Sitemap ^ RSS

Виконавчий апарат ради

 

Голова районної ради - Сушик Микола Миколайович, т.(03377)-24231, 24707 

Народився в с. Масловець Любомльського району Волинської області, закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «Політологія» та здобув кваліфікацію політолога, викладача політології. З 2006р.- інженер по охороні праці в Територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян ,з 2012р. помічник - консультант народного депутата України.

З 14 березня 2014 року – голова Любомльської районної ради. 23 листопада 2015 року - повторно обраний головою Любомльської районної ради.


........................ .
   
Скачати
Положення про виконавчий апарат Любомльської районної ради (Затверджено розпорядженням від 02.06.2008 №41-р)
 
ДЕКЛАРАЦІЯ (скачати)
 Декларація про майно, доходи, витрати і зобов"язання фінансового характеру за 2013 рік
   

Заступник голови районної ради - Сачук Ганна Василівна, т. (03377)-24044

Народилася в с. Полапи Любомльського району Волинської області, закінчила Рівненський державний інститут культури, за спеціальністю культурно-освітня робота, кваліфікація - організатор-методист культурно-освітньої роботи. З 1976р. працювала завідуючою клубом с.Коцюри. З 1994р. - страховий агент страхової компанії «Полісянка», а з 1998р. - економіст касир обмінного пункту відділення КБ «Приватбанк». У 2013р. обрана головою районної партійної організації «ВО Батьківщина».

З 14 березня 2014 року - заступник голови Любомльської районної ради. 23 листопада 2015 року повторно обрана заступником голови Любомльської районної ради.

 

   
Скачати
Повноваження заступника голови районної ради.
 
ДЕКЛАРАЦІЯ (скачати)
 Декларація про майно, доходи, витрати і зобов"язання фінансового характеру за 2013 рік
   

Керуючий справами - Склянчук Михайло Юхимович, т.(03377)- 24067

Народився в с.Полапи Любомльського району Волинської області. Закінчив Київський Державний Університет. 1 вересня 1993 року призначений завідуючим організаційним відділом райдержадміністрації. З 13 липня 1994 року - завідуючий організаційним відділом районної ради. 6 травня 1998 року був призначений радником голови ради з питань організаційного забезпечення діяльності ради, її постійних та інших комісій, депутатів, заступник керівника секретаріату. З 4 січня 1999 року - керуючий справами районної ради.

   
Скачати
Повноваження керуючого справами районної ради.
   

Начальник загального відділу - Пасаман (Нікітіна) Олена Володимирівна ( PASAMAN OLENA ), т. (03377)-24313

Народилась в с.Куснища Любомльського району Волинської області. У 1990 році закінчила Івано-Франківський державний педагогічний інститут ім. Василя Стефаника. З 08.11.1995 року - спеціаліст І категорії комітету по проблемах сім"ї, жінок і дітей - відповідальний секретар комісії по справах неповнолітніх Гороховецької райдержадміністрації Володимирської області.

З 6 травня 1998 року - радник голови Любомльської ради з питань зв'язків з територіальними громадами, органами місцевого самоврядування і місцевою адміністрацією та з питань адміністративно-територіального устрою, кадрової роботи. 4 січня 1999 року призначена начальником загального відділу Любомльської районної ради.

   
Скачати
Положення та посадова інструкція начальника загального відділу.
   

Головний спеціаліст - Кузьміч Людмила Володимирівна ( KUZMICH LIUDMYLA ), т. (03377)-24313

Народилась у с. Скиби Любомльського району Волинської області. Закінчила Харківський фінансово-економічний інститут.

З 15 червня 1998 року - спеціаліст І категорії з питань роботи із зверненнями громадян та діловодства Любомльської районної ради. 1 лютого 2006 року призначена головним спеціалістом загального відділу районної ради.

   
Скачати
Посадова інструкція головного  спеціаліста  загального відділу районної ради.
   

Начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату райради -Гром Валентина Миколаївна, т. (03377)-24067

.

Народилась в м.Любомль Волинської області. Закінчила Волинський державний університет ім.Лесі Українки і отримала спеціальність «Правознавство» та кваліфікацію юриста.

2 червня 2008 призначена на посаду радника, консультанта голови Любомльської районної ради. З 1 березня 2010 року переведена головним спеціалістом відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради, з травня 2016 - начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради.

..........

   
Скачати

Положення та посадова інструкція начальника  відділу  з питань юридичного забезпечення діяльності ради.

   
 

Головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради -

.

 
Скачати
Посадова інструкція  головного спеціаліста відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради .
 

Начальник фінансово-господарського відділу - Кальчик Тетяна Іванівна, т. (03377)-24539

Народилась у м. Любомль Волинської області. У 1987 році закінчила Львівський лісотехнічний інститут . З 1987 по 1992 роки працювала бухгалтером - економістом, а з червня 1992 по травень 1999 року - заступником головного бухгалтера Любомльського Держлісгоспу. 17 травня 1999 року призначена радником голови Любомльської районної ради з питань забезпечення здійснення радою повноважень щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад та земельних відносин, а з 31 серпня 1999 року - головний спеціаліст, головний бухгалтер районної ради. З 1 січня 2004 року - начальник фінансово-господарського відділу Любомльської районної ради.

   
Скачати
Положення та посадова інструкція начальника фінансово-господарського відділу  районної ради.
   

Головний спеціаліст фінансово-господарського відділу районної ради - Абрамчук Людмила Дмитрівна, т. (03377)-24539

.

Народилась в м.Луцьк Волинської області. Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка і отримала спеціальність «Фінанси» та кваліфікацію економіст, спеціаліст з фінансів.

1 вересня 2015 року призначена головним спеціалістом фінансово-господарського відділу районної ради.

 
Скачати
Посадова інструкція головного спеціаліста фінансово-господарського відділу районної ради
 

Начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району та земельних відносин виконавчого апарату райради - Романюк Ірина Анатоліївна, т. (03377)-24067

Народилась у с. Гуща Любомльського району Волинської області. Закінчила Львівський державний аграрний університет. З грудня 1998 по листопад 2002 року працювала бухгалтером Радехівської сільської ради. З листопада 2005 по лютий 2007 - спеціаліст відділу земельних ресурсів.

З лютого 2007р. по травень 2008р. - радник, консультант голови Любомльської районної ради. 19 травня 2008р. переведена на посаду головного спеціаліста відділурайонної ради з питань спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району та земельних відносин. З 8 лютого 2010р. - начальник відділу районної ради з питань спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району та земельних відносин.

   
Скачати
Положення та посадова інструкція начальника  відділу районної ради з питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
   

Головний спеціаліст відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району та земельних відносин виконавчого апарату райради - Шрамко Любов Вікторівна, т. (03377)-24067

Закінчила Луганський університет Внутрішніх справ. 14.07.2005 року прийнята на посаду спеціаліста ІІ категорії відділу земельних ресурсів. 27.08.2007 року призначена спеціалістом І категорії з юридичного та інформаційного забезпечення управління Держкомзему у Любомльському районі Волинської області.

01.03.2010 року прийнята радником, консультантом голови ради з питань організаційної діяльності та зв’язків з територіальними громадами, органами місцевого самоврядування та виконавчої влади. 9 березня 2010 переведена на посаду головного спеціаліста відділу районної ради з питань спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району та земельних відносин.

   
Скачати
Посадова інструкція головного  спеціаліста  відділу районної ради з питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району
   

 

Радник, консультант голови ради з питань організаційної діяльності та зв’язків з територіальними громадами, органами місцевого самоврядування та виконавчої влади - ...., т.(03377)-24707

..

 
 
Скачати
 
Посадова інструкція радника, консультанта голови ради з питань організаційної діяльності та зв’язків з територіальними громадами, органами місцевого самоврядування та виконавчої влади -
   
Скачати

Посадова інструкція водія автотранспортних засобів Любомльської районної ради

   
Скачати

Посадова інструкція прибиральниці службових приміщень  Любомльської районної ради

   
Скачати
Посадова інструкція завідувача господарства районної ради
   
Скачати
Посадова інструкція сторожа районної ради
   
   

 

file-link