІІ-місце Головно, ІІІ-місце Полапи.
Голова ради Микола Сушик вручив переможцям грамотами та кубки.

 

Про мобілізацію, депутатів та луцьких комуністів

Такі теми обговорювали під час засідання ради оборони області, котре відбулося сьогодні, 20 лютого, під головуванням керівника виконавчої гілки влади в області Володимира Гунчика.

Саме цього дня завершується перший етап 4-ї хвилі мобілізації. А позаяк Волинь не впоралася із завданням, тож доведеться особливо плідно працювати під час другого етапу. Він, до речі, також розпочався сьогодні. Отож, за інформацією т.в.о. військового комісара Волинського обласного військового комісаріату Романа Кулика, область має поставити 1 тис. 83 військовозобов’язаних, із них 828 – норматив, доведений на другий етап 4-ї хвилі мобілізації, а решта – «борги» першого етапу. Окрім того, волиняни мають віднайти для потреб армії ще 16 одиниць техніки.

До речі, із технікою виникає немало проблем, адже тих самих УРАЛів уже практично не знайдеш на підприємствах, хіба – у лісгоспах, одначе там вони конче необхідні. Попри те, а на цьому особливо наголошував голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, Інтерент-сайти із приватними оголошеннями пропонують чималий асортимент техніки, потрібної для українського війська.

- Виникає цілком закономірне запитання: звідкіля у продавців ті машини, якщо в державі їх так проблемно знайти? – підкреслив Володимир Гунчик. – Тому необхідно підготувати лист до генерального прокурора України Віктора Шокіна, аби очолюване ним відомство з’ясувало, яким чином та техніка з’являється у вільному продажі.

Варто наголосити, що керівники волинських підприємств активно беруться ремонтувати автомобілі для потреб українського війська. Якщо раніше виконання мобілізаційних завдань викликало спротив, то нині є порозуміння.

Що ж до людського ресурсу, то, як виявилося, катастрофічно не вистачає кухарів.

- Доволі дивно таке чути, адже в одному лиш обласному центрі функціонує величезна кількість ресторанів, барів, кафе, словом, закладів громадського харчування, які не можуть функціонувати без кухарів, – наголосив Володимир Гунчик. – Виходить, із села забираємо до війська чи не кожного чоловіка, а у місті продовжуються розваги!..

Що цікаво, представники місцевого самоврядування, а вони на рівні з усіма отримали повістки, попри те, що кілька років тому запевняли електорат: відстоюватимуть інтереси громади та їй же служитимуть вірою і правдою, не надто воліють показувати приклад і йти боронити батьківщину. Тож із 740 волинських обранців громади 540 оповіщено про необхідність пройти медогляд. Із них лише 298 пройшли відповідний огляд. Придатними до служби виявилися 24 депутати, 74 непридатні, 164 скерували на додаткове обстеження, а 242 взагалі не з’явилися проходити обстеження.

На завершення засідання ради оборони області Володимир Гунчик зачепив ще одну тему, котра активно обговорюється громадськістю. Зокрема – останній виступ одного з братів Кононовичів (луцьких комуністів, котрі неодноразово привселюдно висловлювали власні сепаратистські міркування й підтримували діяння ЛНР та ДНР) в ефірі сепаратистського каналу.

- Днями в Інтернеті було викладено відео, де той же Кононович дає інтерв’ю одному із сепаратистських каналів, – відзначив голова облдержадміністрації, звертаючись до представників силових структур. – Знаю, що спецслужби працюють у цьому напрямку, але роботу слід посилити, адже подібні дії – нечувані. Опрацюйте і надайте інформацію про хід розслідування.

Нагадаємо, що раніше саме Володимир Гунчик звернувся до працівників СБУ, аби останні надали відповідну оцінку дій та висловлювань Олександра Кононовича і за потреби діяли відповідно до чинного законодавства.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

НОВИНИ 20.02.2015

У Любомлі вшанували пам’ять  Героїв Небесної  Сотні.


Сьогодні, 20 лютого Україна відзначає річницю трагічних подій, що сталися на Євромайдані та вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину
Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, дуже важко. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими  жодного з нас .
Опівдні на головній  площі міста Любомля  відбувся мітинг – реквієм  присвячений  пам’яті героїв Небесної сотні  за участю  представників районної та міської влади,  духовенства, трудових колективів, політичних партій  та громадськості.
Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували  загиблих на Майдані. Потому настоятель Михайлівського храму протоієрей Віктор Возняк відслужив громадську панахиду за невинно вбитими, які брали  участь в мирній акції  на Майдані .
Також на мітингу виступили голови – районної ради Микола Сушик та міської ради Роман Ющук.
Спогадами про трагічні події цього дня, які відбувались минуло річ  на вулицях  Грушевського та Інститутській  в Києві  поділився  учасник Майдану ,а нині  керівник громадської організації «Християн волонтерів» Андрій Дем’янчук.
У виконанні колективу районного будинку культури прозвучала патріотична  музична   композиція.

 

Вчора відбулась зустріч з активістами та депутатами місцевих ради, а саме з Головненською селищною радою, Нудиженською, Вишнівською, Гущанською сільськими радами, які отримали право участі у Проекті МРГ-ІІІ (Місцевий розвиток, орієнтований на громаду).
Учасниками даної зустрічі було ознайомленно з Проектом МРГ-ІІІ та обрано населені пункти вищезгаданих місцевих рад в яких будуть обиратись громадою пріоритетиІ: смт.Головно, с. Нудиже, с.Коцюри, с.Гуща.
В наступній зустрічі заплановано утворення Громадських організацій (ГО) і обрання голів ГО та визначення пріоритетів.
Консультативну допомогу з питань реалізації Проекту надавала керівник Волинського обласного ресурсного центру громад Оксана Гузь.

Взяли участь голова районної ради Сушик М.М. та заступник голови ради Сачук Г.В.
НОВИНИ 19.02.2015

 

Сьогодні 19.02.2015 року відбулось жеребкування з фінальної частини чемпіонату району з  міні-футболу «футзалу».
Ігри: 1. Головно-Олеськ (10.00 год.); 2. Верніколор-Полапи (10.40 год.); 3. Любомль-Машів (11.20 год.).

Ігри відбудуться в неділю 22 лютого 2015 року (початок 10.00 год.) у спортивному залі Ягодинської митниці.

 

 

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД КЕРІВНИКІВ ГОЛОВНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ УПРАВЛІНЬ ЮСТИЦІЇ В ОБЛАСТЯХ,

зокрема 12 лютого 2015 року Міністерство юстиції України оголосило конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:
- начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області;

- заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області з питань державної виконавчої служби - начальника управління державної виконавчої служби;

- заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області з питань державної реєстрації - начальника управління державної реєстрації.

До участі в конкурсі на посади начальників головних територіальних управлінь юстиції в областях та їх заступників запрошуються громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі та/або за фахом на керівних посадах в інших сферах не менш як п’ять років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Міністерства юстиції такі документи:
заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби; заповнену особову картку (форма № П-2ДС) з відповідними додатками; фотокартку розміром 4х6 см, копії документів про освіту, з додатками підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копію документа, який засвідчує особу (паспорт); копію військового квитка (для військовозобов`язаних); копію трудової книжки, довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається Департаментом кадрової роботи та державної служби.

З метою перевірки знань кандидатів на посади керівних працівників головних територіальних управлінь юстиції, Міністерством юстиції запроваджено добровільне тестування.

Для участі у добровільному тестуванні особі необхідно заповнити та подати анкету.

Документи для участі у конкурсному відборі та анкети для участі у добровільному тестуванні приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті Міністерства.
Документи та анкета приймаються за адресою: м. Київ, вул. Городецького, буд. 13, каб. № 105.
Анкету для участі у добровільному тестуванні можна надіслати на електронну скриньку .
Телефон для довідок: 271-17-25

 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: -Обов’язок подання суб’єктом декларування декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру при звільненні (припиненні діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування); - Оптимізація та реформування діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції; - Нові повноваження відділів державної реєстрації актів цивільного стану щодо внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання незалежно від місця проживання громадя, які проживають на тимчасово окупованій території або які переселисись з зони АТО; - Відповідальність за порушення законодавства про об’єднання громадян..(Завантажити)

 

Любомльське РВ У ДСНС України у Волинській облатсі оприлюднює листівки та пам"ятки з порядком дій у разі виникннення надзвичайної ситуації (Завантажити)

 

Вчора під головуванням голови районної ради Миколи Сушика  відбулося засідання  організаційного комітету по відзначенню районного заходу до Дня вшанування першої річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні.

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, у п’ятницю 20 лютого о 12.00  на площі напроти  будинку адмінприміщення буде проведено мітинг-реквієм за участю представників   районної  та міської влади, політичних партій, духовенства та  громадських організацій району. Передбачається, що захід буде поминальним, об’єднуючим, консолідуючим, тому відбудеться спільний молебень  за увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, вшанування Героїв Небесної Сотні.

Члени організаційного комітету обмінялися  ідеями та пропозиціями  та  узгодили остаточний план проведення заходу.

НОВИНИ 18.02.2015

17.02.2015 року голова Любомльської районної ради Микола Сушик прийняв участь в робочій нараді у першого заступника голови облдержадміністрації з розгляду питань переходу із аналогового на цифрове телевізійне мовлення (прес-центр обласної ради).

 

До уваги населення району

        Якщо ви маєте потребу в отриманні консультацій щодо психологічного здоров’я дітей та підлітків ( самотність, різноманітні страхи і інше), консультацій щодо статевого виховання, фізичного здоров’я, проблем залежностей – дзвоніть на Національну дитячу «гарячу» лінію за номером 0 800 500 225 зі стаціонарного та 772 з мобільного телефону.
На Національну «гарячу» лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації  дзвоніть за номером 0 800 500 355 зі стаціонарного та 386 з мобільного телефону .

              Дзвінки на вищевказані номери безкоштовні.

 

Управління соціального захисту населення Любомльської РДА

 

15 лютого виповнилася  26- та річниця з часу виведення військ колишнього Радянського Союзу з Афганістану.

 Цього дня  аби  вшанувати подвиг афганців та  учасників бойових дій на території інших держав  біля Стелли  загиблим  воїнам –інтернаціоналістам  у Любомлі відбувся мітинг. Участь в заході   взяли голови – районної ради Микола Сушик ,міської  ради Роман Ющук, начальники  управлінь, відділів  райдержадміністрації та ветерани – афганці та представники громадськості.

  Учасники заходу поклали вінки і квіти до пам'ятної стели загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

 У вступному  слові голова Любомльської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Володимир Сачук  зазначив, що сьогодні  день  виведення військ із Афганістану символічно перекликається із подіями в Україні. На Сході у зоні АТО було наказано припинити вогонь та оголошено  днем  тиші. Сподіваємось , щоб цей день наблизить  нас до миру. Ніхто краще, як воїни-афганці розуміють, що таке війна.  Чимало наших побратимів, уже будучи в літах, ідуть добровільно на Схід воювати, щоб стати на захист уже своєї держави, багато з них стають волонтерами, беруть активну учать у матеріальній допомозі бійцям. Ми знаємо, що треба об’єднуватися, діяти разом.

На зборах виступили голови районної ради – Микола Сушик та міської ради – Роман Ющук.

Воїнів-інтернаціоналістів, які загинули, виконуючи свій військовий обов’язок далеко від Батьківщини, а також бійців, котрі полягли у зоні АТО, учасники заходу пом’янули хвилиною

Панахиду за загиблими в афганській війні і померлими у післявоєнний час відслужили благочинний Любомльської округи, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Василій Мельничук та  настоятель Михайлівського храму протоієрей Віктор Возняк.

НОВИНИ 17.02.2015

ОГОЛОШЕННЯ

Любомльська дитяча музична школа запрошує всіх на звітний концерт, який відбудеться 19 лютого 2015 року (четвер) о 15.00 год. в приміщенні районного будинку культури. В програмі  звучатиме класична музика, джазові твори,  твори сучасних композиторів, обробки українських народних пісень. Раді будемо бачити всіх охочих долучитися до світу прекрасного, вічного доброго.
Колектив дитячої музичної школи.  

НОВИНИ 16.02.2015

       Вчора, 15 лютого 2015 року, у районі відбулися заходи з нагоди 26-ї річниці виведення військ з Афганістану (День вшанування учасників бойових дій на території інших держав) біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам (афганцям).
Перед громадою міста, району виступили голова районної ради Микола Сушик, міський голова Роман Ющук, заступник голови районної організації ветеранів Володимир Сачук.  
Поминальні заходи по загиблими воїнами в Афганській війні провели представники православних релігійних громад району.

 

До уваги депутатів місцевих рад - подання Декларацій!


Відповідно до статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» особи, зазначені у статті 4 цього Закону, зокрема особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в тому числі й депутати місцевих рад (сільських, селищних, районних, обласних) зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби)
декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону.
Депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді, повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до кадрових підрозділів державних органів, підприємств, установ, організацій за місцем основної роботи.
Якщо депутати є самозайняті особи (фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, які не мають основного місця роботи, або особи, які не працюють), то вони також повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до апаратів відповідних рад або їх виконавчих комітетів.
Враховуючи вищенаведене, просимо до 1 квітня 2015 року подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, відповідно до вищенаведених роз’яснень.

 

20 березня – чергова сесія обласної ради.
Голова обласної ради Валентин Вітер підписав розпорядження про скликання тридцять третьої сесії обласної ради. На розгляд виноситимуться питання:1. Звіт про виконання обласного бюджету за 2014 рік.2. Про стан протидії злочинності, охорони громадського порядку на території області.3. Про обласну Програму протидії тероризму на 2015-2016 роки та інші.
Сесія відбудеться в залі засідань обласної ради. Початок пленарного засідання о 10.00.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», проекти рішень для розгляду на 33 сесії реєструватимуться у виконавчому апараті обласної ради до 18 лютого включно.

http://volynrada.gov.ua/news/20-bereznya-chergova-sesiya-oblasnoyi-radi

НОВИНИ 12.02.2015

Сьогодні відбулась позачергова 43 сесія районної ради 6 скликання, на які прийняті рішення : - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”; - Про внесення змін до плану діяльності з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів.

 

Сьогодні 12 лютого 2015 року на центральній площі міста, в друге відбулися урочисті проводи військовозобов’язаних запасу до Збройиних Сил України по мобілізації.

Перед присутніми виступили голова районної ради Сушик М.М., міський голова Ющук Р.В., в.о. військового комісара району Шепелєв І.М., керуючий справами Шацької районної ради Сахарук О.П.

В церемонії проводів взяв участь отець Віктор, який благословив військовослужбовців та вручив їм ікони.

 

ОГОЛОШЕННЯ:


 «Любомльське районне управління юстиції повідомляє, що з 14 лютого  до 16  березня 2015 року оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним управлінням юстиції у Волинській області, а також Любомльським районним управлінням юстиції та всіма районними, міськими, міськрайонними управліннями юстиції Волинської області  до 16 березня 2015 року.
З повним текстом оголошення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного управління юстиції у Волинській області (http://justvolyn.gov.ua/).

 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - Нові повноваження відділів державної реєстрації актів цивільного стану щодо проведення державної реєстрації актів цивільного стану незалежно від місця проживання громадян, які проживають на тимчасово окупованій території або які переселились з зони АТО; - Забезпечення реалізації прав громадян, які проживають на тимчасово окупованій території, на зайнятість, пенсійне забезпечення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, соціальні послуги, освіту; - Порядок стягнення аліментів
.(
Завантажити)

НОВИНИ 11.02.2015

       Сьогодні відбулися сходи громадян сіл Згорани, Заозерне Згоранської сільської ради. Їх проведення ініціювали сільські громади.
Основною проблемою громадського обговорення було питання «Про затвердження технічної документації по нормативних грошових оцінках земельних ділянок, що відведені головному управлінню Держземагенства у Волинській області, намічених для продажу права оренди на земельних торгах для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення та розташованих за межами населених пунктів на території Згоранської сільської ради Любомльського району Волинської області».
На сходах громадян побував і виступив голова районної ради Микола Сушик.

 

Для учасників АТО коштом фахівців ДФС Волині придбано одяг та спорядження

 

Каремати, бушлати, термобілизну, берці та ліхтарі передано членам родин  фахівців органів ДФС Волині, котрі нині виконують свій громадський обов’язок у зоні АТО.
Спеціальний одяг та спорядження придбано коштом профспілкової організації органів ДФС у Волинській області.
«Мобілізовані для служби на Сході України волиняни отримали якісний одяг та взуття, що відповідають вимогам  та особливостям введення військових дій. Щодо цього комплекту матеріальної допомоги ми радилися з тими, хто вже проходив службу в зоні АТО. Тому придбані нами для потреб військовослужбовців речі допоможуть їм нести службу у складних погодних умовах»,- зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.
Нагадаємо, що  нині у зоні АТО несуть службу члени родин більше 30 фахівців органів ДФС в області.

 

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області

НОВИНИ 10.02.2015
Сьогодні відбулась засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Порядок денний: - 1. Про порядок передачі культосвітніх, дошкільних закладів у спільну власність сіл, селища, міста району, забезпечення ефективного використання, збереження комунальних закладів, розташованих на території місцевих рад (інформували: Романюк І.А., начальник відділу з питань майна спільної власності територіальних громад сіл. Селища, міста району та земельних питань районної ради, Стрільчук В.І., начальник відділу освіти райдержадміністрації, Дячук В.М., начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації, Дибель В.Ю., генеральний директор ТМО Любомльського та Шацького районів, Васенько Т.С., головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любомльського та Шацького районів»).
 

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання позачергової 43 сесії районної ради 6 скликання" на 12 лютого 2015 року ( 11.00 годину), яка відбудеться у малому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  позачергової 43-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - Про внесення змін до рішення районної ради від  28.01.2015 року №42/17 “Про районний бюджет на 2015 рік”.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

НОВИНИ 05.02.2015
Рішенням районної ради від 28.01.2015 року № 42/15 на посаду начальника Любомльського районного госпрозрахункового  проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства призначено Сулім Ірину Леонідівну
 
Відповідно до вимог Законів України, з метою сприяння розвитку різних форм сільськогосподарського виробництва, рішенням районної ради затверджено технічну документацію по нормативно-грошовій оцінці земельної ділянки площею 4,0176 га для ведення фермерського господарства за межами Римачівської сільської ради Любомльського району.
 

Відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.
З інформацією про завдання виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо виконання мобілізаційних завдань перед головами місцевих рад виступив т. в. о. комісара Любомльського об’єднаного військового комісаріату Шепелєв І.М.
На нараді розглядалися й інші питання роботи місцевих органів самоврядування.

      
Вів засідання координаційної ради голова районної ради Микола Сушик
НОВИНИ 03.02.2015

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: -Що очікує за відмову від мобілізації? - Право на звернення до органів державної влади – конституційне право кожного громадянина .(Завантажити)

НОВИНИ 02.02.2015
Сьогодні відбувся одноденний семінар на тему «Організація доступу до публічної інформації в органі влади», що відбувся у Луцьку.
Як розповіла представник Центру Дарія Слизьконіс, яка презентувала моніторинг виконання органами влади Волинської області закону «Про доступ до публічної інформації», експерти здійснюють моніторинг місцевих органів влади вже впродовж 3,5 року. Облдержадміністрації, райдержадміністрації, міські ради обласних центрів та інших міст оцінювали за шестибальною шкалою за чотирма параметрами: доступністю контактів органу влади, наданням відповіді на запити, вчасністю надання відповіді та повнотою наданої інформації. Доступність контактів органу влади оцінюється максимум в один бал. Критерії оцінки: наявність на сайті електронної адреси для надсилання запитів або її відсутність.
Надання відповіді також оцінюється максимум в один бал. Критерії відповіді: наявність відповіді на офіційному бланку та спосіб, у який надано відповідь. Вчасність надання відповіді оцінюють максимум в один бал (якщо відповідь на інформаційний запит надана протягом 1-5 днів).
Найвище оцінюють повноту наданої інформації. Критерії оцінки: повідомлення про перенаправлення належному розпоряднику, надання відповіді на всі питання, часткове задоволення питань запиту, неправомірна відмова в задоволенні запиту. Експерт наголосила: якщо громадянин ставить у запиті три запитання, важливо надати конкретну відповідь на кожне з них. Наприклад, на питання про те, скільки відкрито шкіл, варто чітко вказати їхню кількість, а не розлого пояснювати про те, що на відкриття освітніх закладів бракує коштів.
Цілком відкритими визнають ті органи влади, які здобули 5,5-6 балів, цілком закритими - 0-1,99 балів. До рейтингу під назвою «Таємна бюрократія» за підсумками роботи у 2014 році увійшли Кіровоградська ОДА (2,94 бали або 49%) та Чернівецька міськрада (3,14 бали або 52%). Попри те, що Волинська ОДА (з 4,67% або 78%) та Луцька міська рада (4,75% або 75%) не увійшли до ганебного переліку, їхню діяльність експерти визнали недостатньо прозорою. Динаміка відкритості облдержадміністрації демонструє зменшення рівня прозорості з 82% у 2013 році до 78% у 2014. Луцька міськрада з 84% у 2013 році знизила показник відкритості до 79% у 2014 році. Подібна тенденція, зі слів Дарії Слизьконіс, спостерігається в усій Україні – після поштовху до прозорості у 2013 році відбулося її зниження.
Загалом рівень відкритості Волинської області оцінили у 56% у 2014 році (в 2013 році показник становив 63%). Варто зауважити, що окремі міські ради в області (Любомльська та Камінь -Каширська) продемонстрували нульовий рівень відкритості (експерти не отримали відповіді на жоден із надісланих інформаційних запитів). Серед райдержадміністрацій найбільш відкритою визнали Ківерцівську (100%), найменш відкритою для громадськості є Ковельська та Горохівська РДА (0%).
Серед зафіксованих поширених порушень доступу до публічної інформації: надання відповідей на запити не в повному обсязі, невчасно, електронні відповіді датовані одним числом, а відправлялися іншим та ігнорування запитів. Окрім цього, іноді на сайтах органів влади відсутня контактна інформація (це найчастіше стосується РДА та міськрад), часом доступ до інформації оцінюють через наявність даних, подібних на конфіденційну інформацію.
Головне завдання семінару встановити нормальний зв'язок між органами влади та громадськістю.

 

Доходи фізичних осіб, з яких сплачується ПДФО, підлягають оподаткуванню військовим збором


Оскільки об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 Податкового кодексу України (п.п. 1.2 п. 161 підрозділу 10 розділу ХХ Кодексу), то податкові агенти повинні подбати, щоб військовий збір був перерахований не лише із доходів з заробітної плати, надбавок, премій, які виплачувались згідно з трудовим договором, або цивільно-правовими угодами, а з інших доходів фізичних осіб.
Зокрема, до таких доходів належать виплачені суми за користування земельними паями. Отож, у Головному управлінні ДФС у Волинській області особливо наголошують, що орендарі сільськогосподарських угідь повинні обов’язково нарахувати і сплатити до держбюджету суму військового збору з доходів, виплачених за користування паями громадян.
Військовий збір також сплачується з доходів від оренди рухомого і нерухомого майна, доходів, що виникають при відчуженні корпоративних прав та цінних паперів, доходів від подарунків, спадщини, призів та виграшів та інші доходів, які передбачені статтею 14.1.54 Податкового кодексу України. До речі, саме ці доходи підлягають декларуванню до 1 травня 2015 року.
Крім того, до доходів, що оподатковуються військовим збором, належать доходи від процентів, дивідендів, отримані роялті та інвестиційні прибутки.
Нагадаємо, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти які отримують доходи з джерела їх походження в Україні та податкові агенти.
Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII ,,Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”, який набрав чинності з 01.01.2015, внесено зміни до Податкового кодексу України, зокрема у частині оподаткування військовим збором.
Відповідно до п. 161 підрозділу 10 Розділу ХХ Перехідних положень Кодексу оподаткування військовим збором подовжено до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.

 

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області

НОВИНИ 30.01.2015

Сьогодні 30 січня 2015 року на центральній площі міста, перших 6 мобілізованих Любомльського району відправили до навчального центру в селі Старичі Львівської області.


Військовозобов’язаних провели в урочистій обстановці під звуки духового оркестру.


Перед присутніми виступили голова районної ради Сушик М.М., міський голова Ющук Р.В., в.о. військового комісара району Шепелєв І.М.


В церемонії проводів взяв участь отець Віктор, який благословив військовослужбовців та вручив їм ікони.

 

Сьогодні у режимі відео селекторного зв’язку відбулося перше заняття у рамках тематичного короткострокового семінару  «Організація роботи щодо запобігання корупції в органах державної влади» в якому участь прийняли керівники та спеціалісти уповноважених підрозділів (уповноважені особи) з питань запобігання та виявлення корупції апаратів райдержадміністрації, районних рад.

 

Відбулися сесії місцевих рад району. Міська, селищна, сільські ради затвердили свої бюджети на 2015 рік.

    
Розглядалися й інші питання: план роботи на І квартал 2015 року, земельні та організаційні
 

Любомльська міська рада на сесії затвердила бюджет на 2015 рік.
Рішенням сесії призначено заступником міського голови з питань виконавчої роботи Оніщука Миколу Володимировича.

 

Наявність сільськогосподарських угідь – обов’язкова умові для перебування у 4 групі платника єдиного податку

Окрім того, в умовах четвертої групи спрощеної системи оподаткування зможуть працювати винятково юридичні особи – сільгоспвиробники, частка сільгоспвиробництва за попередній податковий (звітний) рік у яких становить 75 відсотків або більше.
На цих моментах останніх законодавчих новацій під час зустрічі з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Волині наголосила перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Тетяна Харченко.
«Окрім того, з 1 січня 2015 року реєстрація права власності або користування земельними ділянками, в тому числі на умовах оренди, є обов’язковою. Разом з тим, перебування на спрощеній системі оподаткування представників аграрного бізнесу можливе лише за відсутності податкового боргу», - зазначила Тетяна Харченко.
Тобто, четверта група визначена для платників відміненого фіксованого сільськогосподарського податку. І для переходу на спрощену систему оподаткування або щорічного підтвердження статусу платника єдиного податку, сільгоспвиробники до 20 лютого поточного року повинні подати ряд документів. Їх перелік визначений ст. 298 Податкового кодексу України.
Для визначення бази оподаткування запроваджено індексацію нормативної грошової оцінки одного гектара сільськогосподарських угідь. Такий коефіцієнт застосовується кумулятивно й залежить від дати проведення нормативної грошової оцінки землі.
Нагадаємо, що у 2015 році відбулося скорочення кількості груп спрощенців з 6 до 4 відповідно до норм Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області

НОВИНИ 29.01.2015

До уваги одержувачів пільг при оплаті електроенергії


Управління соціального захисту населення Любомльської районної державної адміністрації повідомляє.
У зв’язку з не врегулюванням на законодавчому рівні продовження експерименту з надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії виплата пільг у грошовій формі через поштові відділення зв’язку та відділення банків з 01 січня 2015 року припиняється.
На виконання доручення голови облдержадміністрації від 05 січня 2015 року № 13/17/2-15 та з метою організації роботи по забезпеченню своєчасного відшкодування витрат за надані пільги з початку 2015 року управлінням соціального захисту населення були сформовані списки пільговиків, які користуються електроенергією та передані Любомльській філії ВАТ «Волиньобленерго».
Управління соціального захисту просить пільговиків звернути увагу на нарахування пільг в квитанції про оплату, яка надходить з Любомльської філії ВАТ «Волиньобленерго».

Довідки за телефоном: 2-33-32

Управління соціального
захисту населення Любомльської РДА

НОВИНИ 28.01.2015

Сьогодні відбулася 42-га сесія районної ради. На сесії розглянуто питання та прийняті рішення, а саме: - Про районний бюджет на 2015 рік; - Про районну програму розвитку малого підприємництва на 2015-2016 роки; - Про програму розвитку медичної галузі (первинного та вторинного  рівня надання медичної допомоги) Любоомльського та Шацького районів на 2015-2017 роки; - Про районну Програму забезпечення прав та законних інтересів дітей, їх соціального розвитку; - Про хід виконання Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства району за 2010-2014 роки та продовження Програми на 2015 рік; - Про внесення змін до рішення районної ради від 21.08.2014 року № 39/5 «Про доповнення до районної Програми соціального захисту населення Любомльського  району на 2013-2015 роки»; - Про затвердження Положення про Об’єднаний трудовий архів; - Про програму розвитку і підтримки архівної справи в районі; - Про затвердження в новій редакції переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району; - Про надання згоди на прийняття об’єктів  у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста району; - Про призначення на посаду начальника Любомльського районного госпрозрахункового проектно-виробничого проектно-планувального підприємства; - ряд земельних питань і Інші.

 

НОВИНИ 27.01.2015
Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів та колегія районної ради. ПОРЯДОК ДЕННИЙ: - “Про районний бюджет на 2015 рік”; -

Про план роботи районної ради на І півріччя 2015 року; - Про районну Програму розвитку малого підприємництва на 2015-2017 роки; - Земельні питання; - Про затвердження Положення про об'єднаний Трудовий архів Любомльського району; - та інші.

НОВИНИ 26.01.2015

Депутати Волинської обласної ради затвердили головний фінансовий документ 2015 року

В ході розгляду питання Про обласний бюджет на 2015 рік виступив голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики Анатолій Грицюк. Він повідомив, що комісія детально аналізувала документ у контексті змін до бюджетного та податкового законодавства. Комісія заслухала усіх розпорядників коштів і з'ясувала, що показники бюджету прийнятні для мінімальних потреб волинян. Але бюджет є складним. На думку голови профільної комісії є питання щодо фінансування галузі ветеринарної медицини, якою нині буде опікуватися обласний бюджет. Анатолій Грицюк нагадав, що на цій сесії не визначатимуться з капвидатками та висловив сподівання, що повернуться до цієї теми при розподілі вільних залишків. Депутат вважає, що варто повернутися до теми дотацій сільгосповиробникам, які вирощують жито та збільшити фінансування програми "Власний дім". Нинішній проект Анатолій Грицюк запропонував підтримати.

Потому депутати працювали в режимі запитання-відповіді. Проект бюджету представляв директор департаменту фінансів Ігор Никитюк. Олександр Свирида цікавився, чи є інформація про співфінансування обласного бюджету у грантових проектах. Голова ОДА Володимир Гунчик повідомив, що повна інформація буде представлена в проекті Стратегії розвитку області до 2020 року. Борис Загрева цікавиться, чи закладені кошти на харчування дітей та фінансуваня програми для одноосібних сільськогосподарських підприємств. Ігор Никитюк відповів, що всі видатки по харчуванню передбачені. В галузі АПК буде фінансування на "Власний дім" та дотації на отримання 3 і більше корів. Валерій Діброва сказав, що галузь АПК сьогодні розвивається найбільш динамічно і є бюджетоутворюючою. "На жаль, на галузь з 12 млн грн залишається тільки 6", -- зауважує пан Діброва. Він попросив при внесенні змін до бюджету врахувати фінансування ефективних сільськогосподарських програм.

Олексій Приходько поцікавився, чи враховані пропозиції голови комісії з питань охорони здоров'я Галини Майко щодо видатків на пересувні ренгентустановки. Пан Никитюк сказав, що питання вирішуватиметься при внесенні змін до бюджету. Михайло Бегаль наголосив на важливості питання, оскільки збільшується кількість хворих на туберкульоз. Віктор Карпук просив врахувати пропозиції бюджетної комісії щодо відрахувань частини прибутку волинськими санаторіями до обласного бюджету. Ігор Никитюк наголосив, що не може одноосібно прийняти такого рішення, бо це -- компетенція сесії. Надія Григола запитала, як виглядає галузь освіти порівняно з минулим роком. Головний фінансист сказав, що коштів у цьому році виділено більше. Крім того, вона запитала, чи освоєні кошти в сумі 250 тис грн, які виділяла облрада на будівництво пам'ятника Степану Бандері. Ігор Никитюк відповів, що не володіє такою інформацією, бо кошти виділялися у вигляді субвенції міському бюджету Луцька. Василь Пецентій цікавився скільки коштів очікується від акцизного збору і отримав відповідь, що орієнтовно сума сягатиме 160 млн грн. Василь Пецентій також говорив про потребу у видатках на ремонт даху в Старовижівській ЦРЛ, будівництво Любохинської школи та ремонт доріг. Він висловлював думку, що варто переглянути діючі програми та закрити ті, що не ефективні.

Віктор Прокопчук запропонував створити комісію, яка вивчить якість виконаних робіт в попередні з ремонту доріг, на які вже виділяються кошти.

Микола Давидюк загостирив увагу на потребі збільшення видатків на потреби онкохворих та діабетиків, зважаючи на інфляцію. Ігор Никитюк сказав, що проблем із забезпеченням інсулінозалежних людей не буде.

Богдан Дівнич закликав депутатів прийняти бюджет, оскільки він ретельно розглянутий на комісіях. Тим часом, Ігор Никитюк повідомив, що наразі вивчаються пропозиції постійних комісій, які були внесені при розгляді проекту бюджету. Богдан Дівнич також звернув увагу на проблемні моменти у фінансуванні СЕС та просив врахувати це при внесенні змін до бюджету. Микола Давидюк ще раз нагадав про проблеми, які виникли з ідентифікацією худоби.

Потому 5 депутатів записалося до виступів в обговоренні питання. Олександр Свирида закликав голосувати за бюджет, але зауважив, що розчарований проектом. Він вважає бюджет найгіршим з часів 90-х років. Питання в тому, що бюджет -- дотаційний. Депутат вважає, що Уряд має активніше працювати в плані децентралізації фінансової системи та надати місцевому самоврядуванню більше повноважень. Пан Свирида має сумніви в ефективності нових місцевих податків, зокрема податку на нерухомість. Депутата підтримав його колега Віктор Кобринчук.

Сергій Слабенко зауважив, що важливо, аби бюджет сприяв розвитку області. Він заявив,що його хвилює оптимізація видатків на утримання комунальних закладів. Він також запропонував підтримати паралельно з бюджетом питання про ліквідацію обласного контактного центру.

Олександр Пирожик виступив від фракції "Свобода". Він вважає, що нинішній бюджет найбідніший. Перший заступник голови облради критикував Уряд за непроведення задекларованих реформ та децентралізації влади. Депутат зауважив, що тільки через скорочення по ПзФО , обласний бюджет не доотримає 24 млн грн. Разом з тим, пан Пирожик визнав, що проголосувати за бюджет треба. Він запропонував від фракції направити листи-звернення за підписом керівництва області до центральної влади, щоб переглянути механізми наповнення доходної частини місцевих бюджетів. В іншому випадку "Свобода" вдаватиметься до радикальних дій.

Борис Загрева назвав нинішній кошторис бюджетом виживання. Він вважає, що потрібно переглянути ряд програм та підтримати ті галузі економіки, які будуть бюджетоутворюючими. Депутат також критикував податок на нерухомість. "Я не можу зрозуміти, як можна обкладати податком простий сільський будинок, а не оподаткувати власників яхт та літаків", -- обурюється пан Загрева. Депутат також висловив пропозиції щодо наповнення державного бюджету та просив присутнього на сесії народного депутата України Ігоря Гузя донести їх до відома своїх колег.

Слов взяв і голова ОДА Володимир Гунчик. Він повідомив, що буде скорочено апарат виконавчої влади на 20%, як того вимагає Уряд. Голова ОДА сказав, що про бюджет 2015 року варто говорити як про консолідований та бюджет співфінансування. "Обласний бюджет -- не безмежний. В лютому він коригуватиметься. Розподіл вільних залишків повинен пройти через детальне обговорення", -- сказав він.

За основу за проект рішення про бюджет проголосували 60 депутатів.

За пропозицію Сергія Слабенка ліквідувати контактний центр проголосували 51 депутат.

Володимир Гунчик вніс технічну правку у п. 3 проекту рішення. Вони пов'язані з реорганізацією ОДА. Пропозицію підтримали 60 депутатів. Він також запропонував врахувати 300 тис грн видатків для родин загиблих військових. "За" -- 60 депутатів. Володимир Гунчик запрпонував прописати в бюджеті, що буде виділено 20 тис грн на книгу "Небесна сотня. 55 депутатів підтримали.

За рішення в цілому проголосували 61 депутат.

(Інформація з сайту Волинської обалсної ради http://volynrada.gov.ua/news/deputati-zatverdili-golovnii-finansovii-dokument-2015-roku)

НОВИНИ 22.01.2015
Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики. ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 1. Про звільнення від відшкодування витрат на утримання майна КЗ «Луцька міська клінічна лікарня». 2. Про звільнення від орендної плати. 3. Про стан дотримання безпеки дорожнього руху на території району. 4. Про затвердження Положення про об'єднаний Трудовий архів Любомльського району. 5. Про Програму розвитку і підтримки архівної справи в районі. 6. Про призначення на посаду начальника Любомльського районного госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства. 7. Про звернення депутатів Любомльської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України. 8. Про план роботи районної ради на І півріччя 2015 року. 9. Про порядок денний 42-ї сесії районної ради 6 скликання.
 

 

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії  районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення. ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 1. Про хід виконання Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства району за 2010-2014 роки та продовження Програми на 2015 рік. 2. Про хід виконання Програми інформатизації Любомльського району на 2012-2014 роки та продовження дії Програми на 2015 рік. 3. Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Любомльському районі на 2015-2016 роки. 4. Про затвердження в новій редакції переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району. 5. Про план роботи районної ради на І півріччя 2015 року. 6. Про порядок денний 42 сесії районної ради.

 

НОВИНИ 21.01.2015

Податок на нерухомість за новими правилами волиняни сплачуватимуть у 2016 році


За загальну площу житлової нерухомості, що перевищує 60 кв.м для квартир і будинків більше 120 кв.м., податок на нерухоме майно волиняни сплачуватимуть у 2016 році. На цьому моменті під час участі в програмі «Захищеність» в прямому ефірі ТРК «АВЕРС» наголосила начальник відділу комунікацій ГУ ДФС у Волинській обкосі Олена Нікотіна.
Посадовець зазначила, що нарахування податку на нерухоме майно згідно норм Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» фахівці органів ДФС зобов’язані здійснити до 1 липня 2016 року.
Таким чином, у 2015 році волинянам надішлють повідомлення рішення про сплату податну на нерухоме майно з врахуванням норм Податкового кодексу України 2013 року та положень Законом України від 27 березня 2014 року № 1166 -VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного заростання в Україні», де об’єктом оподаткування визначено загальну, а не житлову площу нерухомості.
Тобто, оподаткування нерухомого майна фізичних осіб цього року відбуватиметься за старими правилами - з 1 січня по 31 березня 2014 року податок на нерухоме майно нараховуватиметься на житлову площу, а з 1 квітня – на загальну площу.
Окрім того, фізичні особи в 2015 році будуть сплачувати податок на нерухомість за 2014 року за ставками, які діяли в 2014 році. Протягом 60 календарних днів з дня отримання повідомлення - рішення від органу ДФС власники нерухомості зобов’язані перерахувати суму податку на вказані у повідомленні реквізити.
Нагадаємо, у 2015 році сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, котрі володіють квартирою/ квартирами загальною площею більше 120 і будинком/будинками, загальна площа якого перевищує 250 квадратних метрів, різними видами нерухомості, загальна площа яких сумарно перевищує 370 квадратних метрів.
Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області

 

 

20 січня в Любомльському районі оголошено Днем жалоби за загиблим в зоні АТО мешканцем міста Любомля , старшим сержантом Миколою Штанським.

Новітній український герой поліг смертю хоробрих 16 січня, після обстрілу «Градами» позицій українських військових під Дебальцевим . Він - колишній залізничник. Служив у 44-й окремій артилерійській бригаді, яку сформували наприкінці минулого року на Львівщині.

На знак скорботи за загиблим у День жалоби на території району приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних та державних підприємствах та закладах, установах, організаціях на території району, відмінено проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.

Від імені всієї громади Любомльщини висловлюємо щирі співчуття родині загиблого.

Ми схиляємо голови перед хоробрим воїном, справжнім патріотом України, який загинув в ім’я своєї Батьківщини.

Вічна пам'ять герою!

 

 

Любомльське районне управління юстиції інформує: - За невиконання рішення та законних вимог державного виконавця винні особи несуть відповідальність у встановленому законом порядку; - 22 січня – День Соборності (день Злуки); - Пріоритети подальшого розвитку системи безоплатної правової допомоги; - До Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників внесено зміни.(Завантажити)

НОВИНИ 20.01.2015
Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, продовольства та раціонального використання природних ресурсів. Порядок денний:
1. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів Бірківської сільської ради Любомльського району Волинської області загальною площею 20,5340 га.
2. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці
земельної ділянки для ведення особистого підсобного господарства, що перебуває в оренді Головненської спеціальної загальноосвітньої школі- інтернату для дітей сиріт і розташована за межами Головненської селищної ради Любомльського району Волинської області загальною площею 3,5000 га .
3. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці
земельної ділянки, що перебуває в оренді на 49 років площею 1,0780 га для обслуговування ферми великої рогатої худоби за межами населених пунктів Гущанської сільської ради Любомльського району Волинської області
4. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває в оренді на 49 років площею 1,9802 га для розташування цеху по виготовленню будівельних матеріалів за межами населених пунктів Гущанської сільської ради Любомльського району Волинської області.
5. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для випасання худоби, що перебуває в оренді і розташована за межами Гущанської сільської ради Любомльського району Волинської області загальною площею 4,6000 га.
6. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці
земельної ділянки для випасання худоби, що перебуває в оренді і розташована за межами Гущанської сільської ради Любомльського району Волинської області загальною площею 10,4000 га.
7. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває в оренді площею 0,0281 га для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів Заболоттівської сільської ради Любомльського району Волинської області .
8. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці
земельної ділянки площею 0,2668 га для обслуговування корівника, комори та під навісу з площадкою зернотоку за межами Заболоттівської сільської ради Любомльського району Волинської області .
9. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці
земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби, яка розташована за межами Куснищанської сільської ради Любомльського району Волинської області загальною площею 6,0000 га.
10 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці
грошовій оцінці земельної ділянки площею 11,9581 га для ведення фермерського господарства за межами Римачівської сільської ради Любомльського району Волинської області, яка знаходиться в оренді
11. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 4,0176 га для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Римачівської сільської ради Любомльського району Волинської області, яка знаходиться в оренді
12.Про встановлення (зміни) меж смт.Головне та Масловець Головненської селищної ради Любомльського району Волинської області.
13.Про план роботи районної ради на І півріччя 2015 року.
14. Про порядок денний сорок другої сесії районної рад 6 скликання.
НОВИНИ 19.01.2015

       

Відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради з порядком денним: - про формування районного бюджету на 2015 рік; - про завдання органів місцевої влади щодо забезпечення проведення мобілізаційних заходів у районі.

На засіданні координаційної ради начальник управління фінансів Самойліч  О.В. ознайомила голів місцевих рад з порядком формування змін районного, місцевих бюджетів на 2015 рік.
Про зміни у податковій системі, які впливають на формування районного, місцевих бюджетів інформував голів місцевих рад Костюк І.М., начальник Любомльського відділення Ковельської об’єднаної державної податкової інспекції.
Військовий комісар Любомльського об’єднаного районного військового комісаріату Шандура О.Л. довів до відома представників місцевої влади визначені законодавством завдання органів виконавчої влади району, місцевого самоврядування щодо забезпечення проведення мобілізаційних заходів у районі.
Керівник апарату райдержадміністрації Ганайлюк Л.І. проінформувала учасників наради про створення робочих груп з числа представників різних структур щодо оповіщення громадян про мобілізаційні заходи , вручення повісток військовозобов’язаним.
Підбив підсумки роботи координаційної ради голова районної ради Микола Сушик. Голова ради зобов’язав усі структури виконавчої влади району,  задіяні у проведенні четвертої хвилі мобілізації, голів місцевих рад забезпечити виконання визначених законодавством завдань щодо мобілізації військовозобов’язаних, які проживають на території району, та транспортних засобів  для потреб Збройних Сил України.

(16.01.2015)

НОВИНИ 15.01.2015

 

Головою районної ради прийняте розпородження "Про скликання 42 сесії районної ради 6 скликання" на 28 січня 2015 року ( 11.00 годину), яка відбудеться у малому залі адмінприміщення районної ради.

На розгляд  42-ї сесії районної ради внесено наступне питання: - “Про районний бюджет на 2015 рік”; - Про Програму розвитку медичної галузі  (первинного та вторинного рівня надання медичної допомоги) Любомльського та Шацького  районів на 2015-2017 роки; - Про районну Програму розвитку малого підприємництва на 2015-2017 роки; - затвердження Положення про об'єднаний Трудовий архів Любомльського району; - Інші.

З проектами рішень можна ознайомитись на даному сайті.

 

На сесію запрошуються депутати обласної ради від Любомльського району, депутати Любомльської районної ради,   міський, селищний, сільські голови рад, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та  засобів масової інформації.

НОВИНИ 12.01.2015

 

9 січня 2015 року на центральній площі міста Любомль відбулось Свято куті, в якій прийняли участь місцеві ради району.

 

 

 

 

 

file-link